منو
سبد خرید

کشو پول - کشوی پول - کشو پول فروشگاهی

امروزه کشوی پول یکی از لوازم مورد نیاز، ویژه و کاربردی در فروشگاه های زنجیره‌ای، بانک‌ها و سوپر مارکت‌هاست که به طور مداوم با پول و اسکناس سر و کار دارند. کشو پول در واقع یک صندوق پول است، و با تعداد خانه‌ هایی که دارد به نوعی برای نگهداری اسکناس و سکه به کار می‌رود و نیاز مشتریان را به طرز عجیبی تامین می‌کند. قصد داریم اطلاعات جامع و کاملی را در رابطه با کشوی پول صندوق فروشگاهی، انواع کشوی پول، رنگ کشو پول و تعداد خانه هایی که دارد و هم چنین کالاهایی در زمینه تجهیزات فروشگاهی را به شما معرفی کنیم.

خرید کشو پول

مسلما شما نیز با ورود به فروشگاه های زنجیره‌ای، در بخش حسابداری فروشگاه، با کشوهایی از جنس فلزی در رنگ‌های مشکی یا طوسی برخورد کرده‌اید! این کشوها همان کشوی پول یا به اصطلاح کشوی پول فروشگاهی در میان عموم شناخته شده‌اند که در دو نوع کشوی پول بیکسلون و کشوی پول اکسیوم در فروشگاه ایده برتر پارسیان قابل خریداری می‌باشد.

کشو پول فروشگاهی از جنس فلزی و یک قفل، در دو نوع، کشو پول 4 خانه و کشو پول 5 خانه که در نوع اول 4 محفظه و در دومی 5 محفظه برای نگهداری پول و اصولا یک محفظه برای نگهداری سکه، طراحی و تولید شده‌اند که می‌تواند در نوع خودش، یک گزینه‌ ایده‌ آل برای قرار دادن اسکناس و سکه باشد و بهترین ابزار برای دارندگان فروشگاه‌ ها و سوپرمارکت‌ های بزرگ می‌ باشد، چرا که به راحتی می‌توان هر خانه را برای یک نوع اسکناس درنظر گرفت. بدین ترتیب بخش حسابداری همیشه منظم و مرتب خواهد بود. همانطور که گفتیم این کشوها در برندهای متعددی تولید شده‌اند، منتها برندی که همیشه مورد اعتماد و اطمینان مشتریان بوده کشو پول بیکسلون و اکسیوم می‌باشد که فروشگاه ایده برتر پارسیان با تولید و عرضه این برندها، خیال مشتریانش را از این بابت آسوده نموده است.

یادتان باشد کشو پول‌ ها بر اساس نوع دستگاه، برند و مدل دستگاه دارای قیمت‌ های متفاوتی هستند که تمام این آیتم‌ها با در نظر گرفتن بهترین کیفیت فراهم شده است. پیشنهاد ما به شما اینست حتما سری به فروشگاه بزنید و انواع کشو پول، برند، مدل و رنگ کشو پول و همچنین تعداد خانه‌ ها را بررسی نمایید.

معرفی کشو پول دلتا Fliptop 460 کشو پول در هر سیستم و کسب و کار مبتنی بر فروش مانند رستوران ها، داروخانه ها، فروشگاه ها و سوپر مارکت ها یکی از مهم ترین وسایل محسوب می شود. کشوهای پول متنوعی در بازار موجود هستند که بنا به نیاز خود می توانید یکی از آنها را تهیه و در محل کار خود از آن استفاده ک..
3,200,000 تومان
کشو پول کاسیو Casio PCR-T295L
ناموجود
معرفی کشو پول کاسیو T295Lکشوی پول کاسیو مدل PCR-T295L  نسبت به مدل های قبلی کشوی پول صندوق فروشگاهی قابلیت بیشتری برای کسب و کار متوسط شما فراهم می کند. PCR-T290L از توانایی ردیابی گرفته تا 1200 عدد PLU برخوردار است. این کشو پول همچنین با یک چاپگر حرارتی mm 58همراه است که چاپی سریع و آرام ا..

تماس با 73027-021

کشو پول پوزیفلکس Posiflex CR4000
ناموجود
معرفی کشو پول پوزیفلکس CR4000امروزه در بیشتر فروشگاه های زنجیره ای یا رستوران ها، بیمارستان ها و تمام کسب و کارهایی که نیازمند دریافت پول از مشتری هستند برای راحتی کار کارکنان صندوق از کشوی پول که جزء اصلی ترین تجهیزات فروشگاهی می باشد استفاده می کنند. کشو پول پوزیفلکس Posiflex CR4000 یکی از کشو..

تماس با 73027-021

کشو پول لوتوس LOTUS GC 100
ناموجود
معرفی کشو پول لوتوس  GC 100در معرفی کشو پول لوتوس LOTUS GC 100 می توان گفت یکی از ضروریات تجهیزات فروشگاهی، بانک ها، صندوق ادارات و بیمارستان هاست که برای حفاظت و مرتب سازی وجوه نقد در صندوق فروشگاه ها تعبیه می شود و به تعبیری همان صندوق پول است. شما می توانید باخیال راحت پول هایتان را درکش..

تماس با 73027-021

کشو پول فروشگاهی 5 خانه
ناموجود
معرفی کشو پول فروشگاهی 5 خانهصندوق پول یا همان کشوی پول وسیله ای جانبی برای سیستم های فروشگاهی است که به راحتی می توان وجه های نقدی را داخل آن قرار داد. کشو پول ها در مدل های کشو پول فروشگاهی 4 خانه و کشو پول فروشگاهی 5 خانه، کشو پول سفید 4 خانه و کشو پول سفید 5 خانه جهت قرارگیری 4 یا 5 مدل پول ..

تماس با 73027-021

کشو پول فروشگاهی 4 خانه
ناموجود
معرفی کشو پول فروشگاهی 4 خانهصندوق پول یا همان کشوی پول وسیله ای جانبی برای سیستم های فروشگاهی است که به راحتی می توان وجه های نقدی را داخل آن قرار داد. کشو پول ها در مدل های کشو پول فروشگاهی 4 خانه و کشو پول فروشگاهی 5 خانه، کشو پول سفید 4 خانه و کشو پول سفید 5 خانه جهت قرارگیری 4 یا 5 مدل پول ..

تماس با 73027-021

کشو پول سهند Sahand SND410
ناموجود
معرفی کشو پول سهند SND410کشوی پول یکی از تجهیزات فروشگاهی پرکاربرد است که برای قرار دادن پول تحویل گرفته شده از مشتری مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله کشوهای پول خوش ساخت و کارآمد موجود در بازار باید به کشو پول سهند Sahand SND410 اشاره کنیم که در سوپرمارکت ها، فروشگاه های مواد غذایی و پروتئینی..

تماس با 73027-021

کشو پول سفید اکسیوم 4 خانه Axiom
ناموجود
معرفی کشو پول سفید اکسیوم 4 خانه Axiomصندوق پول یا همان کشوی پول چهار خانه اکسیوم وسیله ای جانبی برای سیستم های فروشگاهی است که به راحتی می توان وجه های نقدی را داخل آن قرار داد. کشو پول ها در مدل های کشو پول سفید 4 خانه و کشو پول سفید 5 خانه، کشو پول فروشگاهی 4 خانه و کشو پول فروشگاهی 5 خانه جه..

تماس با 73027-021

کشو پول سفید 5 خانه
ناموجود
معرفی کشو پول سفید 5 خانهصندوق پول یا همان کشوی پول وسیله ای جانبی برای سیستم های فروشگاهی است که به راحتی می توان وجه های نقدی را داخل آن قرار داد. کشو پول ها در مدل های کشو پول سفید 4 خانه، کشو پول سفید 5 خانه، کشو پول فروشگاهی 4 خانه و کشو پول فروشگاهی 5 خانه جهت قرارگیری 4 یا 5 مدل پول طراحی..

تماس با 73027-021

کشو پول سفید 4 خانه
ناموجود
معرفی کشو پول سفید 4 خانهصندوق پول یا همان کشوی پول فروشگاهی وسیله ای جانبی برای سیستم های فروشگاهی است که به راحتی می توان وجه های نقدی را داخل آن قرار داد. کشو پول ها در مدل های کشو پول سفید 4 خانه و کشو پول سفید 5 خانه، کشو پول فروشگاهی 4 خانه و کشو پول فروشگاهی 5 خانه جهت قرارگیری 4 یا 5 مدل..

تماس با 73027-021

کشو پول زد ای سی ZEC ZE50
ناموجود
معرفی کشو پول زد ای سی ZE50از جمله تجهیزات فروشگاهی پرکاربرد باید به کشوی پول اشاره کنیم که برای قرار دادن پول دریافت شده از مشتری مورد استفاده قرار می گیرد. کشوی پول زد ای سی ZE50 یکی از همین محصولات است که برای استفاده در فروشگاه ها، سوپر مارکت ها، قنادی ها، میوه فروشی ها، رستوران ها، داروخانه..

تماس با 73027-021

کشو پول زد ای سی ZEC ZE40
ناموجود
معرفی کشو پول زد ای سی ZE40از جمله تجهیزات فروشگاهی پرکاربرد می توان از کشوی پول نام برد که برای قرار دادن پول های نقد دریافت شده از مشتری مورد استفاده قرار می گیرد. انواع مختلفی از کشوی پول در بازار موجود است که از میان آنها باید به کشو پول زد ای سی ZE40 اشاره کنیم. این کشوی پول از بدنه ای مستح..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 24 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات