منو
سبد خرید

Sahand | سهند

کشو پول سهند Sahand SND410
ناموجود
معرفی کشو پول سهند SND410کشوی پول یکی از تجهیزات فروشگاهی پرکاربرد است که برای قرار دادن پول تحویل گرفته شده از مشتری مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله کشوهای پول خوش ساخت و کارآمد موجود در بازار باید به کشو پول سهند Sahand SND410 اشاره کنیم که در سوپرمارکت ها، فروشگاه های مواد غذایی و پروتئینی..
0 تومان
صندوق فروشگاهی سهند Sahand S19PCB
ناموجود
معرفی صندوق فروشگاهی سهند S19PCBاگر قصد خرید دستگاه صندوق فروشگاهی دارید و در جستجوی محصولی کامل و کارآمد هستید، صندوق فروشگاهی سهند S19PCB انتخاب ایده آلی برای شما خواهد بود. این دستگاه صندوق فروشگاهی همراه با پرینتر چاپ فیش، بارکد خوان، کشوی پول و نمایشگر دوم ارائه می شود و یک مجموعه کامل فروش..
0 تومان
صندوق فروشگاهی سهند Sahand S19
ناموجود
معرفی صندوق فروشگاهی سهند S19صندوق فروشگاهی لمسی را شاید بتوان از مهم ترین و اصلی ترین تجهیزات قابل استفاده در محیط های فروشگاهی دانست که نقش مهمی در کیفیت ارائه خدمات به مشتریان دارد. به عنوان مثال شرایطی را تصور کنید که با صف مشتریان در فروشگاه خود مواجه شده اید! در این شرایط اگر صندوق مورد اس..
0 تومان
اسکناس شمار سهند Sahand SNC2100CD
ناموجود
معرفی اسکناس شمار سهند 2100CDدستگاه پول شمار سهند مدل 2100 یکی از محصولات شرکت سهند Sahand می باشد. این دستگاه یک اسکناس شمار ایستاده است که با قابلیت های ویژه خود برای به کارگیری در بانک ها، فروشگاه های بزرگ، بیمارستانها، آزمایشگاه ها و مکان هایی از این دست مناسب می باشد.در ادامه به معرفی ا..
0 تومان
اسکناس شمار سهند Sahand SNC2000CD
ناموجود
معرفی اسکناس شمار سهند 2000CDدستگاه پول شمار سهند مدل 2000 یکی از محصولات شرکت سهند Sahand می باشد. این دستگاه یک اسکناس شمار ایستاده است که با قابلیت های ویژه خود برای به کارگیری در بانک ها، فروشگاه های بزرگ، بیمارستانها، آزمایشگاه ها و مکان هایی از این دست مناسب می باشد.در ادامه به معرفی ا..
0 تومان
لیبل پرینتر سهند Sahand 58IIIk
توقف تولید
معرفی پرینتر لیبل زن سهند 58IIIkپرینتر لیبل زن دستگاهی است که برای چاپ بارکد یا لیبل های پشت برچسب دار مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو به نام های پرینتر چاپ بارکد و بارکدزن نیز شناخته می شود. شرکت سهند یکی از شرکت های ایرانی فعال در زمینه تولید پرینترهای چاپ لیبل و تجهیزات فروشگاهی است که ا..

بارکد خوان سهند Sahand SND120
توقف تولید
معرفی و بررسی بارکد خوان سهند SND120بارکد خوان که تحت عنوان دستگاه بارکد اسکنر نیز شناخته می شود، وسیله ای است که برای اسکن بارکد و دستیابی به اطلاعات کالاها در انبارها، فروشگاه ها و محیط هایی از این قبیل مورد استفاده قرار می گیرد. بارکد اسکنر سهند Sahand SND120 یکی از محصولات شرکت ایرانی سهند ا..

نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات