منو
سبد خرید

پرینتر سه بعدی - پرینتر سه بعدی صنعتی

گسترش نیاز افراد به استفاده از پرینتر باعث شده تا این محصول نه تنها فراموش شده، بلکه همچنان رو به پیشرفت است. یکی از قدم های بزرگی که در این زمینه برداشته شده است، ساخت پرینتر سه بعدی می باشد، زیرا توانسته تحولی عظیم در این صنعت ایجاد کند.چاپگر سه بعدی به شما اجازه می دهد تا هر آنچه می خواهید چاپ کنید. توضیح ساده تر پرینتر سه بعدی چیست را می توان اینگونه بیان کرد؛ دستگاهی است که می تواند از ساخت مجسمه های تزئینی گرفته تا مدل های معماری و صنعتی پیشرفته و دقیق را تنها با یک عکس چاپ کند.بخش تزئینی و سرگرمی این فناوری در مقایسه با پرینتر سه بعدی صنعتی، بسیار کوچک و کم اهمیت است. امروزه با استفاده از چاپگر سه بعدی صنعتی، حتی پزشکان نیز به فکر چاپ استخوان های بدن انسان فکر می کنند.به دلیل گسترش این فناوری و فعالیت های مختلفی که می توان از این پرینتر انتظار می رود، قیمت پرینتر سه بعدی تنوع زیادی دارد که همین نکته در هنگام خرید پرینتر سه بعدی بسیار حائز اهمیت است. بنابراین، می توان گفت که هر تخصص و حرفه ای می تواند از این فناوری و تجهیزات در جهت بهبود کار خود استفاده کند.شما نیز می توانید با مطالعه بر روی این سیستم ها، با کاربرد پرینتر سه بعدی در حرفه خود آشنا شده و دستگاه مناسب را خریداری کنید. خرید پرینتر سه بعدی صنعتیامروزه با وجود نرم افزار پرینترهای سه بعدی مختلف، همه تلاش می کنند تا تجهیزات خاص حرفه خود را طراحی کرده و آنها را چاپ کنند. سازندگان پرینتر سه بعدی صنعتی نیز هر روز به فکر توسعه این تجهیز هستند.برای نمونه، انواع مواد مصرفی پرینترهای سه بعدی وجود دارد که می توان با توجه به نوع تجهیز، آن ها را استفاده کرد. بنابراین اگر به فکر خرید پرینتر سه بعدی صنعتی هستید، بایستی انتخاب خود را براساس نوع نیاز و مواد اولیه آن قرار دهید. البته تقسیم بندی این پرینترها از نقطه نظرهای مختلفی می تواند صورت بگیرد اما عمده آنها براساس فناوری بکار رفته دسته بندی می شوند.برخی از آنها قادرند تا اشکال بزرگ و پیچیده ای را پرینت کنند در صورتی که بعضی تنها می توانند برای ساخت اشکال ساده مناسب باشند. فناوری بکار رفته در آنها، مواد اولیه مورد استفاده و امکاناتی که عرضه می کنند از عوامل مهم و تاثیر گذار در این تجهیزات بشمار می رود.بنابراین توصیه می شود برای انتخاب بهتر این تجهیزات، بطور دقیق آنها را بررسی کرده و از ویژگی ها و امکانات آن به خوبی اطلاعات کسب نمایید. شناخت انواع پرینتر سه بعدی صنعتی، با توجه به گستره زیاد آنها، کار چندان ساده ای نبوده و نیازمند تخصص کافی است.شرکت ایده برتر پارسیان در این بخش توانسته به متخصصان خود آموزش لازم را در این خصوص داده تا با به روزترین دستگاه های دنیا آشنا باشند. در این حالت شما می توانید با کمترین زمان، به بهترین دستگاه دسترسی پیدا کنید.
پرینتر سه بعدی کونیکا مینولتا konica minolta ProJet 6000 HD
ناموجود
معرفی پرینتر سه بعدی کونیکا مینولتا ProJet 6000 HDدر معرفی پرینتر سه بعدی کونیکا مینولتا ProJet 6000 HD می توان گفت که سیستم سه بعدی به کار رفته در این پرینتر، آن را به یک پرینتر سه بعدی حرفه ای تبدیل کرده است.پرینتر سه بعدی پروجت 6000 برای چندین کاربری تولید محصولات سه بعدی مورد استفاده قرا..

تماس با 73027-021

پرینتر سه بعدی کوانتوم تواین Quantum Twin
ناموجود
معرفی پرینتر سه بعدی کوانتوم Quantum Twinپرینتر سه بعدی کوانتوم تواین Quantum Twin با مشخصات چاپ سایز پرینت 40*25*30 سانتی متر و حداقل ضخامت لایه های 10 میکرونی و حداکثر ضخامت 800 میکرونی است. پرینتر سه بعدی مدل Quantum Twin یک پرینتر دو نازله با رزولوشن چاپ 100 میکرون است که بدنه فلزی یکپارچه ب..

تماس با 73027-021

پرینتر سه بعدی کوانتوم Quantum Kaizen Plus
ناموجود
معرفی پرینتر سه بعدی کوانتوم Kaizen Plusچاپگر سه بعدی کوانتوم Kaizen Plus دارای سایز چاپ 85*52*55 سانتی متر با حداقل ضخامت لایه های 10 میکرونی و حداکثر ضخامت 800 میکرون می باشد. یکی دیگر از ویژگی های این پرینتر سه بعدی وجود سیستم Hibernate است که ادامه پروسه پرینتر پس از قطع برق را ممکن می سازد...

تماس با 73027-021

پرینتر سه بعدی کوانتوم Quantum Kaizen
ناموجود
معرفی پرینتر سه بعدی کوانتوم Kaizenچاپگر سه بعدی کوانتوم Kaizen دارای سایز چاپ 53*40*42 سانتی متر با حداقل ضخامت لایه های 10 میکرونی و حداکثر ضخامت 800 میکرون می باشد. یکی دیگر از ویژگی های این چاپگر سه بعدی وجود سیستم Hibernate است که ادامه پروسه پرینتر پس از قطع برق را ممکن می سازد.در مورد..

تماس با 73027-021

پرینتر سه بعدی کوانتوم Quantum Generous
ناموجود
معرفی پرینتر سه بعدی کوانتوم Generousپرینتر سه بعدی کوانتوم Quantum Generous یک چاپگر تک نازله با رزولوشن چاپ 100 میکرون است. یکی دیگر از ویژگی های این پرینتر سه بعدی وجود سیستم Hibernate است که ادامه پروسه پرینتر بس از قطع برق را ممکن می سازد.در مورد معرفی پرینتر سه بعدی کوانتوم Generous با..

تماس با 73027-021

پرینتر سه بعدی کوانتوم Quantum Bride
ناموجود
معرفی پرینتر سه بعدی کوانتوم Brideچاپگر سه بعدی کوانتوم Bride دارای سایز چاپ 40*25*30 سانتی متر با حداقل ضخامت لایه های 10 میکرونی و حداکثر ضخامت 800 میکرون می باشد. پرینتر سه بعدی کوانتوم Quantum Bride یک چاپگر تک نازله با رزولوشن چاپ 100 میکرون است که بدنه فلزی یکپارچه با تکنولوژی Unibody با ر..

تماس با 73027-021

پرینتر سه بعدی کوانتوم Quantum 2025
ناموجود
معرفی پرینتر سه بعدی کوانتوم Quantum 2025پرینتر سه بعدی کوانتم 2025 یکی از پرینترهای سه بعدی با مشخصات چاپ سایز پرینت 25×20×20 سانتی متر می باشد که حداقل ضخامت لایه های 25 میکرونی و حداکثر ضخامت 800 میکرونی را دارد. پرینتر سه بعدی کوانتوم Quantum 2025 یک پرینتر تک نازله با رزولوشن چا..

تماس با 73027-021

پرینتر سه بعدی وینبو Winbo Vertical 9 Units
ناموجود
معرفی پرینتر سه بعدی وینبو Vertical 9 Unitsپرینتر سه بعدی وینبو مدل Vertical 9 Units یکی از نمونه های شرکت وینبو است که برای تولید محصولاتی با کیفیت بالا به بازار عرضه شده است. پرینتر سه بعدی وینبو Winbo Vertical 9 Units، به خاطر سرعت بالا و صرفه جویی و از همه مهمتر تولید اشکال هندسی پیچیده ای ک..

تماس با 73027-021

پرینتر سه بعدی وینبو Winbo Value
ناموجود
معرفی پرینتر سه بعدی وینبو Valueدر معرفی پرینتر سه بعدی وینبو Winbo Value می توان گفت که از جمله محصولات با کیفیت کمپانی وینبو که توانسته با فناوری خاص خود، 3D Printer زیبا و با کیفیت را تولید و به بازار عرضه کند.به طور کلی با استفاده از پرینتر سه بعدی وینبو مدل Winbo Value، تنها با یک د..

تماس با 73027-021

پرینتر سه بعدی وینبو Winbo Tiger S
ناموجود
معرفی پرینتر سه بعدی وینبو Tiger Sدر معرفی پرینتر سه بعدی وینبو Winbo Tiger S می توان به قابلیت هایی چون، امکان تولید قطعات کاربردی و عملیاتی، استحکام و ضربه پذیری بالای قطعات، پایداری حرارتی، سرعت بالای تولید قطعات در تیراژ بالا اشاره کرد. چاپگر سه بعدی مدل Winbo Tiger S از فناوری FDM بهره می ب..

تماس با 73027-021

پرینتر سه بعدی وینبو Winbo Tiger L
ناموجود
معرفی پرینتر سه بعدی وینبو Tiger L3D printer در همه صنایع پیشرفته امروزی حضور یافته و کارایی بالا دارد و می توان با استفاده از این فناوری، اشیا کاربردی را در زمینه های مختلف تولید نمود. پرینتر Winbo Tiger L، یکی دیگر از محصولات با کیفیت و زیبای کمپانی وینبو است که توانسته در بین کاربران از محبوب..

تماس با 73027-021

پرینتر سه بعدی وینبو Winbo MINI
ناموجود
معرفی پرینتر سه بعدی وینبو MINIپرینتر سه بعدی وینبو مینی از نمونه های بسیار پر مخاطب این برند است. به همین دلیل، معتقدیم، معرفی پرینتر سه بعدی Winbo MINI به مشتریان، فرصت آشنایی با این محصول زیبا و کاربردی را فراهم می کند. این برند تلاش کرده تا در محصولات خود از فریم و بدنه تمام آلومینیومی استفا..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 34 (3 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات