منو
سبد خرید

Konica Minolta | کونیکا مینولتا

پرینتر پزشکی لیزری کونیکا مینولتا Konica Minolta DRYPRO SIGMA II
ناموجود
معرفی پرینتر پزشکی لیزری کونیکا مینولتا Konica Minolta DRYPRO SIGMA IIاگر به پرینت دقیق و باکیفیت بسیار بالا نیاز دارید، پرینتر پزشکی کونیکا مینولتا DRYPRO SIGMA II انتخاب ایده آلی برای شما است. این پرینتر پزشکی به منظور چاپ تصاویر ثبت شده توسط انواع دستگاه های تصویربرداری پزشکی بر روی فیلم های ..
0 تومان
پرینتر پزشکی لیزری کونیکا مینولتا Konica Minolta DRYPRO SIGMA
ناموجود
معرفی پرینتر پزشکی لیزری کونیکا مینولتا DRYPRO SIGMAپرینتر پزشکی کونیکا مینولتا مدل DRYPRO SIGMA از جمله پرینترهای پزشکی لیزری محسوب می شود که در ارتباط با انواع دستگاه های تصویربرداری پزشکی مانند سیستم رادیوگرافی CR، رادیولوژی دیجیتال (DR)، دستگاه های CT و MRI می توان از آن استفاده نمود. البته ..
0 تومان
پرینتر پزشکی لیزری کونیکا مینولتا Konica Minolta DRYPRO 873
ناموجود
معرفی پرینتر پزشکی لیزری کونیکا مینولتا Konica Minolta DRYPRO 873پرینتر پزشکی لیزری کونیکا مینولتا Konica Minolta DRYPRO 873 از جمله پرینترهای لیزری است که در مراکز تصویر برداری پزشکی و رادیولوژی، بیمارستان ها، درمانگاه ها و کلینیک ها می توان از آن استفاده نمود.این چاپگر پزشکی در ابعاد 1..
0 تومان
پرینتر پزشکی لیزری کونیکا مینولتا Konica Minolta DRYPRO 832HG
ناموجود
معرفی پرینتر پزشکی لیزری کونیکا مینولتا Konica Minolta DRYPRO 832HGپرینتر پزشکی وسیله ای است که برای پرینت تصاویر ثبت شده توسط دستگاه های تصویرپردازی پزشکی مانند دستگاه های CR، DR، CT، MRI و... مورد استفاده قرار می گیرد. پرینتر پزشکی لیزری کونیکا مینولتا Konica Minolta DRYPRO 832HG یکی از همین پ..
0 تومان
پرینتر پزشکی لیزری کونیکا مینولتا Konica Minolta DRYPRO 832
ناموجود
معرفی پرینتر پزشکی لیزری کونیکا مینولتا Konica Minolta DRYPRO 832پرینتر پزشکی کونیکا مینولتا Konica Minolta DRYPRO 832 در دسته پرینتر پزشکی لیزری جای دارد و در انواع کلینیک ها، درمانگاه ها، بیمارستان ها و مراکز تصویربرداری پزشکی می توان از آن برای چاپ تصاویر ثبت شده با دستگاه های تصویربرداری پزش..
0 تومان
پرینتر لیزری چهار کاره کونیکا مینولتا Konica Minolta bizhub 3320
ناموجود
معرفی چاپگر چهار کاره لیزری کونیکا مینولتا bizhub 3320پرینتر چهار کاره لیزری رنگی کونیکا مینولتا bizhub 3320 قابلیت پرینت و کپی به صورت سیاه و سفید و اسکن به صورت رنگی را داراست. همچنین با استفاده از پرینتر کونیکا مینولتا bizhub 3320 می توان به ارسال و دریافت فکس به صورت محدود پرداخت.از ..
0 تومان
پرینتر لیزری تک کاره کونیکا مینولتا Konica Minolta bizhub C3100P
ناموجود
معرفی پرینتر تک کاره کونیکا مینولتا bizhub C3100Pپرینتر تک کاره C3100P یکی از مصحولات با کیفیت شرکت کونیکا مینولتا است که با تکنولوژی لیزری به چاپ اسناد می پردازد. این پرینتر تک کاره چاپ رنگی و سیاه سفید را بسیار سریع و با سرعت 31 برگ در دقیقه ارائه می دهد.در ادامه معرفی پرینتر تک ک..
0 تومان
پرینتر لیزری تک کاره کونیکا مینولتا Konica Minolta bizhub 4702P
ناموجود
معرفی چاپگر تک کاره لیزری کونیکا مینولتا bizhub 4702Pپرینتر کونیکا مینولتا bizhub 4702P از جمله پرینترهای لیزری با قابلیت استفاده وایرلس در شبکه می باشد که به منظور استفاده در حجم بالا در منازل، دفاتر خدماتی و ادارات ارائه شده است. این چاپگر از امکان پرینت دو رو به صورت اتوماتیک با سرعت 24 برگ د..
0 تومان
پرینتر لیزری تک کاره کونیکا مینولتا Konica Minolta bizhub 4700P
ناموجود
معرفی چاپگر تک کاره لیزری کونیکا مینولتا bizhub 4700Pپرینتر کونیکا مینولتا bizhub 4700P یکی از پرینترهای لیزری قدرتمند موجود در بازار است که سرعت و کیفیت بالایی در پرینت اسناد به صورت سیاه و سفید دارد. این پرینتر از قابلیت پرینت دو رو به صورت اتوماتیک برخوردار می باشد و برای استفاده در منازل، اد..
0 تومان
پرینتر لیزری تک کاره کونیکا مینولتا Konica Minolta bizhub 4402P
ناموجود
معرفی چاپگر تک کاره لیزری کونیکا مینولتا bizhub 4402Pپرینتر کونیکا مینولتا bizhub 4402P از نوع لیزری است و برای پرینت اسناد در دو حالت یک رو و دو رو به صورت سیاه و سفید عرضه شده است. وضوح چاپ قابل قبول، سرعت مطلوب پرینت، ظرفیت بالای کاغذ و قابلیت اتصال به صورت وایرلس در شبکه و از طریق وای فای از..
0 تومان
پرینتر لیزری تک کاره کونیکا مینولتا Konica Minolta bizhub 4000P
ناموجود
معرفی چاپگر تک کاره لیزری کونیکا مینولتا bizhub 4000Pپرینتر تک کاره لیزری مدل Konica Minolta bizhub 4000P یکی از پرینترهای با کیفیت کونیکا مینولتا است که علاوه بر مصارف معمول در چاپ اسناد، از قابلیت چاپ بر روی کاغذهای ورودی ضخیم و پاکت های نامه نیز برخوردار می باشد.پرینتر بیزهاب 4000P که..
0 تومان
پرینتر لیزری تک کاره کونیکا مینولتا Konica Minolta bizhub 3602P
ناموجود
معرفی چاپگر تک کاره لیزری کونیکا مینولتا  bizhub 3602Pسرعت پرینت در کنار کیفیت اسناد چاپ شده از جمله مهم ترین معیارهای انتخاب یک پرینتر است. پرینتر کونیکا مینولتا bizhub 3602P با سرعت چاپ 36 تا 38 برگ در دقیقه و وضوح چاپ 1200*1200 نقطه در اینچ، یکی از پرینترهای سریع و باکیفیت موجود در بازار..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 48 (4 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات