منو
سبد خرید

Casio | کاسیو

کشو پول کاسیو Casio PCR-T295L
ناموجود
معرفی کشو پول کاسیو T295Lکشوی پول کاسیو مدل PCR-T295L  نسبت به مدل های قبلی کشوی پول صندوق فروشگاهی قابلیت بیشتری برای کسب و کار متوسط شما فراهم می کند. PCR-T290L از توانایی ردیابی گرفته تا 1200 عدد PLU برخوردار است. این کشو پول همچنین با یک چاپگر حرارتی mm 58همراه است که چاپی سریع و آرام ا..
0 تومان
ماشین حساب کاسیو Casio JS-40B
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو JS-40Bاستفاده از یک ماشین حساب مرغوب و خوش ساخت می تواند حس خوشایندی در هنگام کار کردن با آن به شما ببخشد. اگر ناچار به انجام مداوم محاسبات در کسب و کار خود در طول روز هستید، استفاده از یک ماشین حساب با کیفیت و دارای دکمه های نرم و راحت برای شما ضروری است. ماشین ..
0 تومان
ماشین حساب کاسیو Casio WM-320MT
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو WM-320MTاگر به یک ماشین حساب ضد آب و گرد و غبار برای انجام محاسبات فروشگاهی نیاز دارید، ما به شما ماشین حساب WM-320MT از برند کاسیو را پیشنهاد می کنیم! این ماشین حساب اداری از طراحی ظاهری زیبا و کاربر پسندی بهره می برد و به صورت دو رنگ عرضه شده است. این نوع طراحی..
0 تومان
ماشین حساب کاسیو Casio WM-220MS
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو WM-220MSاگر به محاسبات علمی و پیچیده در کسب و کار خود احتیاجی ندارید و به دنبال یک ماشین حساب با کیفیت برای انجام محاسبات مالی و فروشگاهی خود هستید، ماشین حساب کاسیو مدل Casio WM-220MS انتخاب مناسبی برای شما است. شما می توانید با صرف هزینه اندک از قابلیت های متعد..
0 تومان
ماشین حساب کاسیو Casio WJ-120D Plus
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو WJ-120D Plusماشین حساب یکی از وسایل ضروری در اکثر منازل، محیط های اداری و محیط های فروشگاهی به حساب می آید و به انجام سریع تر کارهای روزمره شما کمک می کند. اگر به محاسبات پیچیده ریاضی و محاسبات سنگین حسابداری نیازی ندارید، ماشین حساب ساده کاسیو مدل Casio WJ-120D ..
0 تومان
ماشین حساب کاسیو Casio WD-320MT
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو WD-320MTدر محیط های فروشگاهی و مشاغلی که با فروش کالا سر و کار دارند، ماشین حساب یکی از وسایل مهم و ضروری به حساب می آید که اگر از نوع مرغوب آن نباشد، باعث کند پیش رفتن کارها یا اشتباه در محاسبات می شود. ماشین حساب کاسیو مدل Casio WD-320MT یکی از انواع ماشین حساب..
0 تومان
ماشین حساب کاسیو Casio WD-220MS
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو WD-220MSاگر به یک ماشین حساب برای مغازه یا فروشگاه خود احتیاج دارید و به دنبال یک دستگاه با دوام و با کیفیت هستید، ماشین حساب کاسیو مدل Casio WD-220MS انتظارات شما را به خوبی برآورده خواهد کرد. این ماشین حساب در انجام محاسبات فروشگاهی و روزمره کاربرد بالایی دارد ..
0 تومان
ماشین حساب کاسیو Casio TR-3341
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب ساده کاسیو TR-3341اگر قصد خرید ماشین حساب رومیزی دارید و در جستجوی محصولی خوش ساخت و با دوام هستید، ماشین حساب کاسیو مدل TR-3341 انتخابی ایده آل برای شما خواهد بود. این ماشین حساب برای استفاده در منازل، مغازه ها، ادارات و شرکت ها کارایی بالایی دارد و از جمله قابلیت های..
0 تومان
ماشین حساب کاسیو Casio SX300W
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو SX300Wبرای کسانی که به محاسبات علمی و پیچیده در کسب و کار روزمره خود احتیاجی ندارند، صرف هزینه سنگین برای خرید ماشین حساب های پیشرفته و مهندسی منطقی به نظر نمی رسد. برای چنین افرادی یک ماشین حساب ساده و معمولی نیز کافی است و کار آنها را راه خواهد انداخت. ماشین حس..
0 تومان
ماشین حساب کاسیو Casio SX300PW
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب ساده کاسیو SX300PWشاید برایتان پیش آمده که در فعالیت های روزمره خود به انجام محاسبات فوری نیاز پیدا کرده و به دلیل دردسترس نبودن ماشین حساب در آن لحظه با مشکلات زیادی مواجه شده باشید. در چنین شرایطی یک ماشین حساب قابل حمل می تواند به کمک شما بیاید. ماشین حساب کاسیو مدل..
0 تومان
ماشین حساب کاسیو Casio SX-320P
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب ساده کاسیو SX-320Pاگر به انجام محاسبات پیچیده علمی و مهندسی در کسب و کار خود احتیاجی ندارید و به دنبال یک ماشین حساب ساده و مقرون به صرفه هستید، ما به شما ماشین حساب کاسیو مدل Casio SX-320P را پیشنهاد می کنیم. این ماشین حساب برای انجام محاسبات روزمره یک انتخاب عالی است..
0 تومان
ماشین حساب کاسیو Casio SX-220
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو SX-220شاید برایتان پیش آمده باشد که در کسب و کار خود به انجام فوری محاسبات ریاضی نیاز پیدا کرده اید و به دلیل در دسترس نبودن ماشین حساب جیبی به دردسر افتاده اید! ماشین حساب دانشجویی کاسیو مدل Casio SX-220 یک راه حل ایده آل برای استفاده در چنین شرایطی است و طراحی ..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 148 (13 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات