منو
سبد خرید

Casio | کاسیو

قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو DJ-240Dدر بسیاری از محیط های فروشگاهی و مغازه ها ماشین حساب یکی از تجهیزات ضروری و پرکاربرد به حساب می آید که اگر از نوع مرغوب آن نباشد، باعث کند پیش رفتن کارها و محاسبات شما می شود. ماشین حساب کاسیو Casio DJ-240D یکی از انواع ماشین حساب رومیزی کاسیو است که ..
1,110,000 تومان
قابلیت و کارایی ماشین حساب ساده کاسیو DJ-220ماشین حساب برای حسابداری یکی از تجهیزات پرکاربرد در کسب و کار روزانه بسیاری از ما است. پس اگر از نوع بی کیفیت و نامرغوب آن باشد، مشکلات زیادی را برای ما ایجاد کرده و باعث می شود تا کارها آن طور که انتظار می رود، انجام نشود.اگر خواهان انجام سریع و د..
955,000 تومان
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو DJ-120Dدستگاه ماشین حساب 120D کاسیو جزو تجهیزات فروشگاهی قرار دارد که از نوع 12 رقمی است. این نوع ماشین حساب دارای طراحی بسیار شیک و حرفه ای است که از مدل متناظر آن ماشین حساب شارپ SHARP EL-421m به شمار می رود. قیمت ماشین حساب کاسیو مدل CASIO DJ-120D Plus با توجه..
955,000 تومان
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو FX-991 EXدستگاه ماشین حساب FX-991 ساخت شرکت کاسیو که جزو تجهیزات فروشگاهی قرار دارد از سیستم نمایشی مبتنی بر منوهای آیکونی استفاده می کند. در نتیجه کار کردن با دستگاه و انتخاب عملکردهای مختلف آسان تر شده است. ماشین حساب Casio FX-991 مناسب برای دانش آموزان، دانشجو..
500,000 تومان
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو FX-991 ES Plusماشین حساب FX-991 ساخت شرکت کاسیو جزو تجهیزات فروشگاهی قرار دارد که از نوع 12 رقمی است. برق اصلی این ماشین حساب از دو روش پنل خورشیدی و باتری تامین می شود که قابلیت بسیار مفید و مناسبی است. ماشین حساب Casio FX-991 مناسب برای دانش آموزان، دانشجویان و..
500,000 تومان
کشو پول کاسیو Casio PCR-T295L
ناموجود
معرفی کشو پول کاسیو T295Lکشوی پول کاسیو مدل PCR-T295L  نسبت به مدل های قبلی کشوی پول صندوق فروشگاهی قابلیت بیشتری برای کسب و کار متوسط شما فراهم می کند. PCR-T290L از توانایی ردیابی گرفته تا 1200 عدد PLU برخوردار است. این کشو پول همچنین با یک چاپگر حرارتی mm 58همراه است که چاپی سریع و آرام ا..
0 تومان
ماشین حساب کاسیو Casio JS-40B
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو JS-40Bاستفاده از یک ماشین حساب مرغوب و خوش ساخت می تواند حس خوشایندی در هنگام کار کردن با آن به شما ببخشد. اگر ناچار به انجام مداوم محاسبات در کسب و کار خود در طول روز هستید، استفاده از یک ماشین حساب با کیفیت و دارای دکمه های نرم و راحت برای شما ضروری است. ماشین ..
0 تومان
ماشین حساب کاسیو Casio WM-320MT
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو WM-320MTاگر به یک ماشین حساب ضد آب و گرد و غبار برای انجام محاسبات فروشگاهی نیاز دارید، ما به شما ماشین حساب WM-320MT از برند کاسیو را پیشنهاد می کنیم! این ماشین حساب اداری از طراحی ظاهری زیبا و کاربر پسندی بهره می برد و به صورت دو رنگ عرضه شده است. این نوع طراحی..
0 تومان
ماشین حساب کاسیو Casio WM-220MS
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو WM-220MSاگر به محاسبات علمی و پیچیده در کسب و کار خود احتیاجی ندارید و به دنبال یک ماشین حساب با کیفیت برای انجام محاسبات مالی و فروشگاهی خود هستید، ماشین حساب کاسیو مدل Casio WM-220MS انتخاب مناسبی برای شما است. شما می توانید با صرف هزینه اندک از قابلیت های متعد..
0 تومان
ماشین حساب کاسیو Casio WJ-120D Plus
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو WJ-120D Plusماشین حساب یکی از وسایل ضروری در اکثر منازل، محیط های اداری و محیط های فروشگاهی به حساب می آید و به انجام سریع تر کارهای روزمره شما کمک می کند. اگر به محاسبات پیچیده ریاضی و محاسبات سنگین حسابداری نیازی ندارید، ماشین حساب ساده کاسیو مدل Casio WJ-120D ..
0 تومان
ماشین حساب کاسیو Casio WD-320MT
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو WD-320MTدر محیط های فروشگاهی و مشاغلی که با فروش کالا سر و کار دارند، ماشین حساب یکی از وسایل مهم و ضروری به حساب می آید که اگر از نوع مرغوب آن نباشد، باعث کند پیش رفتن کارها یا اشتباه در محاسبات می شود. ماشین حساب کاسیو مدل Casio WD-320MT یکی از انواع ماشین حساب..
0 تومان
ماشین حساب کاسیو Casio WD-220MS
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو WD-220MSاگر به یک ماشین حساب برای مغازه یا فروشگاه خود احتیاج دارید و به دنبال یک دستگاه با دوام و با کیفیت هستید، ماشین حساب کاسیو مدل Casio WD-220MS انتظارات شما را به خوبی برآورده خواهد کرد. این ماشین حساب در انجام محاسبات فروشگاهی و روزمره کاربرد بالایی دارد ..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 148 (13 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات