منو
سبد خرید

E-pos | ای پوز

کشو پول ای پوز E-PoS ECH-460
ناموجود
معرفی کشو پول ای پوز ECH-460کشو پول وسیله ای است که برای قرارگیری وجوه نقد در فروشگاه ها، سوپر مارکت ها، داروخانه ها، رستوران ها، بانک ها، بیمارستان ها، هتل ها و غیره استفاده می شود. در حقیقت کشوی پول یکی از تجهیزات فروشگاهی است که نقش همان صندوق پول فروشنده را ایفا می کند که اسکناس ها و سکه های..
0 تومان
کشو پول ای پوز E-PoS ECH-410
ناموجود
معرفی کشو پول ای پوز ECH-410یکی از وسایلی که در محیط های فروشگاهی و مغازه های فروش اجناس کاربرد زیادی دارد کشو پول است. کشوی پول وسیله ای است که از آن برای نگهداری پول نقد دریافت شده از مشتری توسط فروشنده استفاده می شود و می توان از آن در زیر صندوق یا ترازو بهره برد. یکی از کشوهای پول با کیفیت م..
0 تومان
فیش پرینتر ای پوز EPOS EPECO-R-SU
ناموجود
معرفی فیش زن ای پوز EPECO-R-SUدستگاه فاکتور زن دستگاهی است که برای چاپ رسید، قبض و مواردی از این دست در فروشگاه ها، رستوران ها، هتل ها و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد. فیش زن ای پوز EPECO-R-SU یکی از بهترین فیش پرینترهای بازار است که به همین منظور طراحی و تولید شده و کارایی بالایی در چا..
0 تومان
فیش پرینتر ای پوز EPOS Baby 380A
ناموجود
معرفی فیش زن ای پوز Baby 380Aفیش پرینتر ای پوز مدل Baby 380A در دسته محصولات قابل حمل جای دارد و برای استفاده های سیار کارایی بالایی دارد. به عنوان مثال می توان از این فیش پرینتر در پارکینگ ها، پمپ بنزین ها، مشاغل مربوط به حوزه حمل و نقل و... برای چاپ فیش و رسید استفاده کرد. فیش پرینتر ای پوز Ba..
0 تومان
بارکد خوان ای پوز E-POS CCD20
ناموجود
معرفی بارکدخوان ای پوز CCD20بارکد خوان مدل CCD20 یکی از محصولات خوش ساخت و با کیفیت شرکت ای پوز است و برای استفاده در مغازه ها، فروشگاه ها، سوپر مارکت ها و محیط هایی از این دست گزینه ایده آلی به شمار می آید. این بارکد خوان در دسته بارکد خوان های باسیم جای دارد و توانایی اسکن بارکدهای تک بعدی را ..
0 تومان
بارکد خوان ای پوز E-POS EC301
توقف تولید
معرفی بارکدخوان ای پوز EC301بارکد خوان وسیله ای است که در محیط های فروشگاهی و در مشاغلی مانند انبارداری برای اسکن بارکد موجود بر روی کالاها و جمع آوری اطلاعات آنها مورد استفاده قرار می گیرد.یکی از بارکد خوان های باکیفیت و مقرون به صرفه موجود در بازار، بارکد خوان ای پوز EC301 است که با طر..

نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات