منو
سبد خرید

ZEC | زد ای سی

کشو پول زد ای سی ZEC ZE50
ناموجود
معرفی کشو پول زد ای سی ZE50از جمله تجهیزات فروشگاهی پرکاربرد باید به کشوی پول اشاره کنیم که برای قرار دادن پول دریافت شده از مشتری مورد استفاده قرار می گیرد. کشوی پول زد ای سی ZE50 یکی از همین محصولات است که برای استفاده در فروشگاه ها، سوپر مارکت ها، قنادی ها، میوه فروشی ها، رستوران ها، داروخانه..
0 تومان
کشو پول زد ای سی ZEC ZE40
ناموجود
معرفی کشو پول زد ای سی ZE40از جمله تجهیزات فروشگاهی پرکاربرد می توان از کشوی پول نام برد که برای قرار دادن پول های نقد دریافت شده از مشتری مورد استفاده قرار می گیرد. انواع مختلفی از کشوی پول در بازار موجود است که از میان آنها باید به کشو پول زد ای سی ZE40 اشاره کنیم. این کشوی پول از بدنه ای مستح..
0 تومان
کشو پول زد ای سی ZEC Z510
ناموجود
معرفی کشو پول زد ای سی Z510یکی از وسایل و تجهیزات مهم در هر سیستم و کسب وکار مبتنی بر فروش، کشو پول می باشد. کشوی پول دستگاهی است که از آن برای نگهداری پول نقد دریافت شده از مشتری و معمولاً در کنار صندوق، دستگاه پوز یا فیش پرینتر استفاده می شود.از میان کشوهای پول موجود در بازار می توان ا..
0 تومان
کشو پول زد ای سی ZEC Z410
ناموجود
معرفی کشو پول زد ای سی Z410اگر به دنبال یک کشو پول ایمن، با دوام و خوش ساخت برای استفاده در فروشگاه خود هستید کشوی پول ZEC Z410 می توان انتخاب مناسبی برای شما باشد. این کشوی پول صندوق فروشگاهی دارای 6 خانه برای نگهداری اسکناس، 2 خانه برای نگهداری سکه و یک محفظه برای قرار دادن چک پول می باشد و با..
0 تومان
لیبل پرینتر زد ای سی ZEC ZP400-E
ناموجود
معرفی پرینتر لیبل زن زد ای سی ZEC ZP400-Eلیبل پرینتر زد ای سی ZP400-E یکی از محصولات خوش ساخت موجود در بازار است که برای استفاده در محیط های فروشگاهی جهت چاپ بارکد و اطلاعات کالا بر روی لیبل (کاغذهای پشت چسب دار) کارایی بالایی دارد. این لیبل پرینتر در دسته پرینترهای حرارتی جای دارد و مواد مصرفی ..
0 تومان
لیبل پرینتر زد ای سی ZEC RP400H
ناموجود
معرفی پرینتر لیبل زن زد ای سی RP400Hلیبل پرینتر زد ای سی ZEC RP400H از جمله پرینترهای خوش ساخت و با کیفیت موجود در بازار می باشد که در ابعاد 213 *160*280 میلی متر ارائه شده است. این لیبل زن به صورت حرارتی مستقیم یا حرارتی از طریق ریبون عمل چاپ را انجام می دهد و از رول های کاغذ پشت چسب دار و ریبو..
0 تومان
فیش پرینتر زد ای سی ZEC ZP300
ناموجود
معرفی فیش زن زد ای سی ZP300فیش پرینتر مدل ZP300 یکی از محصولات کارآمد شرکت ZEC است که برای چاپ فیش و رسید در انواع محیط های فروشگاهی، هتل ها، بیمارستان ها، رستوران ها و فست فودی ها، سوپر مارکت ها و... کارایی بالایی دارد. این پرینتر صدور فیش از سرعت و کیفیت بسیار مطلوبی در چاپ برخوردار است و انتظ..
0 تومان
فیش پرینتر زد ای سی ZEC W200H
ناموجود
معرفی فیش پرینتر زد ای سی W200Hاگر به دنبال یک پرینتر مخصوص چاپ فیش با کیفیت ساخت بالا و سرعت چاپ مناسب هستید، فیش پرینتر زد ای سی ZEC W200H می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. این فیش پرینتر در رنگ سفید ارائه شده و از قابلیت نصب بر روی دیوار برخوردار می باشد. از فیش پرینتر زد ای سی W200H می ت..
0 تومان
فیش پرینتر زد ای سی ZEC Q260NK
ناموجود
معرفی فیش زن زد ای سی Q260NKاگر به یک پرینتر فیش زن پر سرعت و با کیفیت برای چاپ رسید، قبض، فیش و مواردی مانند آنها احتیاج دارد، فیش زن زد ای سی Q260NK کاملاً برای شما مناسب است. فیش پرینتر زد ای سی ZEC Q260NK در ابعاد 183 * 140 * 136 میلی متر و وزن 1010 گرم عرضه شده و برای استفاده در سوپرمارکت ه..
0 تومان
فیش پرینتر زد ای سی ZEC N200H-E
ناموجود
معرفی فیش زن زد ای سی N200H-Eفیش پرینتر یکی از تجهیزات پرکاربرد در تمام محیط های کاری است که در آن به دریافت پول از مشتری و تحویل رسید و فیش نیاز می باشد. از جمله فیش پرینترهای خوش ساخت و کارآمد موجود در بازار می توان به فیش پرینتر زد ای سی ZEC N200H-E اشاره کرد که می توان از آن در فروشگاه ها، س..
0 تومان
فیش پرینتر زد ای سی ZEC N200H-A
ناموجود
معرفی فیش زن زد ای سی N200H-Aفیش پرینتر یکی از تجهیزات پرکاربرد در انواع محیط های فروشگاهی است که برای چاپ فیش، رسید و فاکتور مشتری مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله فیش پرینترهای با کیفیت و خوش ساخت موجود در بازار باید به فیش پرینتر زد ای سی N200H-A اشاره کنیم که از سرعت چاپ بسیار مطلوبی برخور..
0 تومان
فیش پرینتر زد ای سی ZEC N200H
ناموجود
معرفی فیش زن زد ای سی N200Hفیش پرینتر زد ای سی ZEC N200H یکی از انواع فیش پرینتر موجود در بازار است که برای کسانی که قصد صرف هزینه سنگین را ندارند و به دنبال یک دستگاه با کیفیت و با دوام هستند، انتخاب بسیار ایده آلی به شمار می آید. این فیش پرینتر به خوبی انتظارات شما در زمینه چاپ فیش، رسید و قبض..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 15 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات