منو
سبد خرید

ZEC | زد ای سی

معرفی پرینتر لیبل زن زد ای سی ZEC ZP400-E لیبل پرینتر زد ای سی ZP400-E یکی از محصولات خوش ساخت موجود در بازار است که برای استفاده در محیط های فروشگاهی جهت چاپ بارکد و اطلاعات کالا بر روی لیبل (کاغذهای پشت چسب دار) کارایی بالایی دارد. این لیبل پرینتر در دسته پرینترهای حرارتی جای دارد و مواد مصرفی ..
4,620,000 تومان
معرفی فیش پرینتر زد ای سی W200H اگر به دنبال یک پرینتر مخصوص چاپ فیش با کیفیت ساخت بالا و سرعت چاپ مناسب هستید، فیش پرینتر زد ای سی ZEC W200H می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. این فیش پرینتر در رنگ سفید ارائه شده و از قابلیت نصب بر روی دیوار برخوردار می باشد. از فیش پرینتر زد ای سی W200H می ت..
1,985,000 تومان
معرفی فیش پرینتر زد ای سی B200H فیش پرینتر ZEC B200H یکی از محصولات تجهیزات فروشگاهی می باشد که برای استفاده در فروشگاه ها، رستوران ها و فست فودها، سوپرمارکت ها و دیگر محیط های فروشگاهی طراحی و عرضه شده است. این فیش پرینتر حرارتی دارای ابعاد 1833*140*141.5 میلی متر و وزن یک کیلوگرم است و می توان ..
1,985,000 تومان
کشو پول زد ای سی ZEC ZE50
ناموجود
معرفی کشو پول زد ای سی ZE50 از جمله تجهیزات فروشگاهی پرکاربرد باید به کشوی پول اشاره کنیم که برای قرار دادن پول دریافت شده از مشتری مورد استفاده قرار می گیرد. کشوی پول زد ای سی ZE50 یکی از همین محصولات است که برای استفاده در فروشگاه ها، سوپر مارکت ها، قنادی ها، میوه فروشی ها، رستوران ها، داروخانه..
0 تومان
کشو پول زد ای سی ZEC ZE40
ناموجود
معرفی کشو پول زد ای سی ZE40 از جمله تجهیزات فروشگاهی پرکاربرد می توان از کشوی پول نام برد که برای قرار دادن پول های نقد دریافت شده از مشتری مورد استفاده قرار می گیرد. انواع مختلفی از کشوی پول در بازار موجود است که از میان آنها باید به کشو پول زد ای سی ZE40 اشاره کنیم. این کشوی پول از بدنه ای مستح..
0 تومان
کشو پول زد ای سی ZEC Z510
ناموجود
معرفی کشو پول زد ای سی Z510 یکی از وسایل و تجهیزات مهم در هر سیستم و کسب وکار مبتنی بر فروش، کشو پول می باشد. کشوی پول دستگاهی است که از آن برای نگهداری پول نقد دریافت شده از مشتری و معمولاً در کنار صندوق، دستگاه پوز یا فیش پرینتر استفاده می شود. از میان کشوهای پول موجود در بازار می توان ا..
0 تومان
کشو پول زد ای سی ZEC Z410
ناموجود
معرفی کشو پول زد ای سی Z410 اگر به دنبال یک کشو پول ایمن، با دوام و خوش ساخت برای استفاده در فروشگاه خود هستید کشوی پول ZEC Z410 می توان انتخاب مناسبی برای شما باشد. این کشوی پول صندوق فروشگاهی دارای 6 خانه برای نگهداری اسکناس، 2 خانه برای نگهداری سکه و یک محفظه برای قرار دادن چک پول می باشد و با..
0 تومان
لیبل پرینتر زد ای سی ZEC RP400H
ناموجود
معرفی پرینتر لیبل زن زد ای سی RP400H لیبل پرینتر زد ای سی ZEC RP400H از جمله پرینترهای خوش ساخت و با کیفیت موجود در بازار می باشد که در ابعاد 213 *160*280 میلی متر ارائه شده است. این لیبل زن به صورت حرارتی مستقیم یا حرارتی از طریق ریبون عمل چاپ را انجام می دهد و از رول های کاغذ پشت چسب دار و ریبو..
0 تومان
فیش پرینتر زد ای سی ZEC ZP300
ناموجود
معرفی فیش زن زد ای سی ZP300 فیش پرینتر مدل ZP300 یکی از محصولات کارآمد شرکت ZEC است که برای چاپ فیش و رسید در انواع محیط های فروشگاهی، هتل ها، بیمارستان ها، رستوران ها و فست فودی ها، سوپر مارکت ها و... کارایی بالایی دارد. این پرینتر صدور فیش از سرعت و کیفیت بسیار مطلوبی در چاپ برخوردار است و انتظ..
0 تومان
فیش پرینتر زد ای سی ZEC Q260NK
ناموجود
معرفی فیش زن زد ای سی Q260NK اگر به یک پرینتر فیش زن پر سرعت و با کیفیت برای چاپ رسید، قبض، فیش و مواردی مانند آنها احتیاج دارد، فیش زن زد ای سی Q260NK کاملاً برای شما مناسب است. فیش پرینتر زد ای سی ZEC Q260NK در ابعاد 183 * 140 * 136 میلی متر و وزن 1010 گرم عرضه شده و برای استفاده در سوپرمارکت ه..
0 تومان
فیش پرینتر زد ای سی ZEC N200H-E
ناموجود
معرفی فیش زن زد ای سی N200H-E فیش پرینتر یکی از تجهیزات پرکاربرد در تمام محیط های کاری است که در آن به دریافت پول از مشتری و تحویل رسید و فیش نیاز می باشد. از جمله فیش پرینترهای خوش ساخت و کارآمد موجود در بازار می توان به فیش پرینتر زد ای سی ZEC N200H-E اشاره کرد که می توان از آن در فروشگاه ها، س..
0 تومان
فیش پرینتر زد ای سی ZEC N200H-A
ناموجود
معرفی فیش زن زد ای سی N200H-A فیش پرینتر یکی از تجهیزات پرکاربرد در انواع محیط های فروشگاهی است که برای چاپ فیش، رسید و فاکتور مشتری مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله فیش پرینترهای با کیفیت و خوش ساخت موجود در بازار باید به فیش پرینتر زد ای سی N200H-A اشاره کنیم که از سرعت چاپ بسیار مطلوبی برخور..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 14 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات