دستگاه NVR 8 کانال

  1. حذف
    دسته:
    دستگاه NVR 8 کانال


دستگاه NVR 8 کانال

دستگاه NVR 8 کانال را می توان یکی از پر کاربرد ترین محصولات در بین تمامی انواع دستگاه های ان وی آر دانست. این دستگاه قابلیت پشتیبانی و اتصال به 8 یا کمتر از 8 دوربین مداربسته IP را داراست. در بسیاری از اماکن اداری، مسکونی و تجاری و محیط های آموزشی مانند مدارس و آموزشگاه ها، این تعداد(بین 5 تا 8 عدد دوربین مدار بسته) عدد بسیار مطلوب و رایجی می باشد. البته بزرگی و وسعت، میزان امنیتی بودن و پیچیدگی ساختاری مکانی که قرار است در آن سیستم های امنیتی و سیستم های نظارتی کار گذاشته شوند هم در انتخاب دستگاه ان وی آر از نظر تعداد کانال تأثیرگذار خواهد بود.
وقتی ما صحبت از تعداد کانال در دستگاه NVR و یا دستگاه DVR می کنیم، منظورمان صرفاً تعداد کانال های تصویری می باشد. لکن در کنار کانال های تصویری، این تجهیزات امنیتی دارای تعداد کانال های صوتی جهت ضبط صدای محیط نیز می باشند که البته تعداد کانال های صوتی هم در دستگاه ان وی آر و هم در دستگاه دی وی آر کمتر یا مساوی با تعداد کانال های تصویری است.

خرید دستگاه NVR 8 کانال

برای خرید دستگاه NVR 8 کانال باید به مشخصات محصول از جمله کیفیت ضبط تصاویر(که عموماً بالا می باشد)، پهنای باند دستگاه NVR، برند دستگاه NVR (که دستگاه NVR کا دی تی و دستگاه NVR داهوا از برند های برتر دستگاه NVR 8 کاناله محسوب می شوند)، پهنای باند خروجی(مشخص کننده این است که چند کاربر هم زمان می توانند از دستگاه NVR استفاده نمایند)، تعداد کانال های صوتی، قابلیت پشتیبانی دوربین مدار بسته POE و موارد دیگری که در عملکرد دستگاه ان وی آر و رفع نیازتان در استقرار سیستم های امنیتی تأثیرگذار است، توجه نمود.
اگر برای خرید دستگاه NVR 8 کانال نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات و کاربرد محصولات و همچنین قیمت دستگاه NVR دارید، می توانید از طریق سایت ایده برتر پارسیان و در قسمت تماس با ما، سوال تان را با کارشناسان بخش
سیستم های امنیتی مطرح نمایید.