جستجوی پیشرفته

  1. حذف
    دسته:
    دستگاه NVR 32 کانال
محدوده قیمت:
از ریال
تا ریال

سبد خرید شما

دستگاه NVR 32 کانال

از دستگاه NVR 32 کانال زمانی استفاده می شود که نیاز به تعداد دوربین مدار بسته IP زیاد وجود داشته باشد. معمولاً این نوع از سرور دوربین های مدار بسته برای موارد خاص کاربرد دارد. در محیط های خیلی وسیع مانند فروشگاه ها و مراکز تجاری بزرگ، خیابان ها، محیط های اداری که دارای بخش های مختلف می باشند، دانشگاه ها (برای استقرار سیستم های امنیتی یکپارچه)، هتلها، بیمارستان ها و همچنین محیط هایی که سطح امنیتی بالایی را نیاز دارند مانند زندان، گمرک و ... دستگاه NVR 32 کاناله گزینه مناسبی است.
دستگاه NVR 32 کانال به دلیل پشتیبانی از تعداد زیاد دوربین مداربسته، نیازمند حافظه بالایی برای ضبط تصاویر می باشد که به همین دلیل معمولاً چند هارددیسک با ظرفیت بالا در این دستگاه ها تعبیه می شود. همچنین امکان ارتقا حافظه هارددیسک دستگاه ان وی آر 32 کانال نیز وجود دارد. به طور مثال دستگاه NVR 32 کانال KDT KN-3282E دارای 8 هارددیسک 6 ترابایتی می باشد که جمعاً قابلیت ذخیره 48 ترابایت اطلاعات را خواهد داشت.

خرید دستگاه NVR 32 کانال

برای خرید دستگاه NVR 32 کانال باید به مشخصات زیادی توجه داشت. با توجه به اینکه دستگاه NVR 32 کاناله برای تعداد بسیار زیادی دوربین مداربسته IP در سیستم های امنیتی، دوربین مداربسته شبکه ای مورد استفاده قرار می گیرد، کیفیت و عملکرد این دستگاه نسبت به دیگر انواع دستگاه های ان وی آر از حساسیت بالاتری برخوردار می باشد.
برند دستگاه NVR، تعداد کانال صدا (که معمولاً در دستگاه NVR برابر با تعداد کانال های تصویری است)، کیفیت تصویر، پهنای باند، نرخ فریم بر ثانیه، حافظه هارددیسک و نوع دوربین مدار بسته قابل پشتیبانی (بخصوص دوربین مداربسته POE که برق آن نیز توسط دستگاه NVR تأمین می گردد از اهم مشخصاتی است که در خرید دستگاه NVR 32 کانال باید به آنها دقت داشت.
همانند برند بسیاری از دستگاه های ان وی آر دیگر، دستگاه NVR 32 کانال KDT، دستگاه NVR 32 کانال سامسونگ و دستگاه NVR 32 کانال DAHUA از برند های معتبر و باکیفیت دستگاه NVR 32 کاناله به شمار می آیند.