پرینتر لیزری - پرینتر سه کاره لیزری مشکی

  1. حذف
    دسته:
    پرینتر لیزری - پرینتر سه کاره لیزری مشکی


پرینتر لیزری - پرینتر سه کاره لیزری مشکی

پرینتر سه کاره لیزری مشکی از ماشین های اداری مرسوم است که به منظور چاپ سیاه و سفید، اسکن و فتوکپی از اوراق و مدارک ساخته شده. کارتریج های این نوع پرینتر لیزری از نوع کارتریج مشکی می باشند که مجموعاً دارای ظرفیت چاپ بالایی هستند تا کارهای با حجم و سرعت زیاد را پاسخگو باشند. این موضوع باعث شده که نیازی به شارژ کارتریج در مدت زمان کوتاه وجود نداشته باشد و ریسک اتمام تونر شارژ که از مواد مصرفی پرینتر لیزری به شمار می آید، در حین کار پایین باشد.
پرینتر لیزری سه کاره مشکی نیز همانند دیگر انواع پرینتر های لیزری معمولاً قابلیت اتصال به شبکه را جهت استفاده یکپارچه سازمانی دارا می باشد. همچنین قابلیت تنظیم خودکار، پورت های اتصال مختلف و متنوع، قابلیت چاپ دورو و سازگاری با سیستم عامل های مختلف از ویژگی های بارز پرینتر سه کاره لیزری مشکی به شمار می آیند. البته همه پرینتر های سه کاره لیزری الزاماً تمام این قابلیت ها را ندارند و بسته به مدل پرینتر می توانند یک یا چند ویژگی از ویژگی های گفته شده را دارا باشند.

خرید پرینتر سه کاره لیزری مشکی

در یک جمع بندی می توان گفت، زمانی که شما نیاز به یک پرینتر چند کاره با حجم کار بالا و سرعت زیاد در انجام اموری همچون چاپ، فتوکپی و اسکن دارید و نیاز خاصی به چاپ رنگی ندارید، پرینتر سه کاره لیزری مشکی انتخاب مناسبی است. توجه به مشخصات و ویژگی های اسکنر و دستگاه کپی نیز باید در خرید پرینتر سه کاره لیزری مشکی مورد توجه قرار گیرد.
پرینتر سه کاره لیزری مشکی در برند های مختلفی به بازار عرضه می شود که از معروف ترین و با کیفیت ترین این برند ها می توان به پرینتر سه کاره لیزری hp، پرینتر سه کاره لیزری سامسونگ و پرینتر سه کاره لیزری کنون canon اشاره کرد.