دوربین مدار بسته بولت - دوربین مداربسته بولت

  1. حذف
    دسته:
    دوربین مدار بسته بولت - دوربین مداربسته بولت


دوربین مدار بسته بولت - دوربین مداربسته بولت

از ویژگی های بارز دوربین مدار بسته بولت، قابلیت دید در شب با تکنولوژی مادون قرمز و سازگاری با شرایط گوناگون محیطی است که این امر باعث می شود دوربین مداربسته بولت، از سیستم های امنیتی مناسب برای استفاده در محیط باز باشد. در واقع این دوربین مدار بسته در برابر ذرات ریز گرد و غبار و همچنین رطوبت زیاد به خوبی مقاومت نشان می دهد و همچنین قابلیت دید در شب با برد تصویر بالا به وسیله دوربین مادون قرمز باعث شده تا دوربین مداربسته بولت بهترین گزینه برای استفاده در محیط های باز مانند خیابان ها، محوطه ها و ... باشد.
همچنین حالت لنز این دوربین نیز همانند دوربین مدار بسته دام به دو صورت ثابت و متحرک می باشد که برای نیازهای متفاوت قابل استفاده است.
در کنار این توضیحات لازم است این را هم بگوییم که می توان برای ارتقای کیفیت دوربین مدار بسته بولت، از لوازم جانبی دوربین مدار بسته مانند لنز، کابل و آداپتور بهره برد که برای اطلاعات بیشتر می توانید در همین سایت توضیحات این محصولات را مطالعه نمایید.

خرید دوربین مدار بسته بولت

خرید دوربین مدار بسته بولت با توجه به اندازه و پیچیدگی محیطی به خصوص محیط های باز می تواند به تعداد زیاد یا کم انجام گیرد. مشخصات مهمی که باید در خرید دوربین مداربسته بولت مدنظر قرار داد تشابه زیادی با دوربین مدار بسته دام و دوربین مدار بسته باکس دارد. البته یک سری از این مشخصات از ویژگی های خاص دوربین مداربسته به حساب می آیند. به طور مثال قابلیت دوربین مدار بسته تحت شبکه و یا قدرت و برد دوربین مادون قرمز که بیشتر در دوربین مدار بسته بولت دیده می شود.
دوربین مدار بسته هایک ویژن، دوربین مدار بسته کی دی تی و دوربین مدار بسته ام اس کو از برندهای برتر این محصول هستند که در خرید دوربین مدار بسته بولت بسیار مورد استقبال مشتریان قرار می گیرند و به دلیل کیفیت بالایی که دارند، فروشگاه لوازم دیجیتال ایده برتر پارسیان به جهت رضایت مشتریان خود، اقدام به فروش این محصولات در انواع مختلف نموده است.