جداکننده تگ - قیمت جدا کننده تگ

  1. حذف
    دسته:
    جداکننده تگ - قیمت جدا کننده تگ


جداکننده تگ - قیمت جدا کننده تگ

یکی از راه های ایجاد امنیت برای اجناس فروشگاه، به مخصوص لباس و پوشاک، استفاده از تگ فیزیکی است. تگ قطعه ای پلاستیک و یا فلزی بوده که بر روی لباس زده شده که هنگام عبور از گیت فروشگاهی، آژیر آن به صدا در می آید. این تگ ها پس از اتصال، به آسانی قابل جدا شدن نبوده و نیاز به یک جداکننده تگ دارید. انواع جدا کننده تگ وجود دارد که با توجه به نوع تگ می توان خریداری کرد. البته به دلیل اینکه بیشتر برای پوشاک کاربرد دارند به جداکننده تگ لباس نیز معروفند. این تگ ها نیز در میزان چسبندگی با هم تفاوت داشته و واحد شناسایی قدرت جدا کننده آن گاوس (gauss) است که هر چقدر این واحد بیشتر باشد جذب کنندگی بهتری دارد.

برای جدا کردن بخش زیادی از تگ های امنیتی که مکانیزم قفل و سوزن دارند از مگنت سوپر یا اصطلاحا جداکننده سوپر استفاده می شود. تنها برای جدا کردن تگ های خاص نظیر تگ سنسورماتیک، جداکننده مخصوص وجود دارد که به دو شکل دستی یا برقی عرضه می شوند. نوع خاص دیگر از جدا کننده های تگ به شکل آچار است که عمدتا برای تگ های عینک در زمینه تگ های فروشگاهی استفاده می شود. جدا کننده تگ لباس یا مگنت جهت جداسازی انواع تگ ها در سیستم های کاری گوناگون گیت های فروشگاهی AM، RF و EM استفاده می شود و هر سیستم مگنت مخصوصی ندارد.

خرید جدا کننده تگ

شناخت این تجهیزات به انتخاب بهتر آنها کمک بسزایی میکند تا در هنگام خرید، به مشکل برخورد نکنید. خرید جدا کننده تگ شاید موضوع مهمی بنظر نرسد اما با توجه به نوع کار شما، بهتر است با مشاوره قبلی صورت گیرد. در مورد قیمت جداکننده تگ نیز باید گفت که به دلیل تنوع در این محصول، قیمت جدا کننده تگ هم متفاوت خواهد بود. شرکت ایده برتر پارسیان، تمامی این محصولات را در وبسایت خود داراست و امکان خرید اینترنتی را فراهم ساخته است. همچنین شما می توانید برای مشاوره قبل از خرید و انتخاب بهترین گزینه، با شماره 73027 تماس گرفته و از مشاوران زبده این شرکت راهنمایی بخواهید.