منو
سبد خرید

Gplus | جی پلاس

معرفی ویدئو وال جی پلاس GVL-55JH35ویدئو وال جی پلاس Gplus GVL-55JH35 یکی از ویدئو وال های خوش ساخت و کارآمد موجود در بازار است که در اندازه 55 اینچ (به طور دقیق تر 54.64 اینچ) عرضه شده و کارایی بالایی در محیط های مختلف دارد. شما می توانید از این ویدئو وال برای نمایش پیوسته تصاویر در ابعاد بزرگ د..
55,000,000 تومان
معرفی ویدئو وال جی پلاس GVL-49JH35ویدئو وال یکی از تجهیزات پرکاربرد در محیط هایی است که به نمایش مداومِ تصاویر در ابعاد بزرگ نیاز دارند. در واقع این روزها بسیاری از مراکز ترجیح می دهند تا به جای استفاده از ویدئو پروژکتور یا تلویزیون، از ویدئو وال برای این منظور استفاده کنند. ویدئو وال جی پلاس مد..
48,000,000 تومان
کولر گازی دیواری جی پلاس GPlus GAC-TM9JN1
ناموجود
معرفی کولر گازی جی پلاس GPlus GAC-TM9JN1کولر گازی مدل GAC-TM9JN1 یکی از محصولات خوش ساخت و کارآمد شرکت جی پلاس در بازار است که از قابلیت عملکرد در هر دو حالت سرمایش و گرمایش برخوردار می باشد. این کولر گازی مجهز به فناوری اینورتر بوده و کارایی بالایی در مناطق دارای آب و هوای معتدل و غیر گرمسیری د..
0 تومان
کولر گازی دیواری جی پلاس GPlus GAC-TM24JN1
ناموجود
معرفی کولر گازی جی پلاس GPlus GAC-TM24JN1از جمله محصولات با کیفیت شرکت جی پلاس باید به کولر گازی مدل GAC-TM24JN1 اشاره کرد که امکان استفاده از آن در دو حالت سرمایش و گرمایش وجود دارد. این کولر گازی اسپلیت برای استفاده در مناطق آب و هوایی معتدل و غیر گرمسیری کاملاً مناسب است و مصرف برق بسیار پایی..
0 تومان
کولر گازی دیواری جی پلاس GPlus GAC-TM18JN1
ناموجود
معرفی کولر گازی جی پلاس GPlus GAC-TM18JN1شرکت جی پلاس یکی از شرکت های ایرانی تولید کننده لوازم خانگی است که توانسته با ارائه محصولاتی با کیفیت و دارای قیمت مناسب، رضایت کاربران خود را به طور کامل جلب کند. از جمله محصولات مرغوب این شرکت باید به کولر گازی جی پلاس مدل GAC-TM18JN1 اشاره کنیم که برای..
0 تومان
کولر گازی دیواری جی پلاس GPlus GAC-TM12JN1
ناموجود
معرفی کولر گازی جی پلاس GPlus GAC-TM12JN1اگر قصد خرید کولر گازی برای مصارف خانگی و اداری را دارید و به دنبال محصولی با کیفیت و با دوام هستید، کولر گازی دیواری جی پلاس GPlus GAC-TM12JN1 انتخاب ایده آلی برای شما خواهد بود. این کولر گازی اسپلیت برای استفاده در آب و هوای معتدل و غیر گرمسیری طراحی شد..
0 تومان
کولر گازی دیواری جی پلاس GPlus GAC-TE30JN1
ناموجود
معرفی کولر گازی جی پلاس GPlus GAC-TE30JN1با خرید کولر گازی جی پلاس مدل GAC-TE30JN1 و استفاده از آن از هر دو قابلیت سرمایش و گرمایش به صورت یکجا بهره مند شوید! این کولر گازی اسپلیت از نوع اینورتر بوده و می توان از آن در اتاق های نسبتاً بزرگ به مساحت 40 تا 60 متر مربع بهره کرد. کولر گازی دیواری جی..
0 تومان
ویدئو وال جی پلاس Gplus GVL-55JL35
ناموجود
معرفی ویدئو وال جی پلاس GVL-55JL35این روزها در بسیاری از مراکز اداری، مجتمع های تجاری، سازمان ها و محیط هایی از این دست، از ویدئو وال برای نمایش پیوسته تصاویر در ابعاد بزرگ استفاده می شود. در واقع می توان ویدئو وال را به عنوان جایگزینی برای روش های سنتی مانند استفاده از ویدئو پروژکتور یا تلویزیو..
0 تومان
ویدئو وال جی پلاس Gplus GVL-55JL18
ناموجود
معرفی ویدئو وال جی پلاس GVL-55JL18دستگاه ویدئو وال یکی از تجهیزات پرکاربرد در مراکزی است که در آنها به نمایش تصاویر در ابعاد بزرگ و به صورت پیوسته نیاز است. انواع مختلفی از ویدئو وال در بازار موجود می باشد که از جمله با کیفیت ترین آنها باید به ویدئو وال جی پلاس GVL-55JL18 اشاره کنیم. این ویدئو ا..
0 تومان
ویدئو وال جی پلاس Gplus GVL-55JH18
ناموجود
معرفی ویدئو وال جی پلاس GVL-55JH18این روزها بسیاری از مراکز خرید، پاساژها، هتل ها، نمایشگاه ها و مجتمع های اداری برای ارائه خدمات بهتر به مراجعه کنندگان و نمایش محتواهای تبلیغاتی از ویدئو وال استفاده می کنند. در واقع می توان ویدئو وال را به عنوان جایگزینی برای ویدئو پروژکتور یا پوستر دانست که مح..
0 تومان
ویدئو وال جی پلاس Gplus GVL-49JL35
ناموجود
معرفی ویدئو وال جی پلاس GVL-49JL35اگر قصد خرید ویدئو وال برای نمایش تصاویر در ابعاد بزرگ در محیط هایی مانند مجتمع های تجاری، مراکز اداری، سازمان ها، نمایشگاه ها، پاساژها، هتل ها، لابی سینماها، بانک ها، بیمارستان ها و محیط هایی از این دست دارید، ویدئو وال جی پلاس GVL-49JL35 انتخاب ایده آلی برای ش..
0 تومان
مانیتور جی پلاس G-Plus GDM-245JN
ناموجود
معرفی مانیتور جی پلاس GDM-245JNیک مانیتور مرغوب و با کیفیت می تواند نقش زیادی در بهبود بازده کاری کارمندان ادارات و شرکت ها داشته باشد. به خصوص کارمندانی که مدت زمان زیادی از طول روز را به کار با کامپیوتر می گذرانند، باید از مانیتوری استفاده کنند که باعث خستگی چشم های آنها نشده و تصاویر را با کی..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 27 (3 صفحه)
سنجش رضایتمندی

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات