امروزه پدیده مانیتور صنعتی بار سنگینی را از دوش صاحبان کسب و کار برداشته است و به آنها کمک کرده تا با هزینه ای مقرون به صرفه بالاتری کیفیت و امکانات دست پیدا کنند.

انواع مختلفی از مانیتورهای صنعتی وجود دارد که از جدیدترین آنها می توان به ویدئو وال اشاره کرد.

فروش انواع نرم افزار کنترل ویدئو وال

بهتر است تا این دستگاه را به یک فناوری تشبیه کنیم زیرا نمایشگر صنعتی ویدئو وال از چندین مانیتور صنعتی تشکیل شده است که می تواند محتوای نمایشی شما را در اندازه های دلخواه نمایش دهد. 

امکانات بی شماری در استفاده از ویدئووال در اختیار شما قرار خواهد گرفت که توسط انواع نرم افزار کنترل ویدئو وال مدیریت و یا کنترل می شوند.

فروش انواع نرم افزار کنترل ویدئو وال

هر کدام از این مانیتورها توسط کنترلر ویدئو وال یا ویدئو وال کنترلر مدیریت شده که روی آنها نرم افزار مناسبی نصب شده است.

با وجود این نرم افزارها می توانید هر مانیتور را بصورت جداگانه و یا همه را بصورت یکپارچه مدیریت نمایید و تصاویر خود را بر روی آنها به نمایش درآورید.

فروش انواع نرم افزار کنترل ویدئو وال

همانطور که دیدید، خود نمایشگر صنعتی ویدئو وال به تنهایی همانند یک مونیتور بزرگ عمل می کند و تفاوت چندانی با مانیتورهای صنعتی عادی ندارد. اما با نصب و راه اندازی انواع نرم افزار مدیریت ویدئو وال بر روی آنها شما می توانید به امکانات بیشری دست پیدا کنید و استفاده های مختلفی از آن داشته باشید.

https://new.ebpnovin.com/image/catalog/article/types-of-video-wall-control-software/1.jpg

یکی از بهترین مثال ها از این کاربرد می توان نمایش تصاویر بصورت یکپارچه بر روی همه مانیتورها دانست و یا هر مانیتور را مسئول نمایش یک تصویر نمود. وجود انواع نرم افزار ویدیو وال به داشتن و مدیریت این ویژگی ها کمک فراوانی می کند که البته نیاز به آموزش و راه اندازی مناسی دارد.

فروش انواع نرم افزار کنترل ویدئو وال

شرکت ایده برتر پارسیان که فروش انواع نرم افزار کنترل ویدئو وال را در دستور کار خود دارد می تواند در این بخش کمک زیادی به مشتریان خود کند.

علاوه بر این، شما می توانید برای دریافت لوازم جانبی مختلف مانند انواع براکت ویدئو وال نیز روی این شرکت حساب ویژه ای باز کنید زیرا در محصولات خود از بهترین برندها استفاده می کند.