این روزها تولید محتوا یکی از شغل های پردرآمد در سرتاسر جهان شناخته می شود. شما می توانید در منزل خود بنشینید، از خود ویدئو ضبط کنید، در یوتیوب به اشتراک بگذارید و از این راه درآمد کسب کنید! اگر شانس با شما یار باشد، ممکن است ویدئوهای شما وایرال شده و به این ترتیب به درآمدهای هنگفتی دست پیدا کنید! اما یک ویدئوی جذاب، علاوه بر خلاقیت در ایده و کیفیت تصویر باید به صدایی باورپذیر و واضح نیز مجهز باشد! برای این منظور باید از میکروفون های قوی استفاده کنید تا بتوانید به صدایی کریستالی دست یابید. انواع مختلفی میکروفون در بازار موجود است که شما باید با توجه به معیارهای مختلفی مانند مکان محل ضبط صدا نسبت به خرید آنها اقدام کنید. به عنوان مثال آیا به یک میکروفون داینامیک نیاز دارید یا کندانسور؟ ضبط صدا از جهت های مختلف برایتان اهمیت دارد؟ میزان حساسیت میکروفون چطور؟! در این بخش چند مدل از میکروفون های مناسب برای تهیه ویدئو و استریم محتوا در سال 2021 را به شما معرفی می کنیم. سایر مدل ها را در مقاله «با این میکروفون ها کیفیت صدای خود در هنگام استریم محتوا را ارتقا دهید! (بخش اول)» بر روی سایت ما مشاهده کنید.

میکروفون کندانسور USB مدل Audio-Technica ATR2500x

میکروفون کندانسور USB مدل Audio-Technica ATR2500x

این میکروفون به سادگی به کامپیوترهای ویندوزی و مک متصل می شود و به جک هدفون مجهز است. بنابراین شما می توانید در همان هنگام ضبط صدا، کیفیت آن را مورد بررسی قرار دهید. الگوی ضبط کاردیود میکروفون ATR2500x به شما اجازه می دهد تا از صدایی ایزوله شده و بدون کوچکترین نویزی بهره مند شوید. این میکروفون به یک سه پایه هم مجهز است که کار با آن را برای شما بسیار آسان می کند.

میکروفون گیمینگ کندانسور USB مدل HyperX QuadCast

میکروفون گیمینگ کندانسور USB مدل HyperX QuadCast

میکروفون QuadCast برند معتبر HyperX به پایه نگهدارنده ضد ویبره مجهز است و تنها با یک لمس ساده می توانید آن را در حالت mute قرار دهید. این میکروفون از چهار الگوی ضبط متفاوت پشتیبانی می کند و در مکان ها و موقعیت های مختلف قابل استفاده است. مجهز بودن به دکمه های کنترلی کامل، سازگاری با انواع برنامه های چت و کیفیت صدای بی نظیر برای گیمینگ این مدل را به دستگاهی محبوب در میان کاربران تبدیل کرده است.

میکروفون کندانسور USB مدل Elgato Wave:3

میکروفون کندانسور USB مدل Audio-Technica ATR2500x

این میکروفون از الگوی ضبط کاردیود بهره می برد و کارایی بالایی برای ضبط سخنرانی های شما دارد. شما می توانید از طریق اپلیکیشن Wave Link این دستگاه را به همراه هفت دستگاه صوتی دیگر به صورت هم زمان کنترل کنید. همچنین امکان ایجاد میکس های مستقل (حداکثر دو عدد) نیز برای شما وجود دارد. در مجموع این میکروفون به همراه میکسر دیجیتال کارایی بالایی برای شما خواهد داشت و علاوه بر استریم محتوا، در جلسات نیز می توان بر روی آن حساب باز کرد.

چنانچه قصد خرید انواع میکروفون موجود در بازار با بهترین قیمت را دارید، با شماره 73027-021 تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید.

منبع: windowscentral