منو
سبد خرید

پرده نمایش ویدئو پروژکتور

پرده نمایش ویدئو پروژکتور که از تجهیزات آموزشی مکمل برای ویدئو پروژکتور به محسوب می شود، صفحه نمایشی سفید رنگ است که تصویر خروجی دیتا ویدئو پروژکتور بر روی آن به نمایش در می آید.

با اینکه در سایت ایده برتر پارسیان، پرده نمایش دیتا ویدئو پروژکتور در قسمت تجهیزات آموزشی قرار داده شده ولی این بدان معنا نیست که پرده نمایش دیتا پروژکتور صرفاً منحصر به مراکز آموزشی است. بلکه در همایش ها، سالن های آمفی تئاتر و در کل هر مکانی که قرار است تصاویر برای یک جمعیت(کم یا زیاد) از افراد به نمایش درآیند، از پرده نمایش ویدیو پروژکتور بهره گرفته می شود.

پرده نمایش ویدئو پروژکتور از نظر کارکرد و شکل انواع متفاوتی دارد. پرده نمایش برقی، پرده نمایش برقی ریموت دار، پرده نمایش سقفی، پرده نمایش سقفی دستی، پرده نمایش بک پروجکشن و پرده نمایش پایه دار. هر کدام از این پرده های نمایش کاربردها و ویژگی هایی دارا می باشد که می توانند نیازهای متفاوت را برطرف سازد.

پرده نمایش سقفی ویدئو پروژکتور همانطور که از اسمش پیداست، از سقف آویزان می شود و جایگاه ثابتی دارد. پرده نمایش برقی ویدئو پروژکتور قابلیت باز و بسته شدن توسط کنترل از راه دور را دارند و مزیت آنها این است که در ابعاد و اندازه های بزرگ می توانند تولید شوند.

از طرفی پرده نمایش پایه دار ویدئو پروژکتور به آسانی قابل حمل و جابجایی می باشد. خوب است این را هم بدانید که دو دستگاه کیت هوشمند و برد هوشمند از کالاهای مرتبط با پرده نمایش و دیتا ویدئو پروژکتور می باشند که در هوشمند سازی مدارس نقشی ملموس داشته اند.

خرید پرده نمایش ویدئو پروژکتور

در ابتدا باید گفت که جنس پرده نمایش ویدئو پروژکتور تأثیر فراوانی در کیفیت تصویری دارد که از ویدئو پروژکتور ساطع می شود. از طرفی در خرید پرده نمایش ویدئو پروژکتور باید به ابعاد پرده نمایش توجه داشته باشید.

برای سالن های بزرگ استفاده از پرده نمایش برقی مناسب است. با توجه به اهمیت توجه به برند در هنگام خرید پرده نمایش ویدئو پروژکتور، بد نیست این را هم بگوییم که از بهترین برندهای موجود، پرده نمایش اسکوپ و پرده نمایش رفلکتا می باشند.

معرفی پرده نمایش 300*400 اسکوپ برقیپرده نمایش یکی از ملزومات تجهیزات آموزشی محسوب می شود که برای نمایش محتوای ویدئو پروژکتور مورد استفاده قرار می گیرد. از سری پرده نمایش های سقفی موتورایزر می باشند و بر خلاف پرده نمایش های پایه دار که قابلیت جا به جایی دارند و به صورت ثابت روی دیوار و یا سقف نصب..
12,700,000 تومان
معرفی پرده نمایش 250*250 اسکوپ برقیامروزه هم راستا با پیشرفت تکنولوژی، تجهیزات آموزشی نیز پیشرفت چشمگیری داشته است. پرده نمایش از جمله تجهیزات آموزشی رایج هستند که برای مصارف آموزشی و نمایشی مورد استفاده قرار می گیرند به طوری که در نمایش با کیفیت محتوای پخش شده از ویدئو پروژکتور نقش مهمی دارند. ..
3,750,000 تومان
معرفی پرده نمایش 180*180 اسکوپ برقیامروزه هم راستا با پیشرفت تکنولوژی، تجهیزات آموزشی نیز پیشرفت چشمگیری داشته است. پرده نمایش از جمله تجهیزات آموزشی رایج هستند که برای مصارف آموزشی و نمایشی مورد استفاده قرار می گیرند به طوری که در نمایش با کیفیت محتوای پخش شده از ویدئو پروژکتور نقش مهمی دارند. ..
2,900,000 تومان
معرفی پرده نمایش 200*200 اسکوپ سقفیپرده نمایش ها همراه با ویدئو پروژکتور اغلب از تجهیزات آموزشی پرکاربرد می باشند و به کرات در کلاس های اموزشی و سالن جلسات مورد استفاده قرار می گیرند. پرده نمایش دستی اسکوپ معمولا از قابلیت نصب آسان به سقف و کاربری راحت برخوردار می باشد به طوری که پس از استفاده ب..
2,200,000 تومان
معرفی پرده نمایش 180*180 اسکوپ سقفیپرده نمایش ها همراه با ویدئو پروژکتور اغلب از جمله تجهیزات آموزشی می باشند که از تجهیزات پرکاربرد در کلاس های اموزشی و سالن جلسات و همایش محسوب می شوند. پرده نمایش دستی اسکوپ معمولا از قابلیت نصب آسان به سقف و کاربری راحتی برخوردار است به طوری که پس از استفاده ..
2,000,000 تومان
پرده نمایش گرندویو Grandview Ultimate Fixed Frame
ناموجود
معرفی پرده نمایش گرندویو Ultimate fixed frameپرده نمایش گرندویو  مدل Grandview Ultimate Fixed Frame یک انتخاب ایده ال برای کاربرانی که به دنبال یک سینمای خانگی هستند. این پرده نمایش مخصوص ویدئو پروژکتور از فریم های الومینیومی پوشیده شده از مخمل ساخته شده است که بسیار سبک وزن می باشد...

تماس با 73027-021

پرده نمایش گرندویو Grandview edge fixed frame
ناموجود
معرفی پرده نمایش گرندویو Ultimate fixed frameخیلی از کاربران به دنبال صفحه نمایش های بزرگ برای پخش فیلم در سینمای خانگی خود هستند. با معرفی پرده نمایش منحنی گرندویو edge fixed frame دریچه ای جدید برای پخش فیلم هایی با رنگ های واقعی و وضوح تصویر باور نکردنی گشوده شده است.پرده نمایش گرندویو &n..

تماس با 73027-021

پرده نمایش گرندویو 132 اینچ مدل Dual-Masking Fixed Frame
ناموجود
معرفی پرده نمایش گرندویو Dual-Masking Fixed Frameپرده نمایش گرندویو  Dual-Masking از مواد با کیفیتی ساخته شده است که یک سطح صاف را برای نمایش تصاویر با کیفیت در اختیار قرار می دهد. این پرده نمایش مخصوص ویدئو پروژکتور برای کاربرانی که به فرمت های متفاوتی مانند 2:35:1، 16:9 و 4:3 تنها با خرید..

تماس با 73027-021

پرده نمایش گرندویو 100 اینچ مدل Prestige fixed frame
ناموجود
معرفی پرده نمایش گرندویو Prestige fixed frameپرده نمایش گرندویو 100 اینچ مدل Prestige fixed frame  یک انتخاب ایده ال برای کاربرانی که به دنبال یک سینمای خانگی هستند، می باشد. پرده نمایش مدل Prestige fixed frame یک پرده نمایش قابل اتصال به دیوار است و برای حل مشکل محدودیت اندازه در مقایسه با..

تماس با 73027-021

پرده نمایش پنهان در سقف گرندویو مدل recessed-ceiling سایز 200 اینچ
ناموجود
معرفی پرده نمایش گرندویو recessed-ceilingپرده نمایش مدل Grandview recessed-ceiling یک پرده نمایش قابل نصب در سقف بوده که ساخته شده از یک کیس آلومینیومی و بسیار سبک وزن می باشد. این پرده نمایش از کمپانی Grandview برای پنهان شدن در سقف طراحی شده است و برای کاربری های مانند سینمای خانگی و اتاق های ..

تماس با 73027-021

پرده نمایش پرتابل گرندویو Grandview floor-Up
ناموجود
معرفی پرده نمایش پرتابل گرندویو  floor-Upپرده نمایش به دلیل جنس پارچه و مواد به کار رفته در آن، تصاویر با کیفیتی از ویدئو پروژکتور را به نمایش می گذارد و در واقع می توان گفت یکی از عوامل اصلی و تاثیر گذار در کیفیت تصاویر پخش شده از ویدئو پروژکتور است. پرده نمایش پرتابل گرندویو Grandview flo..

تماس با 73027-021

پرده نمایش پرتابل گرندویو 100 اینچ مدل Pull-Up
ناموجود
معرفی پرده نمایش پرتابل گرندویو  Pull-Upپرده نمایش قابل حمل گرندویو Pull-Up ساخت شرکت گرندویو Grandview دارای سه ویژگی کلیدی در طراحی برای ایمنی و استفاده بهتر است. سطح انعطاف پذیر پرده نمایش برای تمامی موقعیت ها ایده ال است و یک بازتاب غنی از رنگ و تصاویر با کیفیتی را ارائه می دهد...

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 55 (5 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات