منو
سبد خرید

پرده نمایش ویدئو پروژکتور

معرفی پرده نمایش 300*400 اسکوپ برقی پرده نمایش یکی از ملزومات تجهیزات آموزشی محسوب می شود که برای نمایش محتوای ویدئو پروژکتور مورد استفاده قرار می گیرد. از سری پرده نمایش های سقفی موتورایزر می باشند و بر خلاف پرده نمایش های پایه دار که قابلیت جا به جایی دارند و به صورت ثابت روی دیوار و یا سقف نصب..
10,430,000 تومان
معرفی پرده نمایش 300 *300 اسکوپ برقی امروزه هم راستا با پیشرفت تکنولوژی، تجهیزات آموزشی نیز پیشرفت چشمگیری داشته است. پرده نمایش از جمله تجهیزات آموزشی رایج هستند که برای مصارف آموزشی و نمایشی مورد استفاده قرار می گیرند به طوری که در نمایش با کیفیت محتوای پخش شده از ویدئو پروژکتور نقش مهمی دارند...
2,980,000 تومان
پرده نمایش 250*250 اسکوپ برقی
5 %
معرفی پرده نمایش 250*250 اسکوپ برقی امروزه هم راستا با پیشرفت تکنولوژی، تجهیزات آموزشی نیز پیشرفت چشمگیری داشته است. پرده نمایش از جمله تجهیزات آموزشی رایج هستند که برای مصارف آموزشی و نمایشی مورد استفاده قرار می گیرند به طوری که در نمایش با کیفیت محتوای پخش شده از ویدئو پروژکتور نقش مهمی دارند. ..
2,190,000 تومان 2,300,000 تومان
معرفی پرده نمایش 300*300 اسکوپ سقفی پرده نمایش ها همراه با ویدئو پروژکتور اغلب از تجهیزات آموزشی پرکاربرد می باشند و به کرات در کلاس های اموزشی و سالن جلسات مورد استفاده قرار می گیرند، در واقع می توان گفت پرده نمایش ها به تنهایی کاربرد ندارند و همراه با دستگاه ویدئو پروژکتور مورد استفاده قرار می ..
2,170,000 تومان
معرفی پرده نمایش 250*250 اسکوپ پایه دار انواع پرده نمایش ویدئو پروژکتور متناسب با کاربری های  مختلف طراحی و تولید شده است که یک از آنها پرده نمایش های سه پایه دار می باشد. پرده نمایش های پایه دار قابل حمل بوده و از نظر اقتصادی هم مقرون به صرفه هستند. برای راحت جا به جا کردن و نصب آسان..
1,640,000 تومان
معرفی پرده نمایش اسکوپ سقفی پرده نمایش ها همراه با ویدئو پروژکتور اغلب از تجهیزات آموزشی پرکاربرد می باشند و به کرات در کلاس های اموزشی و سالن جلسات مورد استفاده قرار می گیرند، در واقع می توان گفت پرده نمایش ها به تنهایی کاربرد ندارند و همراه با دستگاه ویدئو پروژکتور مورد استفاده قرار می گیرد. به..
1,600,000 تومان
معرفی پرده نمایش 200*200 اسکوپ پایه دار انواع پرده نمایش ویدئو پروژکتور متناسب با کاربری های مختلف طراحی و تولید شده است که یک از آنها پرده نمایش های سه پایه دار می باشد. پرده نمایش های پایه دار قابل حمل بوده و از نظر اقتصادی هم مقرون به صرفه هستند. برای راحت جا به جا کردن و نصب آسان این قبی..
1,510,000 تومان
معرفی پرده نمایش 200*200 اسکوپ برقی امروزه هم راستا با پیشرفت تکنولوژی، تجهیزات آموزشی نیز پیشرفت چشمگیری داشته است. پرده نمایش از جمله تجهیزات آموزشی رایج هستند که برای مصارف آموزشی و نمایشی مورد استفاده قرار می گیرند به طوری که در نمایش با کیفیت محتوای پخش شده از ویدئو پروژکتور نقش مهمی دارند. ..
1,400,000 تومان
معرفی پرده نمایش 200*200 اسکوپ سقفی پرده نمایش ها همراه با ویدئو پروژکتور اغلب از تجهیزات آموزشی پرکاربرد می باشند و به کرات در کلاس های اموزشی و سالن جلسات مورد استفاده قرار می گیرند. پرده نمایش دستی اسکوپ معمولا از قابلیت نصب آسان به سقف و کاربری راحت برخوردار می باشد به طوری که پس از استفاده ب..
1,300,000 تومان
معرفی پرده نمایش 180*180 اسکوپ برقی امروزه هم راستا با پیشرفت تکنولوژی، تجهیزات آموزشی نیز پیشرفت چشمگیری داشته است. پرده نمایش از جمله تجهیزات آموزشی رایج هستند که برای مصارف آموزشی و نمایشی مورد استفاده قرار می گیرند به طوری که در نمایش با کیفیت محتوای پخش شده از ویدئو پروژکتور نقش مهمی دارند. ..
1,300,000 تومان
معرفی پرده نمایش 200*200 رفلکتا سقفی پرده نمایش به منظور نمایش محتوای پخش شده از ویدئو پروژکتور ها در سالن های کنفرانس، همایش، کلاس های آموزشی و در کل در هر موقعیتی که به کیفیت مطالب پخش شده اهمیت می دهند، استفاده می شوند. در مکان هایی که ویدئو پروژکتور به صورت ثابت نصب می گردد، پرده نمایش های دس..
1,200,000 تومان
معرفی پرده نمایش 180*180 اسکوپ پایه دار پرده نمایش ها برای افزایش کیفیت محتواهای نمایش داده شده توسط ویدئو پروژکتور مورد استفاده قرار می گیرند و در واقع می توان گفت کیفیت تصویری که به وسیله دیتا ویدئو پروژکتور نمایش داده می شود با نوع و کیفیت پرده نمایش ارتباط مستقیمی دارد. با در نظر گرفتن محی..
1,100,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 51 (5 صفحه)

پرده نمایش ویدئو پروژکتور که از تجهیزات آموزشی مکمل برای ویدئو پروژکتور به محسوب می شود، صفحه نمایشی سفید رنگ است که تصویر خروجی دیتا ویدئو پروژکتور بر روی آن به نمایش در می آید.

با اینکه در سایت ایده برتر پارسیان، پرده نمایش دیتا ویدئو پروژکتور در قسمت تجهیزات آموزشی قرار داده شده ولی این بدان معنا نیست که پرده نمایش دیتا پروژکتور صرفاً منحصر به مراکز آموزشی است. بلکه در همایش ها، سالن های آمفی تئاتر و در کل هر مکانی که قرار است تصاویر برای یک جمعیت(کم یا زیاد) از افراد به نمایش درآیند، از پرده نمایش ویدیو پروژکتور بهره گرفته می شود.

پرده نمایش ویدئو پروژکتور از نظر کارکرد و شکل انواع متفاوتی دارد. پرده نمایش برقی، پرده نمایش برقی ریموت دار، پرده نمایش سقفی، پرده نمایش سقفی دستی، پرده نمایش بک پروجکشن و پرده نمایش پایه دار. هر کدام از این پرده های نمایش کاربردها و ویژگی هایی دارا می باشد که می توانند نیازهای متفاوت را برطرف سازد.

پرده نمایش سقفی ویدئو پروژکتور همانطور که از اسمش پیداست، از سقف آویزان می شود و جایگاه ثابتی دارد. پرده نمایش برقی ویدئو پروژکتور قابلیت باز و بسته شدن توسط کنترل از راه دور را دارند و مزیت آنها این است که در ابعاد و اندازه های بزرگ می توانند تولید شوند.

از طرفی پرده نمایش پایه دار ویدئو پروژکتور به آسانی قابل حمل و جابجایی می باشد. خوب است این را هم بدانید که دو دستگاه کیت هوشمند و برد هوشمند از کالاهای مرتبط با پرده نمایش و دیتا ویدئو پروژکتور می باشند که در هوشمند سازی مدارس نقشی ملموس داشته اند.

خرید پرده نمایش ویدئو پروژکتور

در ابتدا باید گفت که جنس پرده نمایش ویدئو پروژکتور تأثیر فراوانی در کیفیت تصویری دارد که از ویدئو پروژکتور ساطع می شود. از طرفی در خرید پرده نمایش ویدئو پروژکتور باید به ابعاد پرده نمایش توجه داشته باشید.

برای سالن های بزرگ استفاده از پرده نمایش برقی مناسب است. با توجه به اهمیت توجه به برند در هنگام خرید پرده نمایش ویدئو پروژکتور، بد نیست این را هم بگوییم که از بهترین برندهای موجود، پرده نمایش اسکوپ و پرده نمایش رفلکتا می باشند.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات