منو
سبد خرید

Scope | اسکوپ

معرفی پرده نمایش 300*400 اسکوپ برقیپرده نمایش یکی از ملزومات تجهیزات آموزشی محسوب می شود که برای نمایش محتوای ویدئو پروژکتور مورد استفاده قرار می گیرد. از سری پرده نمایش های سقفی موتورایزر می باشند و بر خلاف پرده نمایش های پایه دار که قابلیت جا به جایی دارند و به صورت ثابت روی دیوار و یا سقف نصب..
12,700,000 تومان
معرفی پرده نمایش 250*250 اسکوپ برقیامروزه هم راستا با پیشرفت تکنولوژی، تجهیزات آموزشی نیز پیشرفت چشمگیری داشته است. پرده نمایش از جمله تجهیزات آموزشی رایج هستند که برای مصارف آموزشی و نمایشی مورد استفاده قرار می گیرند به طوری که در نمایش با کیفیت محتوای پخش شده از ویدئو پروژکتور نقش مهمی دارند. ..
4,500,000 تومان
معرفی پرده نمایش 200*200 اسکوپ سقفیپرده نمایش ها همراه با ویدئو پروژکتور اغلب از تجهیزات آموزشی پرکاربرد می باشند و به کرات در کلاس های اموزشی و سالن جلسات مورد استفاده قرار می گیرند. پرده نمایش دستی اسکوپ معمولا از قابلیت نصب آسان به سقف و کاربری راحت برخوردار می باشد به طوری که پس از استفاده ب..
2,200,000 تومان
معرفی پرده نمایش 180*180 اسکوپ سقفیپرده نمایش ها همراه با ویدئو پروژکتور اغلب از جمله تجهیزات آموزشی می باشند که از تجهیزات پرکاربرد در کلاس های اموزشی و سالن جلسات و همایش محسوب می شوند. پرده نمایش دستی اسکوپ معمولا از قابلیت نصب آسان به سقف و کاربری راحتی برخوردار است به طوری که پس از استفاده ..
2,000,000 تومان
معرفی پرده نمایش 180*180 اسکوپ برقیامروزه هم راستا با پیشرفت تکنولوژی، تجهیزات آموزشی نیز پیشرفت چشمگیری داشته است. پرده نمایش از جمله تجهیزات آموزشی رایج هستند که برای مصارف آموزشی و نمایشی مورد استفاده قرار می گیرند به طوری که در نمایش با کیفیت محتوای پخش شده از ویدئو پروژکتور نقش مهمی دارند. ..
3,200,000 تومان
پرده نمایش 500*500 اسکوپ برقی
ناموجود
معرفی پرده نمایش 500*500 اسکوپ برقیپرده نمایش یکی از ملزومات تجهیزات آموزشی محسوب می شود که برای نمایش محتوای ویدئو پروژکتور مورد استفاده قرار می گیرد. از سری پرده نمایش های سقفی ویدئو پروژکتور می باشند و بر خلاف پرده نمایش های پایه دار که قابلیت جا به جایی دارند و به صورت ثابت روی دیوار و یا سق..
0 تومان
پرده نمایش 300*300 اسکوپ سقفی
ناموجود
معرفی پرده نمایش 300*300 اسکوپ سقفیپرده نمایش ها همراه با ویدئو پروژکتور اغلب از تجهیزات آموزشی پرکاربرد می باشند و به کرات در کلاس های اموزشی و سالن جلسات مورد استفاده قرار می گیرند، در واقع می توان گفت پرده نمایش ها به تنهایی کاربرد ندارند و همراه با دستگاه ویدئو پروژکتور مورد استفاده قرار می ..
0 تومان
پرده نمایش 300*300 اسکوپ برقی
ناموجود
معرفی پرده نمایش 300 *300 اسکوپ برقیامروزه هم راستا با پیشرفت تکنولوژی، تجهیزات آموزشی نیز پیشرفت چشمگیری داشته است. پرده نمایش از جمله تجهیزات آموزشی رایج هستند که برای مصارف آموزشی و نمایشی مورد استفاده قرار می گیرند به طوری که در نمایش با کیفیت محتوای پخش شده از ویدئو پروژکتور نقش مهمی دارند...
0 تومان
پرده نمایش 250*250 اسکوپ سه پایه
ناموجود
معرفی پرده نمایش 250*250 اسکوپ پایه دارانواع پرده نمایش ویدئو پروژکتور متناسب با کاربری های  مختلف طراحی و تولید شده است که یک از آنها پرده نمایش های سه پایه دار می باشد.پرده نمایش های پایه دار قابل حمل بوده و از نظر اقتصادی هم مقرون به صرفه هستند. برای راحت جا به جا کردن و نصب آسان..
0 تومان
پرده نمایش 250*250 اسکوپ سقفی
ناموجود
معرفی پرده نمایش اسکوپ سقفیپرده نمایش ها همراه با ویدئو پروژکتور اغلب از تجهیزات آموزشی پرکاربرد می باشند و به کرات در کلاس های اموزشی و سالن جلسات مورد استفاده قرار می گیرند، در واقع می توان گفت پرده نمایش ها به تنهایی کاربرد ندارند و همراه با دستگاه ویدئو پروژکتور مورد استفاده قرار می گیرد. به..
0 تومان
پرده نمایش 200*200 اسکوپ سه پایه
ناموجود
معرفی پرده نمایش 200*200 اسکوپ پایه دارانواع پرده نمایش ویدئو پروژکتور متناسب با کاربری های مختلف طراحی و تولید شده است که یک از آنها پرده نمایش های سه پایه دار می باشد. پرده نمایش های پایه دار قابل حمل بوده و از نظر اقتصادی هم مقرون به صرفه هستند. برای راحت جا به جا کردن و نصب آسان این قبی..
0 تومان
پرده نمایش 200*200 اسکوپ برقی
ناموجود
معرفی پرده نمایش 200*200 اسکوپ برقیامروزه هم راستا با پیشرفت تکنولوژی، تجهیزات آموزشی نیز پیشرفت چشمگیری داشته است. پرده نمایش از جمله تجهیزات آموزشی رایج هستند که برای مصارف آموزشی و نمایشی مورد استفاده قرار می گیرند به طوری که در نمایش با کیفیت محتوای پخش شده از ویدئو پروژکتور نقش مهمی دارند. ..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 16 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات