منو
سبد خرید

Grandview | گرندویو

پرده نمایش گرندویو Grandview Ultimate Fixed Frame
ناموجود
معرفی پرده نمایش گرندویو Ultimate fixed frameپرده نمایش گرندویو  مدل Grandview Ultimate Fixed Frame یک انتخاب ایده ال برای کاربرانی که به دنبال یک سینمای خانگی هستند. این پرده نمایش مخصوص ویدئو پروژکتور از فریم های الومینیومی پوشیده شده از مخمل ساخته شده است که بسیار سبک وزن می باشد...
0 تومان
پرده نمایش گرندویو Grandview edge fixed frame
ناموجود
معرفی پرده نمایش گرندویو Ultimate fixed frameخیلی از کاربران به دنبال صفحه نمایش های بزرگ برای پخش فیلم در سینمای خانگی خود هستند. با معرفی پرده نمایش منحنی گرندویو edge fixed frame دریچه ای جدید برای پخش فیلم هایی با رنگ های واقعی و وضوح تصویر باور نکردنی گشوده شده است.پرده نمایش گرندویو &n..
0 تومان
پرده نمایش گرندویو 132 اینچ مدل Dual-Masking Fixed Frame
ناموجود
معرفی پرده نمایش گرندویو Dual-Masking Fixed Frameپرده نمایش گرندویو  Dual-Masking از مواد با کیفیتی ساخته شده است که یک سطح صاف را برای نمایش تصاویر با کیفیت در اختیار قرار می دهد. این پرده نمایش مخصوص ویدئو پروژکتور برای کاربرانی که به فرمت های متفاوتی مانند 2:35:1، 16:9 و 4:3 تنها با خرید..
0 تومان
پرده نمایش گرندویو 100 اینچ مدل Prestige fixed frame
ناموجود
معرفی پرده نمایش گرندویو Prestige fixed frameپرده نمایش گرندویو 100 اینچ مدل Prestige fixed frame  یک انتخاب ایده ال برای کاربرانی که به دنبال یک سینمای خانگی هستند، می باشد. پرده نمایش مدل Prestige fixed frame یک پرده نمایش قابل اتصال به دیوار است و برای حل مشکل محدودیت اندازه در مقایسه با..
0 تومان
پرده نمایش پنهان در سقف گرندویو مدل recessed-ceiling سایز 200 اینچ
ناموجود
معرفی پرده نمایش گرندویو recessed-ceilingپرده نمایش مدل Grandview recessed-ceiling یک پرده نمایش قابل نصب در سقف بوده که ساخته شده از یک کیس آلومینیومی و بسیار سبک وزن می باشد. این پرده نمایش از کمپانی Grandview برای پنهان شدن در سقف طراحی شده است و برای کاربری های مانند سینمای خانگی و اتاق های ..
0 تومان
پرده نمایش پرتابل گرندویو Grandview floor-Up
ناموجود
معرفی پرده نمایش پرتابل گرندویو  floor-Upپرده نمایش به دلیل جنس پارچه و مواد به کار رفته در آن، تصاویر با کیفیتی از ویدئو پروژکتور را به نمایش می گذارد و در واقع می توان گفت یکی از عوامل اصلی و تاثیر گذار در کیفیت تصاویر پخش شده از ویدئو پروژکتور است. پرده نمایش پرتابل گرندویو Grandview flo..
0 تومان
پرده نمایش پرتابل گرندویو 100 اینچ مدل Pull-Up
ناموجود
معرفی پرده نمایش پرتابل گرندویو  Pull-Upپرده نمایش قابل حمل گرندویو Pull-Up ساخت شرکت گرندویو Grandview دارای سه ویژگی کلیدی در طراحی برای ایمنی و استفاده بهتر است. سطح انعطاف پذیر پرده نمایش برای تمامی موقعیت ها ایده ال است و یک بازتاب غنی از رنگ و تصاویر با کیفیتی را ارائه می دهد...
0 تومان
پرده نمایش پایه دار گرندویو 120 اینچ مدل Tripod Classic
ناموجود
معرفی پرده نمایش گرندویو Tripod Classicپرده نمایش های پایه دار به دلیل یژگی های منحصر بفردی که دارند در حوزه تجهیزات اموزشی بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. این پرده نمایش سه پایه دار در هر دو نوع Charming (کوچک) و کلاسیک (بزرگ) موجود می باشد.پرده نمایش پایه دار گرندویو 120 اینچ مدل Tripod Cl..
0 تومان
پرده نمایش پایه دار گرندویو 100 اینچ مدل Tripod Charming
ناموجود
معرفی پرده نمایش گرندویو Tripod Charmingامروزه پرده نمایش یکی از تجهیزات آموزشی ضروری محسوب می شود که در واقع بستری است که بر روی آن محتوای پروژکتورها و سینماهای خانوادگی نمایش داده می شود.در معرفی پرده نمایش رومیزی پرتابل گرندویو 100 اینچ مدل Tripod Charming به توصیف شکل ظاهری این پرده نمای..
0 تومان
پرده نمایش منحنی گرندویو 100 اینچ مدل Curved Frame
ناموجود
معرفی پرده نمایش گرندویو Curved Frameپرده نمایش منحنی Curved frame برند گرندویو مناسب برنامه های تماشایی و کاربردی و البته با کیفیت مانند سینماهای خانگی 4K طراحی شده اند. پرده نمایش منحنی گرندویو دارای انحنا در محور افقی پرده بوده که این سطح منحنی یکپارچگی تصاویر و تمرکز آن ها را در هنگام پخش اف..
0 تومان
پرده نمایش رومیزی پرتابل گرندویو 60 اینچ مدل u-work
ناموجود
معرفی پرده نمایش پرتابل گرندویو u-workپرده نمایش گردندویو سری U-Work یک راه حل کامل به عنوان پرده نمایش رومیزی در کاربری های آموزشی و تجاری محسوب می شوند. از طراحی حرفه ای برخوردار بوده به طوری که این پرده نمایش ویدئو پروژکتور بسیار سبک وزن بوده و به راحتی قابل حمل می باشد.از دیگر مزیت های ا..
0 تومان
پرده نمایش رومیزی پرتابل گرندویو 100 اینچ مدل Fast Fold
ناموجود
معرفی پرده نمایش پرتابل گرندویو Fast Foldپرده نمایش های متحرک به دلیل ویژگی های منحصر بفردی که دارند در حوزه تجهیزات آموزشی بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. این مدل از پرده نمایش ها محکم و قابل حمل هستند. پرده نمایش گرندویو Grandview fast fold از یک فریم با آلیاژ آلومینیومی ساخته شده است و از حاش..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 17 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات