منو
سبد خرید

Elite Screen | الیت اسکرین

پرده نمایش دستی Elite Screen Manual SRM
ناموجود
معرفی پرده نمایش الیت اسکرین Elite Screenپرده نمایش الیت اسکرین سری Manual SRM همانطور که از نامش پیداست به صورت دستی کار می کند و از یک مکانیسم توکار برای بازگشت به عقب به صورت خودکار با سرعت بسیار کم بهره می برد.مکانیسم توکار به کار رفته در این محصول، امکان بازگشت ایمن و آرام صفحه نمایش را..
0 تومان
پرده نمایش دستی Elite Screen Manual Grande B Series
ناموجود
معرفی پرده نمایش الیت اسکرین Elite Screenپرده نمایش Elite Screens’ Manual Grande B Series یک صفحه نمایش با اندازه بزرگ است که پرده در آن به صورت دستی و با استفاده از از سیستم کلاچ با زنجیره و مهره جمع می شود. سری Manual Grande B از یک مکانیزم چرخش بسیار سریع بهره می برد که اجازه می دهد صفح..
0 تومان
پرده نمایش الیت اسکرین ELITE SCREENS Saker Tab-Tension AcousticPro UHD
ناموجود
معرفی پرده نمایش الیت اسکرین Saker Tab-Tension AcousticPro UHDپرده نمایش الیت اسکرین مدل Saker Tab-Tension AcousticPro UHD یک صفحه نمایش مخصوص برای نمایش محتوای پروژکتورها است که اجازه عبور امواج صوتی از پرده نمایش را می دهد.برای معرفی پرده نمایش الیت اسکرین Saker Tab-Tension AcousticPro UHD..
0 تومان
پرده نمایش الیت اسکرین Elite Screen Saker B
ناموجود
معرفی پرده نمایش الیت اسکرین Saker Bپرده نمایش الیت اسکرین سری Saker B یک صفحه نمایش مخصوص برای نمایش محتوای پروژکتور است. این سری از یک موتور الکتریکی بهره می برد که تمام مزایا، کیفیت، دوام و زیبایی را یکجا ارائه می دهد.شرکت سازنده محصول از مواد (FG (MaxWhite Fiberglass برای ساخت سری پر..
0 تومان
پرده نمایش الیت اسکرین Elite Screen Manual Tab-Tension
ناموجود
معرفی پرده نمایش الیت اسکرین Manual Tab-Tensionپرده نمایش الیت اسکرین Manual Tab-Tension مناسب برای پروژکتور شما در اماکن بزرگ مانند محل برگزاری کنفرانس، رویداد ورزشی و یا کنسرت است. طراحی دستگیره این پرده نمایش شامل یک مکانیزم کلاچ مانند با زنجیر و مهره است که به صورت دستی و با اتصال به یک چرخ ..
0 تومان
پرده نمایش الیت اسکرین Elite Screen Home 2
ناموجود
معرفی پرده نمایش الیت اسکرین Home 2صفحه نمایش مخصوص پروژکتور سری Home 2 Series در رده صفحه نمایش های الکتریکی قرار می گیرد که توسط مشتریان ما به عنوان نمونه عالی از یک محصول با کیفیت بالا تحسین شده است.  این سری از محصولات اسکرین با استفاده از مواد چند لایه پشم شیشه و MaxWhite FG ساخته شده ..
0 تومان
پرده نمایش الیت اسکرین Elite Screen CineTension B
ناموجود
معرفی پرده نمایش الیت اسکرین CineTension BCineTension B پرده نمایشی کشیده و ایده آل مخصوص نمایش محتوای پروژکتورها است و برای کانال خرده فروشی CE مناسب است. پرده نمایش الیت اسکرین سری CineTension B با یک کیت کنترل از راه دور IR / RF به بازار عرضه شده است. برای این سری صفحه کلید سوئیچ دیواری قابل ..
0 تومان
پرده نمایش الیت اسکرین Elite Screen CineTension 2
ناموجود
معرفی پرده نمایش الیت اسکرین CineTension 2پرده نمایش الیت اسکرین سری CineTension 2 از جمله پرده های قدرتمندی هستند که به خوبی و با دقت بسیار به همراه یک موتور الکتریکی ساخته شده اند. مواد کششی به کار رفته در این پرده نمایش ویدئو پروژکتور موجب می شود سری CineTension 2 دارای یک صفحه تخت یکنواخت و ..
0 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات