منو
سبد خرید

هولدر و پایه نگهدارنده - مونوپاد

اگر شرایط شغلی تان به گونه ای است که باید ساعات زیادی از طول روز را به رانندگی بگذرانید، پایه نگهدارنده گوشی موبایل وسیله ای پرکاربرد برای شما خواهد بود. همچنین نگهدارنده گوشی موبایل برای افرادی که قصد سفر با ماشین را دارند، کارایی بالایی دارد و به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به در دست گرفتن گوشی، بتوانید در حین رانندگی به آن دسترسی داشته باشید. به این ترتیب با بهره بردن از هولدر موبایل، به راحتی می توانید در هنگام رانندگی از اپلیکیشن های مسیریابی موبایل و نقشه استفاده کنید و به تماس های دریافتی خود پاسخ دهید.

راهنمای خرید پایه نگهدارنده گوشی موبایل در انواع مختلف

انواع مختلفی از هولدر گوشی برای ماشین در بازار موجود است که از میان آنها می توان به پایه نگهدارنده دریچه ای موبایل اشاره کرد. این نوع از هولدر دارای ساختار ساده ای بوده و به آسانی از طریق گیره تعبیه شده در قسمت پشتی بدنه، بر روی دریچه افقی یا عمودی کولر خودرو نصب می شود. از این جهت از آنها تحت عنوان پایه نگهدارنده گیره ای ماشین هم در بازار یاد می شود. همچنین شما می توانید از پایه نگهدارنده گوشی روی داشبورد استفاده کنید. این هولدرها معمولاً دارای پایه چسبی یا مکشی هستند و این امکان را به شما می دهند تا آنها را در محل مورد نظر خود بر روی داشبورد نصب کنید. ضمن اینکه امکان نصب این هولدرها بر روی شیشه ماشین نیز وجود دارد.

هولدر مغناطیسی موبایل نوعی از پایه نگهدارنده است که درون صفحه آن از آهنربا استفاده شده است. برای استفاده از هولدر آهنربایی موبایل ابتدا باید ورقه های ارائه شده همراه با هولدر را بر روی قاب یا بدنه گوشی بچسبانید. پس از آن گوشی در هنگام نزدیک شدن به صفحه هولدر، به شکلی محکم بر روی آن قرار خواهد گرفت. توجه داشته باشید که استفاده از هولدر مگنتی موبایل به هیچ عنوان باعث آسیب رسیدن به باتری گوشی نخواهد شد.

برای اینکه بتوانید بهترین زاویه دید به نمایشگر گوشی را داشته باشید، بسیاری از هولدرها به قابلیت چرخش 360 درجه ای مجهز شده اند. پایه نگهدارنده موبایل مدل 360 درجه این امکان را به شما می دهد تا بتوانید از گوشی خود در حالت عمودی، افقی یا در زاویه دلخواهتان استفاده کنید. هولدر چرخشی گوشی موبایل معمولاً دارای بازوهای نگهدارنده است و از افتادن گوشی از روی صفحه در اثر تکان های ماشین جلوگیری می کند.

از دیگر انواع پایه نگهدارنده می توان به هولدر کشویی موبایل، هولدر سیلیکونی موبایل و نگهدارنده موبایل روی فرمان اشاره کرد. همچنین این نوع محصول برای دوچرخه و موتور هم طراحی شده است. هولدر گوشی برای موتور بر روی دسته و فرمان آن نصب می شود و امکان دسترسی به گوشی را در تمام طول مدت رانندگی ایجاد می کند. همچنین هولدر گوشی برای دوچرخه کارایی بالایی برای علاقه مندان به طبیعت گردی و دوچرخه سواری دارد.

قیمت به روز هولدر موبایل برندهای معتبر

چنانچه قصد خرید هولدر موبایل دارید، پیشنهاد ما این است تا به سراغ برندهای معتبر بروید! پایه نگهدارنده گوشی تسکو، پایه نگهدارنده گوشی باسئوس، پایه نگهدارنده گوشی جنکا، پایه نگهدارنده گوشی یسیدو، پایه نگهدارنده گوشی ریمکس، پایه نگهدارنده گوشی پایونیر، پایه نگهدارنده گوشی یونیورسال و پایه نگهدارنده گوشی فیلیپس از جمله محصولات پرطرفدار و پرفروش موجود در بازار هستند. شما می توانید برای دریافت قیمت به روز و اطلاع از نحوه خرید این هولدرها به سایت شرکت ایده برتر پارسیان مراجعه کنید یا با شماره 73027-021 تماس بگیرید. کارشناسان شرکت ایده برتر آماده راهنمایی شما در زمینه خرید لوازم جانبی موبایل هستند که از طریق تماس با شماره ذکر شده می توانید با آنها در اسرع وقت در ارتباط باشید.

پایه نگهدارنده گوشی موبایل یونیورسال Universal UN5
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل یونیورسال UN5هولدر موبایل یونیورسال UN5 یکی از تجهیزات پرکاربرد برای کسانی است که از دوچرخه و موتور سیکلت برای تردد استفاده می کنند. این هولدر نگهدارنده موبایل از قابلیت نصب بر روی دسته یا فرمان دوچرخه و موتور سیکلت برخوردار است و دسترسی به گوشی موبایل بدون نیاز به د..

تماس با 73027-021

پایه نگهدارنده گوشی موبایل یونیورسال Universal Mount01
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل یونیورسال Mount01این روزها ترافیک به یکی از معضلات اصلی زندگی در شهرهای بزرگ تبدیل شده و به همین دلیل بسیاری از رانندگان برای سریع تر رسیدن به مقصد از اپلیکیشن های مسیریابی موبایل استفاده می کنند. اما در دست گرفتن گوشی در هنگام رانندگی خطرات زیادی با خود به همراه دار..

تماس با 73027-021

پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido CH04
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل یسیدو CH04پایه نگهدارنده یا هولدر گوشی موبایل وسیله ای است که به شما این امکان را می دهد تا در هنگام رانندگی به گوشی خود دسترسی داشته باشید و به عنوان مثال بتوانید از برنامه های مسیریابی یا نقشه بدون نیاز به در دست گرفتن گوشی استفاده کنید. از جمله هولدرهای با کیفیت م..

تماس با 73027-021

پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido CH02
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل یسیدو CH02این روزها استفاده از اپلیکیشن های مسیریابی موبایل رواج زیادی دارد و بسیاری از رانندگان نیاز به استفاده از گوشی خود در حین رانندگی دارند. اما در دست گرفتن گوشی در هنگام رانندگی یکی از عوامل اصلی بروز تصادفات است. برای حل این مشکل استفاده از پایه نگهدارنده گو..

تماس با 73027-021

پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C62
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل یسیدو C62در دست گرفتن گوشی موبایل در حین رانندگی یکی از عوامل اصلی در بروز تصادفات است و به همین منظور مشمول جریمه نیز می شود. اما گاهی ممکن است تا در هنگام رانندگی نیاز به استفاده از نقشه یا برنامه های مسیریابی پیدا کنید. در چنین شرایطی خرید پایه نگهدارنده گوشی می ت..

تماس با 73027-021

پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C61
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل یسیدو C61شرکت یسیدو را می توان یکی از شرکت های معتبر در زمینه تولید انواع لوازم جانبی موبایل دانست که توانسته با ارائه محصولاتی با کیفیت رضایت کاربران خود را جلب کند. از جمله محصولات خوش ساخت این شرکت باید به پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C61 اشاره کنیم. با..

تماس با 73027-021

پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C60
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر یسیدو C60احتمالاً برایتان پیش آمده که در هنگام رانندگی نیاز فوری به کار با گوشی خود پیدا کرده باشید. اما همان طور که می دانید در دست گرفتن گوشی در پشت فرمان ماشین یکی از عوامل اصلی بروز تصادفات و سوانح رانندگی است و این کار ممکن است عواقب جبران ناپذیری را برای شما در پی داش..

تماس با 73027-021

پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C6
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر یسیدو C6اگر از آن دست رانندگانی هستید که برای پیدا کردن بهترین مسیر به مقصد از اپلیکیشن های موبایل مسیربایی استفاده می کنید، پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C6 کمک زیادی به شما خواهد کرد. با استفاده از این هولدر نگهدارنده موبایل بدون نیاز به در دست گرفتن گوشی می توا..

تماس با 73027-021

پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C56
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر یسیدو C56با استفاده از یک پایه نگهدارنده گوشی موبایل برای ماشین مرغوب و با کیفیت می توانید در هر لحظه از رانندگی، بدون نیاز به در دست گرفتن گوشی به آن دسترسی داشته باشید و از برنامه های مسیریابی و نقشه استفاده کنید یا از تماس های دریافتی و اعلان های شبکه های اجتماعی مطلع شو..

تماس با 73027-021

پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C54
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل یسیدو C54اگر از آن دسته افرادی هستید که از اپلیکیشن های مسیریابی موبایل در حین رانندگی زیاد استفاده می کنید، پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C54 یک وسیله کاربردی برای شما خواهد بود. این پایه نگهدارنده با اتصال به داشبورد یا شیشه ماشین، امکان کار کردن با گوشی ..

تماس با 73027-021

پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C53
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر یسیدو C53با استفاده از پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C53 می توانید در حین رانندگی به گوشی خود دسترسی داشته باشید و بتوانید بدون نیاز به در دست گرفتن گوشی، با آن کار کنید. خرید پایه نگهدارنده گوشی برای افرادی که مدت زمان زیادی از طول روز خود را در حال رانندگی سپری ..

تماس با 73027-021

پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C50
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل یسیدو C50در دست گرفتن گوشی موبایل در پشت فرمان یکی از عوامل اصلی تصادفات رانندگی است و به همین دلیل استفاده از گوشی در حین رانندگی مشمول جریمه های سنگین می شود. شما می توانید با استفاده از پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C50 بدون نیاز به در دست گرفتن گوشی هنگ..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 134 (12 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات