منو
سبد خرید

Baseus | باسئوس

دسته بازی بلوتوثی باسئوس Baseus GMSWA-01
به زودی
طراحی و مشخصات ظاهری دسته بازی باسئوس GMSWA-01دسته بازی باسئوس GMSWA-01 با طراحی ظاهری خاص و بدنه بی رنگ خود به یکی از گزینه های جذاب برای علاقه مندان به بازی تبدیل شده است! این دسته به بلوتوث مجهز است و از اتصال وایرلس به انواع دستگاه ها پشتیبانی می کند. شما می توانید این دسته را به انواع گوشی ..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل و تبلت باسئوس Baseus SUWY
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل و تبلت باسئوس SUWYبا خرید هولدر موبایل باسئوس SUWY و استفاده از آن می توانید در حین انجام دادن کارهای روزانه با موبایل یا تبلت خود نیز کار کنید. این هولدر موبایل بر روی میز نصب می شود و این امکان را به شما می دهد تا بدون نیاز به در دست گرفتن گوشی یا تبلت، بتوانید از ..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل و تبلت باسئوس Baseus SUJG-ALR
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل و تبلت یاسئوس SUJG-ALRاگر از آن دسته کاربرانی هستید که از موبایل و تبلت برای تماشای فیلم یا مطالعه استفاده می کنید، هولدر باسئوس SUJG-ALR یک وسیله کاربردی برای شما خواهد بود. این هولدر دور گردن شما قرار می گیرد و گوشی یا تبلت را در فاصله ای مناسب روبروی صورتتان نگه م..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل و تبلت باسئوس Baseus SUBG-0S
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل و تبلت باسئوس SUBG-0Sهولدر موبایل مدل SUBG-0S یکی از محصولات خاص و کاربردی شرکت باسئوس است که به صورت دیواری مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید به آسانی این هولدر را از طریق پد چسبی موجود بر روی پشت بدنه آن به روی دیوار اتاق منزل یا محل کارتان نصب کنید و از آن ..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل و تبلت باسئوس Baseus Back Seat Car Holder
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل و تبلت باسئوس Back Seat Car Holderپایه نگهدارنده گوشی موبایل و تبلت باسئوس Baseus Back Seat Car Holder برای کسانی که قصد مسافرت با ماشین را دارند، یک وسیله کاربردی به شمار می آید. این هولدر گوشی موبایل بر روی قسمت پشتی صندلی جلوی ماشین نصب می شود و انواع گوشی موبایل ..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس Baseus Xiaochun
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل باسئوس Xiaochunبا استفاده از پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس Baseus Xiaochun می توانید ضمن تجربه یک رانندگی ایمن، به گوشی خود نیز دسترسی داشته باشید و از اپلیکیشن های مسیریابی موبایل و نقشه استفاده کنید. همچنین این نگهدارنده گوشی موبایل به شما اجازه می دهد تا بتوان..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس Baseus WXZN-01
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل باسئوس WXZN-01اگر به استفاده از اپلیکیشن های مسیریابی موبایل و نقشه در هنگام رانندگی عادت دارید، هولدر موبایل باسئوس WXZN-01 وسیله ای کاربردی برای شما خواهد بود. با استفاده از این پایه نگهدارنده گوشی موبایل می توانید بدون نیاز به در دست گرفتن گوشی در حین رانندگی به آ..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس Baseus SYLX-01
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل باسئوس SYLX-01پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس Baseus SYLX-01 برای آن دسته از افرادی که از دوچرخه یا موتور سیکلت برای تردد استفاده می کنند، یک وسیله پرکاربرد به حساب می آید. این پایه نگهدارنده گیره ای گوشی به آسانی بر روی دسته دوچرخه نصب می شود و این امکان را به شما..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس Baseus SUYL-HP01
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل باسئوس SUYL-HP01اگر قصد مسافرت با ماشین یا رانندگی های طولانی مدت را دارید، هولدر موبایل باسئوس SUYL-HP01 یک وسیله پرکاربرد برای شما خواهد بود. این هولدر گوشی موبایل از قابلیت نصب بر روی داشبورد خودرو برخوردار است و امکان دسترسی به گوشی در حین رانندگی را برای شما فرا..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس Baseus SUYL-EMHJ
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل باسئوس SUYL-EMHJانواع مختلفی از هولدرهای موبایل در بازار موجود هستند که هرکدام متناسب با میزان کارایی و دوام خود، دارای قیمت های متفاوتی اند. اگر قصد خرید هولدر موبایل با قیمت مناسب دارید و در جستجوی یک محصول خوش ساخت و زیبا هستید، نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس مدل SU..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس Baseus SUYL-AOV
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل باسئوس SUYL-AOVاین روزها ترافیک به یکی از معضلات اساسیِ زندگی در شهرهای بزرگ تبدیل شده است. به همین دلیل بسیاری از رانندگان برای اینکه سریع تر به مقصد خود برسند، از اپلیکیشن های مسیریابی موبایل در هنگام رانندگی استفاده می کنند. اما همان طور که می دانید در دست گرفتن گ..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس Baseus SULYY-01 YY Vehicle-mounted
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل باسئوس SULYY-01 YY Vehicle-mountedدر دست گرفتن گوشی موبایل در پشت فرمان ماشین یکی از عوامل اصلی بروز تصادفات و سوانح رانندگی است و مشمول جریمه هم می شود. با این وجود در بعضی از مواقع استفاده از گوشی در حین رانندگی اجتناب ناپذیر است. در این شرایط یک هولدر موبایل با کی..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 88 (8 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات