منو
سبد خرید

Remax | ریمکس

کابل صدا AUX ریمکس Remax YH-34 طول 2 متر
ناموجود
کابل صدا AUX ریمکس Remax YH-34 طول 2 متریکی از تجهیزات مهم در انتقال صدا میان دو دستگاه، کابل AUX یا همان کابل صدا است که در کیفیت صدای پخش شده نقش زیادی دارد. شرایطی را تصور کنید که در یک جمع خانوادگی یا گردش تفریحی قصد دارید موسیقی های موجود بر روی گوشی موبایل خود را از طریق اسپیکر قابل حمل پخ..
0 تومان
کابل صدا AUX ریمکس Remax SPL100 طول 1.5 متر
ناموجود
کابل صدا AUX ریمکس Remax SPL100 طول 1.5 مترکابل صدا یا کابل AUX یکی از تجهیزات پرکاربرد در میان علاقه مندان به موسیقی و فعالان صنعت صدا به شمار می آید که برای انتقال صدا میان دو دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد. کابل صدا AUX ریمکس Remax SPL100 طول 1.5 متر یکی از کابل های با دوام موجود در بازار ا..
0 تومان
کابل صدا AUX ریمکس Remax S160 طول 1.8 متر
ناموجود
کابل صدا AUX ریمکس Remax S160 طول 1.8 متراگر قصد خرید کابل صدا را دارید و به دنبال یک کابل خوش ساخت، با دوام و مقرون به صرفه هستید، کابل صدا AUX ریمکس Remax S160 طول 1 متر انتخابی کاملا مناسب برای شما محسوب می شود. این کابل AUX دارای رابط های 3.5 میلی متری در دو سمت خود است و اتصال گوشی موبایل، ..
0 تومان
کابل صدا Aux ریمکس Remax S140 طول 1 متر
ناموجود
کابل صدا Aux ریمکس Remax S140 طول 1 متربسیاری از ما به شنیدن موسیقی در فعالیت های روزمره مان عادت داریم. کابل AUX یا همان کابل انتقال صدا یکی از تجهیزات پرکاربرد برای طرفداران موسیقی به شمار می آید که اگر اهل موسیقی باشید، حتماً تا به حال از آن استفاده کرده اید! کابل انتقال صدا ریمکس Remax S140 ..
0 تومان
کابل صدا AUX ریمکس Remax RL-S20 3.5 Audio Sharing طول 0.25 متر
ناموجود
کابل صدا AUX ریمکس Remax RL-S20 3.5 Audio Sharing طول 0.25 مترکابل صدا AUX ریمکس Remax RL-S20 3.5 Audio Sharing برای انتقال صدا از یک دستگاه پخش به دو دستگاه دیگر به صورت هم زمان قابل استفاده می باشد. به عنوان مثال فرض کنید که می خواهید یک فایل موسیقی ذخیره شده بر روی گوشی، با دوستتان به صورت هم..
0 تومان
کابل صدا Aux ریمکس Remax RL-L300
ناموجود
کابل صدا Aux ریمکس Remax RL-L300 اگر قصد خرید کابل صدا را دارید و در جستجوی یک کابل با کیفیت، با دوام و مقرون به صرفه هستید، کابل صدا Aux ریمکس Remax RL-L300 انتظارات شما را به خوبی برآورده خواهد کرد. این کابل دارای کانکتورهای 3.5 میلی متری است و اتصال گوشی موبایل، تبلت، لپ تاپ و MP3 پلیر ب..
0 تومان
کابل صدا AUX ریمکس Remax RL-L200 طول 1 متر
ناموجود
کابل صدا AUX ریمکس Remax RL-L200 طول 1 مترشرایطی را تصور کنید که در یک گردش دوستانه تفریحی یا یک مهمانی خانوادگی قصد پخش موسیقی با اسپیکر را دارید. در چنین شرایطی یک کابل صدای با کیفیت به کار شما خواهد آمد و می تواند لحظات و خاطراتی شیرین از با هم بودن را برای شما رقم بزند! کابل صدا AUX ریمکس Re..
0 تومان
کابل صدا Aux ریمکس Remax RL-1500 طول 1.5 متر
ناموجود
کابل صدا Aux ریمکس Remax RL-1500 طول 1.5 مترگوش دادن به موسیقی در جمع های خانوادگی و گردش های دوستانه می تواند لذت با هم بودن را برای شما بیشتر کند و خاطراتی به یاد ماندنی را برای شما رقم بزند. یکی از تجهیزاتی که برای این منظور به کار شما خواهد آمد، کابل صدا یا همان کابل AUX است که به شما این ام..
0 تومان
کابل صدا Aux ریمکس Remax P-9
ناموجود
کابل صدا Aux ریمکس Remax P-9 اگر به پخش موسیقی در حین رانندگی عادت دارید، احتمالاً سابقه استفاده از کابل AUX یا کابل صدا را دارید. این نوع کابل برای انتقال صدا بین دو دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد و انواع مختلفی از آن در بازار موجود است. کابل صدا Aux ریمکس Remax P-9 یکی از کابل های ..
0 تومان
کابل صدا Aux ریمکس Remax P-18 طول 1 متر
ناموجود
کابل صدا Aux ریمکس Remax P-18 طول 1 مترشاید برایتان پیش آمده که قصد گوش دادن به موسیقی در حین رانندگی و متصل کردن گوشی موبایل به ضبط ماشین را داشته اید، اما کابل AUX به دلیل گره خوردگی مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کرده باشد! برای اینکه در چنین شرایطی گرفتار نشوید، کابل صدا Aux ریمکس Remax P-18..
0 تومان
کابل صدا Aux ریمکس Remax P-16 طول 2 متر
ناموجود
کابل صدا Aux ریمکس Remax P-16 طول 2 مترگوش دادن به موسیقی در گردش های تفریحی و جمع های خانوادگی می تواند لذت با هم بودن را برای شما بیشتر کند و خاطراتی به یاد ماندنی را برای شما رقم بزند. یکی از تجهیزات مهم برای این منظور، کابل صدا یا همان کابل AUX است که به شما اجازه می دهد گوشی موبایل خود را ب..
0 تومان
کابل صدا Aux ریمکس Remax P-14 طول 1 متر
ناموجود
کابل صدا Aux ریمکس Remax P-14 طول 1 متراگر به دنبال یک کابل انتقال صدا با دوام، مستحکم و خوش ساخت هستید، کابل AUX ریمکس P-14 انتظارات شما را به خوبی برآورده خواهد کرد! این کابل صدا با توجه به قیمت بسیار مناسبی که دارد، از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و گوش دادن به موسیقی را برای شما لذت بخش تر از ..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 106 (9 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات