منو
سبد خرید

Yesido | یسیدو

پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido CH04
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل یسیدو CH04پایه نگهدارنده یا هولدر گوشی موبایل وسیله ای است که به شما این امکان را می دهد تا در هنگام رانندگی به گوشی خود دسترسی داشته باشید و به عنوان مثال بتوانید از برنامه های مسیریابی یا نقشه بدون نیاز به در دست گرفتن گوشی استفاده کنید. از جمله هولدرهای با کیفیت م..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido CH02
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل یسیدو CH02این روزها استفاده از اپلیکیشن های مسیریابی موبایل رواج زیادی دارد و بسیاری از رانندگان نیاز به استفاده از گوشی خود در حین رانندگی دارند. اما در دست گرفتن گوشی در هنگام رانندگی یکی از عوامل اصلی بروز تصادفات است. برای حل این مشکل استفاده از پایه نگهدارنده گو..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C62
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل یسیدو C62در دست گرفتن گوشی موبایل در حین رانندگی یکی از عوامل اصلی در بروز تصادفات است و به همین منظور مشمول جریمه نیز می شود. اما گاهی ممکن است تا در هنگام رانندگی نیاز به استفاده از نقشه یا برنامه های مسیریابی پیدا کنید. در چنین شرایطی خرید پایه نگهدارنده گوشی می ت..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C61
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل یسیدو C61شرکت یسیدو را می توان یکی از شرکت های معتبر در زمینه تولید انواع لوازم جانبی موبایل دانست که توانسته با ارائه محصولاتی با کیفیت رضایت کاربران خود را جلب کند. از جمله محصولات خوش ساخت این شرکت باید به پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C61 اشاره کنیم. با..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C60
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر یسیدو C60احتمالاً برایتان پیش آمده که در هنگام رانندگی نیاز فوری به کار با گوشی خود پیدا کرده باشید. اما همان طور که می دانید در دست گرفتن گوشی در پشت فرمان ماشین یکی از عوامل اصلی بروز تصادفات و سوانح رانندگی است و این کار ممکن است عواقب جبران ناپذیری را برای شما در پی داش..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C6
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر یسیدو C6اگر از آن دست رانندگانی هستید که برای پیدا کردن بهترین مسیر به مقصد از اپلیکیشن های موبایل مسیربایی استفاده می کنید، پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C6 کمک زیادی به شما خواهد کرد. با استفاده از این هولدر نگهدارنده موبایل بدون نیاز به در دست گرفتن گوشی می توا..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C56
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر یسیدو C56با استفاده از یک پایه نگهدارنده گوشی موبایل برای ماشین مرغوب و با کیفیت می توانید در هر لحظه از رانندگی، بدون نیاز به در دست گرفتن گوشی به آن دسترسی داشته باشید و از برنامه های مسیریابی و نقشه استفاده کنید یا از تماس های دریافتی و اعلان های شبکه های اجتماعی مطلع شو..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C54
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل یسیدو C54اگر از آن دسته افرادی هستید که از اپلیکیشن های مسیریابی موبایل در حین رانندگی زیاد استفاده می کنید، پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C54 یک وسیله کاربردی برای شما خواهد بود. این پایه نگهدارنده با اتصال به داشبورد یا شیشه ماشین، امکان کار کردن با گوشی ..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C53
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر یسیدو C53با استفاده از پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C53 می توانید در حین رانندگی به گوشی خود دسترسی داشته باشید و بتوانید بدون نیاز به در دست گرفتن گوشی، با آن کار کنید. خرید پایه نگهدارنده گوشی برای افرادی که مدت زمان زیادی از طول روز خود را در حال رانندگی سپری ..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C50
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل یسیدو C50در دست گرفتن گوشی موبایل در پشت فرمان یکی از عوامل اصلی تصادفات رانندگی است و به همین دلیل استفاده از گوشی در حین رانندگی مشمول جریمه های سنگین می شود. شما می توانید با استفاده از پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C50 بدون نیاز به در دست گرفتن گوشی هنگ..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C48
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر یسیدو C48پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C48 یکی از محصولات خوش ساخت و کارآمد شرکت یسیدو می باشد که برای استفاده در داخل خودرو و قرار دادن گوشی در آن طراحی شده است. با استفاده از این پایه نگهدارنده گیره ای گوشی قادر خواهید بود تا در هنگام رانندگی بدون نیاز به در دست..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C44
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر یسیدو C44با استفاده از پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C44 قادر خواهید بود تا در حین رانندگی بدون نیاز به در دست گرفتن گوشی با آن کار کنید. این پایه نگهدارنده یک وسیله کاربردی برای کسانی است که قصد مسافرت با خودرو را دارند و یا ساعات زیادی از روز خود را پشت فرمان ما..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 27 (3 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات