منو
منو
سبد خرید

همکاری با ما

پاسخ به سوالات متداول شما
1. هزینه حمل و نقل بر عهده چه کسی است؟

هزینه ارسال مرسوله تا دفاتر تیپاکس و باربری تهران، رایگان می باشد و پس از آن، هزینه ارسال تا مقصد به عهده خریدار می باشد.
مشتریان تهرانی می توانند از گزینه ارسال با پیک استفاده کنند. توجه داشته باشید که برای سفارش های بالای 2 میلیون تومان ارسال به صورت رایگان انجام می گیرد.
همچنین تحویل مرسوله شما تا درب ورودی ساختمان، پارکینگ یا حیاط می باشد و شرکت ایده برتر پارسیان مسئولیتی در قبال تحویل کالا تا درب واحد مسکونی شما را ندارد.

2. حداکثر زمان دریافت کالا چقدر است؟

بعد از ثبت سفارش خرید، زمان دریافت کالا در تهران 24 ساعت کاری (بر حسب نوع کالای سفارش داده شده) و در شهرستان ها زمان دریافت کالا از طریق باربری و تیپاکس نهایت 3 روز کاری تا مراکز استان ها می باشد.

3. مسئولیت مرسوله ارسالی با شرکت ارسال کننده (تیپاکس،باربری) است یا ایده برتر پارسیان؟

ایده برتر پارسیان تمامی استانداردهای لازم در بسته بندی کالا را به خوبی رعایت می کند و آن را به شرکت حمل و نقل انتخابی کاربر تحویل می دهد. از این زمان به بعد، مشتری می تواند فرایند ارسال کالا از طریق شرکت حمل و نقل را از طریق بارنامه ای که برایش پیامک می شود، کنترل نماید. مسئولیت هر گونه حادثه ای که پس از تحویل کالا از جانب ایده برتر پارسیان به شرکت حمل و نقل رخ دهد و سبب آسیب رسیدن به کالا شود، بر عهده شرکت حمل و نقل خواهد بود.

 

 

همکاری با ما

 

ما در شرکت ایده برتر پارسیان یک خانواده صمیمی را تشکیل داده ایم و در کنار یکدیگر به سمت اهدافی روشن در حرکتیم! ما در ایده برتر تنها به کار فکر نمی کنیم؛ بلکه در کنار یکدیگر زندگی کرده و به هم در مسیر پیشرفت کمک می کنیم. محیط کاری ما سرشار از ایده های نو و جدید است و کارمندان مدام در حال ارتقای دانش و تخصص های خود هستند.

هدف ما چیزی جز رضایت مشتری نیست و در این راستا از یک سری قواعد و اصول پیروی می کنیم. مهم ترین ارزش های ما را مشتری مداری و کار گروهی تشکیل داده اند. ضمن اینکه مدیران شرکت ایده برتر با فراهم آوردن محیطی پویا و دوستانه، به کارمندان خود در جهت پیشرفت های کاری کمک زیادی می کنند. از نظر مدیران شرکت ما، نیروی خلاق و با انگیزه، مهم ترین عامل سوق دهنده شرکت به سمت موفقیت است! در همین راستا در مجموعه ایده برتر به نیروی انسانی بهای زیادی داده می شود و کارمندان در شرایطی ایده آل مشغول به کار هستند.

مجموعه ایده برتر پارسیان از تلفیقی از کارمندان جوان و با تجربه تشکیل شده و همواره از نیروهای جدید و متخصص استقبال می کند. مجموعه ما در زمینه فروش تجهیزات اداری و فروشگاهی، دستگاه های دیجیتال، لوازم خانه و آشپزخانه و... فعالیت دارد. این مجموعه طی سالیان اخیر همواره در مسیر گسترش دامنه فعالیت های خود قدم برداشته و از لحاظ تعداد نیروی انسانی گسترش پیدا کرده است. به طوری که در حال حاضر بیش از 100 نفر در واحدهای مختلف این شرکت مشغول به کار هستند. مطابق با اهدافی که برای خود ترسیم کرده ایم، این تعداد نیروی انسانی به مرور بیشتر نیز خواهد شد و شاهد حضور افراد جدید در مجموعه خود خواهیم بود.

اگر شما هم می خواهید تا کار کردن در یک محیط حرفه ای را تجربه کنید و در کار خود از تخصص کافی برخوردارید، می توانید برای استخدام در شرکت ما اقدام کنید. برای این منظور می توانید رزومه خود را به آدرس ایمیل hr@ebpnovin.com ارسال نمایید. همچنین می توانید صفحات ما در سایت های شرکت های استخدامی را پیگیری کرده و از جدیدترین آگهی ها و موقعیت های شغلی شرکت ما با خبر شوید. شرکت ایده برتر پارسیان همواره از نیروی انسانی متعهد، متخصص و مشتاق به پیشرفت جهت تکمیل کادر اجرایی خود استقبال کرده و از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید. 

به راهنمایی بیشتری نیاز دارید
این کالا به این تعداد موجود نیست.
لطفاً مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.
نام و نام خانوادگی
ایمیل
شماره موبایل
توضیحات