منو
سبد خرید

صندلی مدیریتی - صندلی معاونتی

استفاده از مبلمان اداری شیک و با کیفیت نقش مهمی در جلوه شرکت در چشم مشتریان و همچنین بازده کاری کارمندان و مدیران دارد. به طوری که می توان گفت که بسیاری از شرکت های موفق از مبلمان اداری درجه یک استفاده می کنند. یکی از این تجهیزات، صندلی مدیریتی است که همان طور که از عنوانش پیداست، در اتاق مدیران ادارات، شرکت ها، سازمان ها، دانشگاه ها، بیمارستان ها، بانک ها و... مورد استفاده قرار می گیرد.انواع صندلی مدیریتی با توجه به اینکه اغلب مدیران ساعات زیادی از طول روز را در پشت میز و بر روی صندلی می گذرانند، صندلی مدیریت اهمیت زیادی پیدا می کند. بنابراین باید در هنگام خرید صندلی مدیریتی به مواردی مانند رعایت اصول ارگونومی در طراحی و میزان طراحی آن توجه داشته باشید.از جمله انواع مختلف صندلی مدیریتی می توان به صندلی مدیریتی طبی، صندلی مدیریتی تمام چرم، صندلی مدیریتی چوبی، صندلی مدیریتی پشت بلند، صندلی مدیریتی پشت کوتاه، صندلی مدیریتی پارچه ای و صندلی مدیریتی تخت شو اشاره کرد که متناسب با نیاز خود می توانید صندلی مورد نظرتان را تهیه نمایید.پیشنهاد می کنیم تا برای اینکه از دوام و کیفیت میز و صندلی مدیریتی خود اطمینان کامل داشته باشید، از برندهای معتبر خرید کنید. شما می توانید انواع صندلی مدیریتی نیلپر، صندلی مدیریتی کلاسیک، صندلی مدیریتی سیلا، صندلی مدیریتی لیو، صندلی مدیریتی راما، صندلی مدیریتی آرام گستر، صندلی مدیریتی انرژی، صندلی مدیریتی محک، صندلی مدیریتی راینو، صندلی مدیریتی راد سیستم، صندلی مدیریتی دنا، صندلی مدیریتی آرتمن، داتیس، صندلی مدیریتی کامپی سیستم، صندلی مدیریتی رایانه صنعت و صندلی مدیریتی اروند را با بهترین قیمت از شرکت ایده برتر پارسیان تهیه نمایید. برای این منظور با شماره 73027-021 تماس بگیرید.انواع صندلی معاونتی صندلی معاونتی نیز در کنار صندلی مدیریتی از اهمیت بالایی در اتاق مدیران، معاونان و کارشناسان رده بالایی ادارات و شرکت ها برخوردار است. به طوری که در خرید صندلی معاونتی نیز باید دقت زیادی به خرج دهید. به عنوان مثال بهتر است تا پشتی صندلی معاونتی و مدیریتی دارای قوس انحنای کمر بوده و همچنین قسمت بالایی آن دارای عرض مناسب برای قرار گرفتن صحیح شانه ها و سر بر روی پشتی صندلی باشد. یک صندلی خوب و راحت می تواند به سلامت فرد نیز کمک زیادی کرده و از بروز مشکلاتی مانند درد در ناحیه کمر و گردن جلوگیری کند.خرید اینترنتی صندلی مدیریتی و معاونتی شرکت ایده برتر پارسیان یکی از شرکت های معتبر و خوشنام در زمینه فروش انواع مبلمان اداری مانند صندلی مدیریتی، صندلی اداری معاونتی، صندلی کارمندی، مبل اداری و مبل و صندلی انتظار و میز مدیریتی می باشد که توانسته با ارائه خدمات مناسب، رضایت مشتریان خود را به طور کامل جلب نماید. شما می توانید برای دریافت بهترین قیمت صندلی مدیریتی و معاونتی موجود در بازار از طریق شماره 73027-021 با کارشناسان واحد فروش شرکت ایده برتر پارسیان تماس بگیرید. همچنین می توانید با مراجعه به سایت شرکت ایده برتر و پس از مطالعه ویژگی های کامل انواع صندلی مدیریتی و معاونتی، نسبت به خرید اینترنتی آنها اقدام نمایید.
صندلی مدیریتی کامپی سیستم 490 compysystem
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی کامپی سیستم 490شرکت کامپی سیستم در زمینۀ تولید صندلی های گردان، کنفرانسی، انتظار و آمفی تئاتر فعالیت می کند. صندلی مدیریتی 490 محصول شرکت کامپی سیستم، تلفیقی از یک صندلی محکم اما راحت است که این ارگونومیک صندلی برای استفادۀ مدیران ارشد و مدیران میانی کارخانه جات، ادارات و شرک..

تماس با 73027-021

صندلی مدیریتی کامپی سیستم 2830 compysystem
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی کامپی سیستم 2830شرکت کامپی سیستم در زمینۀ تولید صندلی های گردان، کنفرانسی، انتظار و آمفی تئاتر فعالیت می کند.صندلی مدیریتی 2830 محصول شرکت کامپی سیستم، با طراحی ساده اما راحت خود، مناسب برای استفاده در فضاهای اداری و شرکتی است.طراحی و کیفیت صندلی مدیریتی 2830 comp..

تماس با 73027-021

صندلی مدیریتی کامپی سیستم 2730 compysystem
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی کامپی سیستم 2730شرکت کامپی سیستم در زمینۀ تولید صندلی های گردان، کنفرانسی، انتظار و آمفی تئاتر فعالیت می کند. صندلی مدیریتی کامپی سیستم 2730 compysystem محصول شرکت کامپی سیستم، با طراحی ساده اما راحت خود، مناسب برای استفاده در فضاهای اداری و شرکتی است.طراحی و کیفیت صندلی ..

تماس با 73027-021

صندلی مدیریتی کامپی سیستم 2630 compysystem
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی کامپی سیستم 2630شرکت کامپی سیستم در زمینۀ تولید صندلی های گردان، کنفرانسی، انتظار و صندلی چرخ دار کارمندی فعالیت می کند. در خصوص معرفی صندلی مدیریتی کامپی سیستم 2630، با طراحی مدرن خود، از جمله صندلی مدریتی خاص موجود در بازار به شمار می آید و برای استفاده مدیران ارشد و مدیران..

تماس با 73027-021

صندلی مدیریتی کامپی سیستم 2530 compysystem
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی کامپی سیستم 2530صندلی مدیریتی 2530 از محصولات شرکت کامپی سیستم می باشد. شرکت کامپی سیستم در زمینه تولید صندلی های گردان، کنفرانسی، انتظار و آمفی تئاتر فعالیت می کند.صندلی مدیریتی کامپی سیستم مدل 2530 compysystem، با طراحی جذاب و به روز خود، یکی از صندلی های مدیریتی مد..

تماس با 73027-021

صندلی مدیریتی کامپی سیستم 1930 compysystem
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی کامپی سیستم 1930شرکت کامپی سیستم در زمینه تولید صندلی های گردان، کنفرانسی، انتظار و آمفی تئاتر فعالیت می کند.صندلی مدیریتی 1930 محصول شرکت کامپی سیستم است که برای استفاده مدیران ارشد، مدیران میانی و کارشناسان در ادارات و شرکت ها مناسب است.طراحی و کیفیت صندلی مدیری..

تماس با 73027-021

صندلی مدیریتی کامپی سیستم 1830 compysystem
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی کامپی سیستم 1830شرکت کامپی سیستم در زمینه تولید صندلی های گردان، کنفرانسی، انتظار و آمفی تئاتر فعالیت می کند. صندلی مدیریتی 1830 محصول شرکت کامپی سیستم، با طراحی ساده اما شیک خود، برای استفاده در اتاق مدیران ارشد و مدیران میانی در شرکت ها، ادارات و کارخانجات مناسب است...

تماس با 73027-021

صندلی مدیریتی کامپی سیستم 1730 compysystem
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی کامپی سیستم 1730شرکت کامپی سیستم در زمینۀ تولید صندلی های گردان، کنفرانسی، انتظار و آمفی تئاتر فعالیت می کند. صندلی مدیریتی compysystem 1730 محصول شرکت کامپی سیستم، با طراحی زیبای خود قابلیت استفاده در اتاق های مدیران شرکت ها، ادارات و مطب ها را داراست.طراحی و کیفیت ص..

تماس با 73027-021

صندلی مدیریتی کامپی سیستم 1630 compysystem
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی کامپی سیستم 1630شرکت کامپی سیستم در زمینۀ تولید صندلی های گردان، کنفرانسی، انتظار و آمفی تئاتر فعالیت می کند. صندلی مدیریتی 1630 محصول شرکت کامپی سیستم، از طراحی ساده ای بهره می برد که در عین زیبایی، باعث شده تا این صندلی مدیریتی از جمله صندلی های راحت موجود در بازار به ..

تماس با 73027-021

صندلی مدیریتی کامپی سیستم 1530 compysystem
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی کامپی سیستم 1530شرکت کامپی سیستم در زمینۀ تولید صندلی های گردان، کنفرانسی، انتظار و آمفی تئاتر فعالیت می کند. صندلی مدیریتی 1530 محصول شرکت کامپی سیستم، با قابلیت حمل و جابجایی آسان، مناسب برای استفاده در اتاق مدیران ارشد و مدیران میانی شرکت ها، کارخانجات و ادارات است...

تماس با 73027-021

صندلی مدیریتی نیلپر Nilper SM905U
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی نیلپر SM905Uصندلی مدیریتی نیلپر مدل SM905U دارای طراحی ارگونومی و استاندارد می باشد که این محصول را در دسته ی صندلی های طبی اداری قرار داده است. طراحی مدرن و چشم نواز این محصول باعث شده که اکثر مدیران به دنبال چنین صندلی مدیریتی می باشند. به علاوه مکانیزمی که برای این صندلی م..

تماس با 73027-021

صندلی مدیریتی نیلپر Nilper SM814
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی نیلپر SM814صندلی مدیریتی SM814 جز صندلی های اداری طبی شرکت نیلپر می باشد که دارای تکیه گاه نسبتا بلندی می باشد. نکته ی مهمی که درباره ی این صندلی مدیریتی خودنمایی می کند طراحی زیبا و ارگونومی پشتی این صندلی می باشد.در ادامه معرفی صندلی مدیریتی نیلپر SM814 باید گفت که ..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 178 (15 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات