منو
سبد خرید

صندلی مدیریتی - صندلی معاونتی

صندلی مدیریتی کامپی سیستم 490 compysystem
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی کامپی سیستم 490 شرکت کامپی سیستم در زمینۀ تولید صندلی های گردان، کنفرانسی، انتظار و آمفی تئاتر فعالیت می کند. صندلی مدیریتی 490 محصول شرکت کامپی سیستم، تلفیقی از یک صندلی محکم اما راحت است که این ارگونومیک صندلی برای استفادۀ مدیران ارشد و مدیران میانی کارخانه جات، ادارات و شرک..

تماس با 73027-021

صندلی مدیریتی کامپی سیستم 2830 compysystem
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی کامپی سیستم 2830 شرکت کامپی سیستم در زمینۀ تولید صندلی های گردان، کنفرانسی، انتظار و آمفی تئاتر فعالیت می کند. صندلی مدیریتی 2830 محصول شرکت کامپی سیستم، با طراحی ساده اما راحت خود، مناسب برای استفاده در فضاهای اداری و شرکتی است. طراحی و کیفیت صندلی مدیریتی 2830 comp..

تماس با 73027-021

صندلی مدیریتی کامپی سیستم 2730 compysystem
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی کامپی سیستم 2730 شرکت کامپی سیستم در زمینۀ تولید صندلی های گردان، کنفرانسی، انتظار و آمفی تئاتر فعالیت می کند. صندلی مدیریتی کامپی سیستم 2730 compysystem محصول شرکت کامپی سیستم، با طراحی ساده اما راحت خود، مناسب برای استفاده در فضاهای اداری و شرکتی است. طراحی و کیفیت صندلی ..

تماس با 73027-021

صندلی مدیریتی کامپی سیستم 2630 compysystem
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی کامپی سیستم 2630 شرکت کامپی سیستم در زمینۀ تولید صندلی های گردان، کنفرانسی، انتظار و صندلی چرخ دار کارمندی فعالیت می کند. در خصوص معرفی صندلی مدیریتی کامپی سیستم 2630، با طراحی مدرن خود، از جمله صندلی مدریتی خاص موجود در بازار به شمار می آید و برای استفاده مدیران ارشد و مدیران..

تماس با 73027-021

صندلی مدیریتی کامپی سیستم 2530 compysystem
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی کامپی سیستم 2530 صندلی مدیریتی 2530 از محصولات شرکت کامپی سیستم می باشد. شرکت کامپی سیستم در زمینه تولید صندلی های گردان، کنفرانسی، انتظار و آمفی تئاتر فعالیت می کند. صندلی مدیریتی کامپی سیستم مدل 2530 compysystem، با طراحی جذاب و به روز خود، یکی از صندلی های مدیریتی مد..

تماس با 73027-021

صندلی مدیریتی کامپی سیستم 1930 compysystem
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی کامپی سیستم 1930 شرکت کامپی سیستم در زمینه تولید صندلی های گردان، کنفرانسی، انتظار و آمفی تئاتر فعالیت می کند. صندلی مدیریتی 1930 محصول شرکت کامپی سیستم است که برای استفاده مدیران ارشد، مدیران میانی و کارشناسان در ادارات و شرکت ها مناسب است. طراحی و کیفیت صندلی مدیری..

تماس با 73027-021

صندلی مدیریتی کامپی سیستم 1830 compysystem
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی کامپی سیستم 1830 شرکت کامپی سیستم در زمینه تولید صندلی های گردان، کنفرانسی، انتظار و آمفی تئاتر فعالیت می کند. صندلی مدیریتی 1830 محصول شرکت کامپی سیستم، با طراحی ساده اما شیک خود، برای استفاده در اتاق مدیران ارشد و مدیران میانی در شرکت ها، ادارات و کارخانجات مناسب است. ..

تماس با 73027-021

صندلی مدیریتی کامپی سیستم 1730 compysystem
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی کامپی سیستم 1730 شرکت کامپی سیستم در زمینۀ تولید صندلی های گردان، کنفرانسی، انتظار و آمفی تئاتر فعالیت می کند. صندلی مدیریتی compysystem 1730 محصول شرکت کامپی سیستم، با طراحی زیبای خود قابلیت استفاده در اتاق های مدیران شرکت ها، ادارات و مطب ها را داراست. طراحی و کیفیت ص..

تماس با 73027-021

صندلی مدیریتی کامپی سیستم 1630 compysystem
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی کامپی سیستم 1630 شرکت کامپی سیستم در زمینۀ تولید صندلی های گردان، کنفرانسی، انتظار و آمفی تئاتر فعالیت می کند. صندلی مدیریتی 1630 محصول شرکت کامپی سیستم، از طراحی ساده ای بهره می برد که در عین زیبایی، باعث شده تا این صندلی مدیریتی از جمله صندلی های راحت موجود در بازار به ..

تماس با 73027-021

صندلی مدیریتی کامپی سیستم 1530 compysystem
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی کامپی سیستم 1530 شرکت کامپی سیستم در زمینۀ تولید صندلی های گردان، کنفرانسی، انتظار و آمفی تئاتر فعالیت می کند. صندلی مدیریتی 1530 محصول شرکت کامپی سیستم، با قابلیت حمل و جابجایی آسان، مناسب برای استفاده در اتاق مدیران ارشد و مدیران میانی شرکت ها، کارخانجات و ادارات است. ..

تماس با 73027-021

صندلی مدیریتی نیلپر Nilper SM905U
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی نیلپر SM905U صندلی مدیریتی نیلپر مدل SM905U دارای طراحی ارگونومی و استاندارد می باشد که این محصول را در دسته ی صندلی های طبی اداری قرار داده است. طراحی مدرن و چشم نواز این محصول باعث شده که اکثر مدیران به دنبال چنین صندلی مدیریتی می باشند. به علاوه مکانیزمی که برای این صندلی م..

تماس با 73027-021

صندلی مدیریتی نیلپر Nilper SM814
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی نیلپر SM814 صندلی مدیریتی SM814 جز صندلی های اداری طبی شرکت نیلپر می باشد که دارای تکیه گاه نسبتا بلندی می باشد. نکته ی مهمی که درباره ی این صندلی مدیریتی خودنمایی می کند طراحی زیبا و ارگونومی پشتی این صندلی می باشد. در ادامه معرفی صندلی مدیریتی نیلپر SM814 باید گفت که ..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 178 (15 صفحه)

امروزه فناوری های زیادی به کمک ما آماده اند تا زندگی را آسان تر سازند. با گسترش ادارات و سازمان ها، افراد زیادی جذب این نوع کار شدند و لازم است مدت زمان زیادی را روی صندلی خود بنشینند. به همین منظور صندلی اداری و انواع آن ساخته شد تا به همه کمک کنند تا راحت تر به کارهای روزمره رسیدگی کنند. البته موضوع نام گذاری آنها مانند صندلی مدیریتی، لزوما به یک نوع کاربری مختص نمی شود و همه می توانند از آنها بهره مند شوند. تنها تفاوت این تجهیزات مانند صندلی کارشناسی و یا صندلی کنفرانسی می تواند در نوع طراحی آنها و تناسب با نوع کار باشد. در ادارات و سازمان ها معمولا اتاق های مجهز و مخصوصی برای جلسات و کنفرانس ها در نظر گرفته می شوند که به میز و صندلی کنفرانسی مجهز هستند.

در برخی مکان های عمومی تر مانند بانک ها نیز از انواع صندلی انتظار استفاده شده تا مراجعه کنندگان بتوانند تا زمان رسیدگی به کارشان بر روی آنها منتظر بمانند. بنابراین می توان گفت هر بخشی تجهیزات خاص خود را دارد که طراحی های لازم برای آن در نظر گرفته شده است. شما نیز می توانید از میان انواع میز و صندلی کارشناسی و یا انواع دیگر آنها، با توجه به نوع کاربری انتخاب کنید.

خرید صندلی مدیریتی

عمده خریداران صندلی اداری، شاید شرکت ها باشند، اما همه می توانند از این تجهیزات بهره مند شوند. تفاوت صندلی مدیریتی با سایر نمونه ها شاید در کیفیت تجهیزات بکار رفته، راحتی بیشتر و تجهیزات کاربردی تر باشد. علت این نام گذاری نیز به همین دلیل است، زیرا مدیران معمولا بیشتر زمان خود را بر روی صندلی گذرانده و در جلسات مختلف شرکت می کنند. بنابراین خرید صندلی مدیریتی برای آنها کاربردی تر است.

خرید صندلی کارشناسی

ایجاد تنوع در میان این محصولات به مشتری کمک می کند تا محصولی را خریداری کند که بیشترین شباهت را با نیازش داشته باشد. ممکن است خرید صندلی کارشناسی برای کارشناسان و کارمندان یک مجموعه بهتر از انواع دیگر باشد. بنابراین بنظر می رسد تنوع در میان صندلی اداری این شانس را به مشتری می دهد تا علاوه بر انتخاب بهتر، هزینه های خود را نیز مدیریت نماید.

خرید صندلی کنفرانسی

متخصصان زیادی برای طراحی میز و صندلی مدیریتی و میز و صندلی کارمندی زمان و انرژی صرف می کنند تا محصولاتی را طراحی و تولید کنند که سازگاری زیادی با نوع استفاده شما داشته باشد. بنابراین خرید صندلی اداری می تواند اکنون کار ساده ای باشد. تنها لازم است به یک مجموعه کامل خرید صندلی مدیریتی و یا مرکز خرید صندلی کارشناسی مراجعه کنید تا محصولات را پس از مقایسه خریداری نمایید. خوشبختانه فروشگاه های بزرگ زیادی این امکان را به شما می دهند که از میان برندهای مختلفی خرید صندلی کنفرانسی را انجام دهید. این ویژگی باعث شده تا در مدت زمان اندکی، همه محصولات برندهای مختلف را مشاهده کرده و انتخاب کنید. برخی از نمونه ها شاید صرفا تزئینی بوده و مناسب کار نباشند اما بسیاری از نمونه ها مختص استفاده در مکان های عمومی تر هستند، مانند صندلی نشیمن اداری که برای سالن های انتظار و یا اتاق های عمومی مجموعه در نظر گرفته شده اند.

همانطور که بیان شد، این تجهیزات می توانند علاوه بر ادارات در هر جایی مانند منازل نیز استفاده شوند. بنابراین با در نظر گرفتن این موضوع، می توانید در هر مکانی از امکانات آنها بهره ببرید.

مجموعه ایده برتر پارسیان با نظر به این موضوع و اهمیت استفاده از این تجهیزات، تلاش دارد تا دسترسی همه به آنها را آسان کند. بنابراین اگر شما نیز به دنبال خرید آنها هستید، تنها لازم است به وبسایت مجموعه ایده برتر پارسیان مراجعه کرده و از میان محصولات موجود در آن انتخاب نمایید.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات