منو
سبد خرید

rayaneh sanat | رایان صنعت

صندلی کارمندی رایانه صنعت گلدیس P724
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی رایانه صنعت گلدیس P724صندلی کارمندی P724 یکی از پرفروش ترین مدل های صندلی کارمندی محصول شرکت رایانه صنعت می باشد که دارای طراحی زیبا و چشم نوازی است. مکانیزم این صندلی کارمندی از نوع سینکرون می باشد که دارای قابلیت تنظیم زاویه برای کفی و پشتی صندلی می باشد. همچنین صندلی کارمن..
0 تومان
صندلی کارمندی رایانه صنعت کلاسیک P718
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی رایانه صنعت کلاسیک P718صندلی کارمندی P718 به دلیل ارگونومی مناسب و طراحی بسیار زیبایی که دارد از محصولات پر فروش شرکت رایانه صنعتی به شمار می رود. فریم این صندلی کارمندی فلزی بوده و پشتی آن از لوله ای به ضخامت 2 میلی متر با پوشش آبکاری کروم نیکل می باشد.در ادامه معرفی..
0 تومان
صندلی کارمندی رایانه صنعت ونوس P709
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی رایانه صنعت ونوس P709صندلی کارمندی P709 به علت طراحی زیبا و ارگونومی مناسب یکی از محصولات پر فروش شرکت رایانه صنعت می باشد. صندلی کارمندی ونوس P709 دارای ترمز پشتی همراه با فنر می باشد. فنر تنظیم پشتی نیز از مفتول فولادی 5.7 ایتالیایی می باشد. روکش کف و پشت صندلی کارمندی رایا..
0 تومان
صندلی کارمندی رایانه صنعت ونوس P708
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی رایانه صنعت ونوس P708صندلی کارمندی P708 یکی از محصولات پر فروش شرکت رایانه صنعت است که ارگونومی بسیار مناسبی دارد. پایه این صندلی کارمندی از جنس ورق به ضخامت 2 میلی متر می باشد که دارای آبکاری نیکل کروم تزئینی با زیر سازی مس به ضخامت 30 الی 35 میکرون می باشد. تنظیمات صندلی شا..
0 تومان
صندلی کارمندی رایانه صنعت مدیکال P701
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی رایانه صنعت مدیکال P701صندلی کارمندی P701 از محصولات با کیفیت و با طراحی زیبا می باشد که محصول شرکت رایانه صنعت است. فرم کف و پشت این صندلی کارمندی از مواد پلاستیک درجه یک P.P صنعتی بوده و نیز دارای قاب زیبا با طراحی خاص می باشد. تنظیمات صندلی شامل تنظیم ارتفاع صندلی، تنظیم ز..
0 تومان
صندلی کارمندی رایانه صنعت ماکان P716
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی رایانه صنعت ماکان P716صندلی کارمندی P716 با ارگونومی مناسب خود از محصولات پر طرفدار شرکت رایانه صنعت به شمار می رود. پایه صندلی کارمندی ماکان P716 از ورق 2 میلی متر با پوشش آبکاری می باشد که دارای زیرسازی مس به ضخامت 30 میکرون و نیکل کروم به ضخامت 30 تا 35 میکرون است.  ..
0 تومان
صندلی کارمندی رایانه صنعت ماکان P714
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی رایانه صنعت ماکان P714صندلی کارمندی P714 از محصولات پر فروش شرکت رایانه صنعت می باشد که به دلیل طراحی زیبا طرفداران بسیاری دارد. صندلی کارمندی ماکان P714 دارای فریم پلاستیکی پشتی و کفی از جنس R60 P.P می باشد که از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول فریم اصلی و بخش دوم فریم داخلی ص..
0 تومان
صندلی کارمندی رایانه صنعت ماندا P704
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی رایانه صنعت ماندا P704صندلی کارمندی P704 که دارای ارگونومی بسیار مناسبی می باشد محصول شرکت رایانه صنعت می باشد. فوم کف و پشت صندلی کارمندی ماندا P704 از نوع سرد و تزریقی از جنس پلی یوریتان می باشد که با استفاده از بهترین مواد خارجی و درجه یک با فنریت مناسب و استاندارد و کیفیت..
0 تومان
صندلی کارمندی رایانه صنعت سورنا P723
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی رایانه صنعت سورنا P723صندلی کارمندی P723 که دارای طراحی زیبا و ارگونومی مناسبی می باشد از محصولات شرکت رایانه صنعت می باشد. چرخ  این صندلی کارمندی از جنس پلی پروپیلن R60 بوده که دارای قرقره هایی از جنس پلی آمید صنعتی می باشد.در ادامه معرفی صندلی کارمندی رایانه صن..
0 تومان
صندلی کارمندی رایانه صنعت رویال P720
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی رایانه صنعت رویال P720صندلی کارمندی P720 یکی از محصولات پر طرفدار شرکت رایانه صنعت است که طراحی بسیار زیبا و با ارگونومی مناسب می باشد. اسکلت این صندلی کارمندی از جنس لوله های به قطر 20 میلی متر با ضخامت 2 میلی متر با فرم اختصاصی می باشد و دارای پوشش محافظ و زیبای نیکل کروم ا..
0 تومان
صندلی کارمندی رایانه صنعت تندیس P722
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی رایانه صنعت تندیس P722صندلی کارمندی P722 از محصولات شرکت رایانه صنعت بود که دارای ارگونومی مناسب است و یکی از پر فروش ترین ها می باشد. فوم کف و پشت این صندلی کارمندی از نوع سرد و تزریقی است که جنس آن از پلی یورتان یا همان فلکسیبل می باشد.در ادامه معرفی صندلی کارمندی ر..
0 تومان
صندلی کارمندی رایانه صنعت آلفا P703
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی رایانه صنعت آلفا P703صندلی کارمندی رایانه صنعت مدل P703 از محصولات شرکت رایانه صنعت است دارای ارگونومی مناسب و طرحی بسیار زیبا می باشد. چرخ این صندلی کارمندی از جنس P.R-R60 می باشد که دارای قرقره ای از جنس پلی آمید صنعتی است و روکش آن از جنس H با رنگی متفاوت بوده و مقاوم در ب..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 31 (3 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات