منو
سبد خرید

Datis | داتیس

صندلی کارشناسی داتیس Datis XV840
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی داتیس XV840صندلی داتیس مدل  XV840 یکی از محصولات شرکت داتیس Datis است که با طراحی فوق العاده خود، بسیار کاربردی است. این صندلی کارشناسی ساختاری کاملا ارگونومیک دارد که به حفظ سلامت فیزیکی بدن کمک می کند و از خستگی زود هنگام کاربر جلوگیری می نماید. در ادامه ..
0 تومان
صندلی کارشناسی داتیس Datis XT770
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی داتیس XT770صندلی داتیس مدل XT770 یکی دیگر از صندلی های کارمندی- کارشناسی شرکت داتیس Datis است که بسیار کاربردی می باشد. ساختار این صندلی کاملا ارگونومیک و متناسب با آناتومی بدن می باشد که به حفظ سلامت فیزیکی بدن کمک می نماید.در ادامه معرفی کارشناسی داتیس XT770 ب..
0 تومان
صندلی کارشناسی داتیس Datis XS635P
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی داتیس XS635Pصندلی داتیس مدل XS635P یکی دیگر از صندلی های کارمندی- کارشناسی شرکت داتیس Datis است که طراحی ارگونومیک و متناسب با فرم بدن دارد. این صندلی با مکانیزم سینکرون طراحی شده که امکان حرکت همزمان نشیمن و پشتی و نیز ثابت شدن در زوایای مختلف را فراهم می کند.  ..
0 تومان
صندلی کارشناسی داتیس Datis XP747P
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی داتیس XP747Pصندلی داتیس مدل XP747P یکی دیگر از صندلی های کارمندی- کارشناسی شرکت داتیس Datis است که با ارگونومیک فوق العاده در گروه صندلی های طبی قرار می گیرد. طراحی این صندلی به نحوی است که به حفظ سلامت فیزیکی بدن کمک می کند و برای استفاده قرارگیری در ادارات و دفاتر مخت..
0 تومان
صندلی کارشناسی داتیس Datis XP647T
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی داتیس XP647Tصندلی کارشناسی داتیس مدل XP647T یکی دیگر از محصولات شرکت داتیس Datis است که با کیفیت بسیار عالی و مناسب برای ادارات و ارگان های مختلف تولدی شده است. ساختار این صندلی کارشناسی کاملا ارگونومیک بوده و موجب حفظ سلامت فیزیکی بدن می شود. در ادامه به معرفی ..
0 تومان
صندلی کارشناسی داتیس Datis XP647
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی داتیس XP647صندلی کارشناسی داتیس مدل XP647 از محصولات شرکت داتیس Datis است که با ظاهری بسیار زیبا طراحی شده است. ساختار این صندلی کارشناسی کاملا ارگونومیک بوده و به دلیل متناسب بودن با فرم بدن از خستگی زود هنگام فرد جلوگیری می نماید.در ادامه معرفی کارشناسی داتیس XP647..
0 تومان
صندلی کارشناسی داتیس Datis XO745
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی داتیس XO745صندلی کارشناسی داتیس مدل XO745 از محصولات شرکت داتیس Datis است که نسبت به مدل های مشابه طراحی زیبا تر و ارگونومیک تری دارد. ساختار این صندلی کارشناسی کاملا منحصر به فرد است و از مواد با کیفیت عالی استفاده شده است. در ادامه به معرفی کارشناسی داتیس XO74..
0 تومان
صندلی کارشناسی داتیس Datis XF860
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی داتیس XF860امروزه در تمامی شرکت ها، سازمانها و ادارات دولتی از انواع گوناگون صندلی های کارمندی و کارشناسی استفاده شده است.صندلی کارشناسی داتیس Datis XF860 از محصولات شرکت داتیس Datis است که در گروه صندلی های طبی کارشناسی قرار می گیرد. طراحی این صندلی کارشناسی بسیار زیبا ..
0 تومان
صندلی کارشناسی داتیس Datis XE880
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی داتیس XE880صندلی کارشناسی داتیس مدل XE880 از محصولات پرفروش شرکت داتیس Datis است طراحی مدرن و زیبایی دارد. این صندلی کارشناسی را می توان به دلیل ساختار ارگونومیک آن به عنوان یک صندلی طبی نیز معرفی نمود.در ادامه معرفی صندلی کارشناسی داتیس مدل XE880 باید بگوییم که مکان..
0 تومان
صندلی کارشناسی داتیس Datis XB760
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی داتیس XB760صندلی کارشناسی داتیس مدل XB760 از محصولات شرکت داتیس Datis است که به صورت ارگونومیک متناسب با فرم بدن طراحی شده است. این صندلی مطابق با استاندارد های روز دنیا است و برای استفاده در ارادات و ارگان های مختلف مناسب می باشد.در ادامه معرفی صندلی کارشناسی داتیس&..
0 تومان
صندلی کارشناسی داتیس Datis XA735
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی داتیس XA735صندلی کارشناسی داتیس XA735 یکی از انواع صندلی های کارمندی-کارشناسی از محصولات شرکت داتیس Datis است. این صندلی ظاهری زیبا و کلاسیک دارد و با ساختار ارگونومیک متناسب با فرم بدن ارائه می گردد.در ادامه معرفی کارشناسی داتیس XA735 خوب است بدانید که این صندلی کار..
0 تومان
صندلی مدیریتی داتیس Datis MV840
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی داتیس MV840صندلی مدیریتی داتیس MV840 دارای طراحی ارگونومی و استاندارد می باشد که این محصول را در دسته ی صندلی های طبی اداری قرار داده است که امروزه اکثر مدیران به دنبال چنین صندلی مدیریتی می باشند که هم از لحاظ زیبایی و هم قیمت مناسب می باشد. مکانیزمی که برای این صندلی مدیریت..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 19 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات