منو
سبد خرید

Dena | دنا

گیت فروشگاهی جفت آنتن دنا Dena RF
ناموجود
معرفی گیت فروشگاهی جفت آنتن Denaمنظور از گیت فروشگاهی جفت آنتن این است که برد الکترونیکی فرستنده در یک آنتن و گیرنده امواج در یک آنتن تعبیه شده است. در گیت فروشگاهی دو آنتن دنا میزان آشکارسازی برای تگ فروشگاهی متوسط تا 140 سانتی متر و برای لیبل 4*4 تا 110 سانتی متر می باشد.. همچنین میزان گیرندگی..
0 تومان
گیت فروشگاهی تک آنتن دنا Dena RF
ناموجود
معرفی گیت فروشگاهی تک آنتن Denaمنظور از دزدگیر فروشگاهی تک آنتن این است که بورد الکترونیکی فرستنده و گیرنده امواج در یک آنتن تعبیه شده است. در دزدگیر فروشگاهی تک آنتن دنا گیرندگی یا میزان آشکاری از دو طرف آنتن یکسان می باشد به طوری که گیت فروشگاهی تک آنتن از هر طرف توانایی آشکارسازی 100 سانتی مت..
0 تومان
صندلی مدیریتی دنا Dena 960T
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی دنا 960Tصندلی مدیریتی دنا مدل 960T با ارگونومی صحیح و ساختار استاندارد و طراحی زیبا یکی از گزینه های انتخابی برای یک دفتر مدیریتی زیبا و شیک می باشد. روکش این صندلی مدیریتی قابل شستشو با مواد شوینده بوده و در برابر سایش و فشار مقاوم است.در ادامه به معرفی صندلی مدیریتی..
0 تومان
صندلی مدیریتی دنا Dena 960
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی دنا 960صندلی مدیریتی مدل دنا 960 با طراحی ارگونومیکی و منحصر به فرد خود چشم هر بیننده ای را جذب خود می کند. این صندلی مدیریتی برای راحتی کاربر هنگام استراحت و خستگی در کردن دارای پشت سری می باشد.برای معرفی صندلی مدیریتی دنا 960 باید بگوییم که با استفاده از مکانیزم تنظ..
0 تومان
صندلی مدیریتی دنا Dena 950
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی دنا 950صندلی مدیریتی مدل دنا 950 با مکانیزم خیره کننده خود به فرد توانایی حرکت همزمان نشیمن گاه، پشتی، دسته ها و زیر سری را به صورت هماهنگ می دهد. اهرم های مکانیزم این صندلی مدیریتی پنهان بوده و به راحتی دیده نمی شود.برای معرفی صندلی مدیریتی دنا 950 باید بگوییم که ابر..
0 تومان
صندلی مدیریتی دنا Dena 940
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی دنا 940صندلی مدیریتی مدل دنا 940 یکی از مدل هایی است که با مکانیزم خیره کننده خود قابلیت حرکت همزمان نشیمنگاه، پشتی، دسته ها و زیرسری را دارد. همچنین جنس نشیمنگاه و اسکلت این صندلی مدیریتی از چوب چند لایه می باشد.برای معرفی صندلی مدیریتی دنا 940 باید بگوییم که چرخ های..
0 تومان
صندلی مدیریتی دنا Dena 910
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی دنا 910صندلی مدیریتی مدل دنا 910 با ارگونومی صحیح و ساختار استاندارد و طراحی زیبا یکی از گزینه های انتخابی برای یک دفتر مدیریتی زیبا و شیک می باشد. همچنین روکش های این صندلی مدیریتی قابل شستشو با مواد شوینده فرش می باشد.برای معرفی صندلی مدیریتی دنا 910 باید بگوییم که ..
0 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات