منو
سبد خرید

live | لیو

صندلی کنفرانسی لیو Live P93
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی لیو P93شرکت لیو از جمله شرکت های سازنده مبلمان اداری است که تا کنون محصولات متنوع و با کیفیتی را عرضه کرده است. صندلی لیو مدل P93 از جمله مبلمان اداری ساخته شده توسط این مجموعه است که در دسته بندی صندلی های کنفرانسی قرار می گیرد. طراحی این صندلی کنفرانسی بسیار زیبا و چشم نوا..
0 تومان
صندلی کارمندی لیو Live S62tj
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی لیو S62tjصندلی کارمندی S62tj از محصولات بسیار با کیفیت و با طراحی زیبای شرکت لیو Live است که دارای ارگونومی مناسب می باشد. در نگاه اول میله رکابی این صندلی کارمندی که کار پایه را انجام می دهد جلب توجه می کند. این طراحی به دلیل راحتی کاربر و حالت قرار گرفتن پاها انجام می شد. ..
0 تومان
صندلی کارمندی لیو Live S62t
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی لیو S62tصندلی کارمندی لیو مدل S62t که دارای طراحی زیبا و با کیفیت می باشد یکی از محصولات شرکت لیو Live است. پایه های این صندلی کارمندی از جنس لوله فولادی st 37 با پوشش نیکل کروم براق می باشد که دارای ضخامتی در حدود 12 میکرون است.در ادامه معرفی صندلی کارمندی لیو S62t ب..
0 تومان
صندلی کارمندی لیو Live S62m
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی لیو S62mصندلی کارمندی لیو مدل S62m یکی از محصولات پرطرفدار و با طراحی زیبا شرکت لیو Live می باشد. ابر فوم این صندلی کارمندی از فوم پلی اورتان تزریق سرد می باشد که موجب عدم افت ضخامت، پودر شوندگی و تغییر شکل می شود. در ادامه معرفی صندلی کارمندی لیو S62m باید گفت که رو..
0 تومان
صندلی کارمندی لیو Live S62k
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی لیو S62kصندلی کارمندی لیو مدل S62k که یکی از محصولات باکیفیت شرکت لیو Live می باشد دارای ارگونومی استاندارد می باشد. روکش پارچه این محصول امکان شستشو با شوینده های مبلی را دارد و در برابر 50000 مرتبه سایش مقاوم است. در ادامه معرفی صندلی کارمندی لیو S62k باید گفت که پ..
0 تومان
صندلی کارمندی لیو Live S62i
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی لیو S62iصندلی کارمندی لیو مدل S62i یکی از محصولات باکیفیت و با ارگونومی مناسب شرکت لیو Live می باشد. ابر فوم این محصول از فوم پلی اورتان تزریق سرد می باشد که موجب عدم افت ضخامت، پودر شوندگی در اثر استفاده و تغییر شکل می شود. در ادامه معرفی صندلی کارمندی لیو S62i باید..
0 تومان
صندلی کارمندی لیو Live S62
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی لیو S62صندلی کارمندی لیو مدل S62 یکی از محصولات پرطرفدار و با طراحی زیبا و ارگونومی مناسب شرکت لیو Live می باشد. روکش پارچه این محصول امکان شستشو با شوینده های مبلی را دارد و در مقابل 50000 مرتبه سایش مقاومت می کند. در ادامه معرفی صندلی کارمندی لیو S62 باید گفت ک..
0 تومان
صندلی کارمندی لیو Live i72um
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی لیو i72umصندلی کارمندی i72um محصول شرکت لیو بوده که دارای طراحی ارگونومی و چشم نوازی می باشد که چشم هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. مکانیزم این صندلی کارمندی به منظور استفاده های مختلف سینکرون چهار حالته می باشد. صندلی مدیریتی لیو i72um دارای روکش چرم مصنوعی بدون بو می باشد..
0 تومان
صندلی کارمندی لیو Live i72u
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی لیو i72uصندلی کارمندی مدل i72u محصول شرکت لیو بوده که یکی از محصولات پرطرفدار این شرکت به شمار می رود. دسته های این صندلی کارمندی از جنس انتگرال یا همان پلی اورتان تزریقی است و دارای تنظیم در 4 جهت اصلی می باشد. در ادامه معرفی صندلی کارمندی لیو مدل i72u باید گفت که چ..
0 تومان
صندلی کارمندی لیو Live D52m
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی لیو D52mصندلی کارمندی لیو مدل D52m یکی از محصولات با کیفیت و با طراحی زیبا شرکت لیو Live می باشد. همچنین جک این صندلی کارمندی با کورس 12 سانتی می باشد. باید به این نکته اشاره کرد که چرخ ها از جنس پلی آمید با روکش Pu می باشد.در ادامه معرفی صندلی کارمندی لیو D52m باید گ..
0 تومان
صندلی کارمندی لیو Live D52
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی لیو D52صندلی کارمندی لیو مدل D52 یکی از محصولات با دوام و با کیفیت شرکت لیو Live می باشد. روکش پارچه این صندلی کارمندی قابل شستشو با شوینده های مبلی بوده و در برابر 50000 مرتبه سایش مقاوم می باشد. همچنین روکش چرم مصنوعی این محصول نیز بدون بو بوده و در برابر 50000 مرتبه سایش م..
0 تومان
صندلی کارمندی لیو Live B52m
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی لیو B52mصندلی کارمندی لیو مدل B52m یکی از محصولات با دوام و با طراحی زیبا شرکت لیو Live می باشد. پایه صندلی کارمندی Live B52m از جنس لوله فولادی st 37 با پوشش استاتیک مشکی و با ضخامتی در حدود 12 میکرون می باشد.در ادامه معرفی صندلی کارمندی لیو B52m باید گفت که مکانیزم ..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 39 (4 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات