منو
سبد خرید

ترازو دیجیتال - ترازوی دیجیتال - ترازوی فروشگاهی

اگر کمی به اطراف خود دقت کنیم، خواهیم دید که بسیاری از مواد و وسایل اطراف ما برای ارزش گذاری نیاز به وزن کشی دارند. بیشتر استفاده ترازو صرفا تعیین وزن بوده و این کار را می تواند برای انسان نیز انجام دهد.

در گذشته از وزنه هایی با وزن مشخص استفاده شده و اندازه تقریبی کالا و یا فرد مشخص می شد، اما در دنیای امروز تقریبا بطور کامل جای خود را به ترازو دیجیتال داده است.

امکاناتی که بر روی ترازوی دیجیتال وجود دارد، در کنار دقت بالای اندازه گیری، می تواند برتری های آن را نسبت به گذشته مشخص کند. به همین دلیل نیز انواع مختلفی از این نوع ترازو در دسترس قرار گرفته است تا با توجه به نوع نیاز مورد استفاده قرار بگیرند.

هنگامی که برای خرید ترازو دیجیتال مراجعه می کنید، خواهید دید که از نوع ترازو آشپزخانه گرفته تا مدل های ترازوی صنعتی، تنوع بسیاری پیش روی شماست. بنابراین حق انتخاب بسیاری خواهید داشت و می توانید برای نمونه ترازو فروشگاهی را انتخاب کرده و یا از انواع ترازو پرینتر دار استفاده کنید.

مدل فروشگاهی قادر است با تجهیزات جانبی مانند کارت خوان یا بارکد خوان نیز در ارتباط بوده و کار را برای کاربر به ساده ترین شکل ممکن درآورد. در مدل های پرینتردار نیز دستگاه قادر است تا پس از اندازه گیری وزن، موارد مختلفی را بصورت فاکتور چاپ شده در اختیار شما قرار دهد.

خرید انواع ترازو دیجیتال

این میزان تنوع در میان ترازو دیجیتال باعث شده تا تفاوت در قیمت ترازو دیجیتال نیز بالا رود. به هر حال این خود علامت خوبی برای مشتریان است که بتوانند محصولی را انتخاب کنند که بیشترین شباهت را به کارشان داشته باشد.

تفاوت و اختلاف در میان انواع ترازوی دیجیتال صرفا از نظر ظاهر نبوده و به نوع فناوری آن ها نیز وابسته است.

برای نمونه یک ترازوی فروشگاهی به گونه ای طراحی شده است که بتواند اوزان مشخصی را در یک فروشگاه اندازه گیری کرده و امکاناتی مانند قیمت ها و موارد این چنینی را عهده دار شود در صورتی که یک ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی برای بررسی وزن های بسیار کم در نظر گرفته شده است.

بازه کاربردی این محصول بسیار زیاد است و در مواردی اهمیت زیادی دارد. طلا فروشان یکی از مشتریان این نوع ترازوها هستند که در صورت بروز مشکل و خطا، ممکن است متضرر شوند، زیرا آنها با اوزان بسیار کم سروکار دارند و تنها یک گرم می تواند به آنها ضرر برساند.

بنابراین می توان گفت که ترازو صرفا یک وسیله معمولی نبوده و اهمیت زیادی برای برخی دارد. انتخاب بهترین محصول برای کسب و کار خود، کار ساده ای بنظر نمی رسد زیرا تنوع محصولات بسیار بالاست.

مجموعه ایده برتر پارسیان با نظر به این موضوع تلاش کرده تا با آگاه سازی مشتریان خود هنگام خرید، این موضوع را ساده تر کند. شما می توانید اطلاعات لازم را از طریق وبسایت مجموعه و یا بصورت تماس تلفنی و مراجعه حضوری کسب کنید.

ترازوی فروشگاهی کمری DIGI
ناموجود
معرفی ترازو فروشگاهی کمری DIGIترازوی کمری فروشگاهی DIGI محصولی با قابلیت بالا و مناسب تولید شده کشور چین است. ترازو دیجیتال مدل DIGI کمری از نوع ترازو ساده قرار دارد که با توزین 40 کیلو گرم مواد دارای دقت 5 گرم می باشد. ترازو بدون امکان تولید فاکتور برای مشتری و فروشگاه عملیات توزین را انجام می ..

تماس با 73027-021

ترازوی فروشگاهی کمری Camry ACS-JE11B
ناموجود
معرفی ترازو فروشگاهی کمری ACS-JE11Bاین باسکول دیجیتال صنعتی برای میوه فروشی ها، فروشگاه مواد غذایی، غصابی ها، بازار کشاورزان و فروشگاه ها مناسب است. ترازوی فروشگاهی کمری ACS-JE11B به شما امکان می دهد علاوه بر وزن کردن مواد بتوانید قیمت اجناس را هم محاسبه کنید. در ادامه به معرفی ترازو فروشگاهی کم..

تماس با 73027-021

ترازوی فروشگاهی کمری Camry ACS-JC21B
ناموجود
معرفی ترازو فروشگاهی کمری ACS-JC21Bترازوی فروشگاهی کمری ACS-JC21B به شما امکان می دهد علاوه بر وزن کردن مواد بتوانید قیمت اجناس را هم محاسبه کنید. این ترازوی دیجیتال فروشگاهی برای میوه فروشی ها، فروشگاه مواد غذایی، قصابی ها، بازار کشاورزان و فروشگاه ها مناسب است. ترازوی JC21B تا حداکثر وزن 30 کی..

تماس با 73027-021

ترازوی فروشگاهی کاس CAS TP-1R
ناموجود
معرفی ترازو فروشگاهی کاس TP-1Rاگر قصد خرید ترازوی دیجیتال فروشگاهی دارید و به دنبال یک ترازوی مقرون به صرفه و با کیفیت هستید، ترازوی فروشگاهی کاس CAS TP-1R انتظارات شما را به خوبی برآورده خواهد کرد. این ترازوی دیجیتال فروشگاهی برای استفاده در واحدهای صنفی کوچک مانند سوپر مارکت ها، میوه فروشی ها،..

تماس با 73027-021

ترازوی فروشگاهی کاس CAS CT100
ناموجود
معرفی ترازو فروشگاهی کاس CT100ممکن است به دلیل ضعف ترازو ارائه خدمات سریع به مشتریان مختل شود و صف طویلی از مشتریان در صف انتظار برای وزن کردن اجناس خریداری شده، کسب و کار شما را با مشکل مواجه کند. در چنین شرایطی یک ترازوی فروشگاهی دقیق و قدرتمند می تواند در کنار سرعت بخشیدن به کارها، رضایت مشتر..

تماس با 73027-021

ترازوی فروشگاهی کاس CAS AP-30KG
ناموجود
معرفی ترازو فروشگاهی کاس AP-30KGترازوی فروشگاهی کاس CAS AP-30KG ساخت کشور کره جنوبی است و یکی از ترازوهای با دوام و با کیفیت موجود در بازار به حساب می آید. این ترازوی دیجیتال برای استفاده در اغلب محیط های فروشگاهی مانند میوه فروشی، خواربار فروشی، قنادی، سوپر مارکت و فروشگاه های کوچک گزینه مناسبی..

تماس با 73027-021

ترازوی فروشگاهی محک MDS15000AP
ناموجود
معرفی ترازو فروشگاهی محک  MDS15000APترازوی لیبل زن محک مدل MDS15000AP محصولی جدید در بین ترازوهای فروشگاهی قرار دارد که دارای ظرفیت اندازه گیری 35 کیلوگرم است. قیمت ترازو دیجیتال MDS 15000 محک با توجه به کیفیت و امکانات آن بسیار مناسب می باشد. این ترازوی دیجیتال دارای ستون نمایشگر است که در..

تماس با 73027-021

ترازوی فروشگاهی محک BR15000AP
ناموجود
معرفی ترازو بارکد زن فروشگاهی محک  BR15000APترازوی لیبل زن محک مدل BR15000AP  محصولی جدید در بین ترازوهای فروشگاهی قرار دارد که دارای ظرفیت وزنی 50 کیلوگرم است. این ترازوی دیجیتال جزء معدود ترازوهای دیجیتال با قابلیت وصل شدن به پوز بانکی می باشد. ترازو دیجیتال 15000 محک قابلیت اتصال به..

تماس با 73027-021

ترازوی فروشگاهی محک BR14000
ناموجود
معرفی ترازو فروشگاهی محک BR14000باسکول دیجیتال محک مدل BR14000 ساخت ایران توسط کارخانه ی توزین سنجش تهران است که این ترازو با طراحی زیبا و کاربردی در دو رنگ مشکی و سفید تولید شده است. ترازو دیجیتال مدل 14000 محک دارای ظرفیت اندازه گیری 70 کیلو گرم با دقت توزین 5 گرم می باشد. قیمت ترازو فروشگاهی ..

تماس با 73027-021

ترازوی فروشگاهی محک 14000
ناموجود
معرفی ترازو فروشگاهی محک 14000ترازوی محک فروشگاهی 14000 ساخت ایران توسط کارخانه ی توزین سنجش تهران است که در دو مدل ساده و ترازوی پرینتر دار موجود می باشد. ترازو دیجیتال مدل 14000 محک از نوع ترازو ساده قرار دارد که با توزین 70 کیلو گرم مواد دارای دقت 5 گرم می باشد. ترازو بدون امکان تولید فاکتور ..

تماس با 73027-021

ترازوی فروشگاهی متلر تولدو Metller toledo bcom
ناموجود
معرفی ترازو فروشگاهی متلر تولدو bcomدر ادامه بیشتر به معرفی ترازوی فروشگاهی متلر تولدو bcom خواهیم پرداخت. درباره ترازوی فروشگاهی متلر تولدو Metller toledo bcom باید گفت که با قابلیت چاپ برچسب bCom یک ترازو با سرعت بالا و کاربرد آسان در مقیاس خود است.ترازوی فروشگاهی متلر تولدو Metller to..

تماس با 73027-021

ترازوی فروشگاهی فراسو Farassoo FPS-1435
ناموجود
معرفی ترازو فروشگاهی فراسو FPS-1435ترازوی فروشگاهی فراسو Farassoo FPS-1435، یک ترازوی دیجیتال حرفه ای و قدرتمند است که تمام نیازهای شما در محیط های فروشگاهی را به خوبی برآورده می سازد. پس اگر قصد خرید ترازوی دیجیتال فروشگاهی دارید و به دنبال یک ترازوی با کیفیت برای استفاده در فروشگاه، سوپر مارکت..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 25 (3 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات