منو
سبد خرید

توزین صدر

ترازوی فروشگاهی توزین صدر Tozin Sadr Vista B
ناموجود
معرفی ترازو فروشگاهی توزین صدر Vista Bترازوی فروشگاهی توزین صدر مدل Vista B یکی از محصولات با کیفیت شرکت ایرانی توزین صدر می باشد که برای استفاده در محیط های فروشگاهی کوچک مانند قنادی ها، میوه فروشی ها، سوپر مارکت ها و مغازه های خرده فروشی طراحی شده است. در واقع این ترازوی فروشگاهی برای کسا..
0 تومان
ترازوی فروشگاهی توزین صدر Tozin Sadr TSG
ناموجود
معرفی ترازو فروشگاهی توزین صدر TSGترازوی فروشگاهی یکی از تجهیزات ضروری در فروشگاه های زنجیره ای و هایپر مارکت ها است که اگر از نوع مرغوب آن نباشد یا قابلیت های کافی را نداشته باشد، مشکلات عمده ای را در کسب و کار شما ایجاد خواهد کرد. اگر قصد خرید ترازوی دیجیتال فروشگاهی را دارید و به دنبال ترازوی..
0 تومان
ترازوی فروشگاهی توزین صدر Tozin Sadr LSG 15A
ناموجود
معرفی ترازو فروشگاهی توزین صدر LSG 15Aترازوی فروشگاهی ارزان قیمت توزین صدر مدل LSG 15A یکی از محصولات شرکت ایرانی توزین صدر است که برای استفاده در محیط های فروشگاهی، تولیدی ها و انبارها یک گزینه ایده آل به شمار می آید. این باسکول دیجیتال ظرفیت وزن گیری 30 کیلوگرم با دقت 2 گرم را دارد و از جمله ت..
0 تومان
ترازوی فروشگاهی توزین صدر Tozin Sadr Azma P
ناموجود
معرفی ترازو فروشگاهی توزین صدر Azma Pترازوی فروشگاهی توزین صدر Tozin Sadr Azma P برای استفاده در مغازه ها، هایپر مارکت ها و فروشگاه های کوچک عرضه شده و برای کسانی طراحی شده که به قابلیت های یک ترازوی فروشگاهی حرفه ای نیاز ندارند. این ترازوی دیجیتال قابلیت وزن کردن حداکثر 50 کیلوگرم را دارد و از ..
0 تومان
ترازوی فروشگاهی توزین صدر Tozin Sadr Azma B
ناموجود
معرفی ترازو فروشگاهی توزین صدر Azma Bاگر به یک ترازوی دیجیتال با کیفیت و مقرون به صرفه برای استفاده در واحدهای صنفی کوچک مانند سوپر مارکت ها، قنادی ها، میوه فروشی ها و محیط هایی از این دست احتیاج دارید، ترازوی فروشگاهی توزین صدر Azma B برای شما مناسب خواهد بود.ترازو دیجیتال فروشگاهی توزین صد..
0 تومان
فیش پرینتر توزین صدر Tozin Sadr Ever One
توقف تولید
معرفی فیش زن توزین صدر Ever Oneفیش پرینتر توزین صدر Ever One یک پرینتر حرارتی می باشد که برای چاپ رسید مشتری، فاکتور فروش و قبض مورد استفاده قرار می گیرد. این فیش پرینتر مناسب فروشگاه برای استفاده در مشاغل مبتنی بر دریافت پول از مشتری و تحویل رسید و تمام محیط های فروشگاهی کاملاً مناسب است و می ت..

صندوق فروشگاهی توزین صدر Tozin Sadr Pos scale kara B
توقف تولید
معرفی صندوق فروشگاهی توزین صدر Pos scale kara Bصندوق فروشگاهی توزین صدر Tozin Sadr Pos scale kara B یک صندوق فروشگاهی ترازو دار با ظرفیت 30 کیلوگرم است که برای استفاده در مشاغلی مانند قنادی، خشکبار، فروشگاه های پروتئین و محیط هایی از این دست یک انتخاب مناسب به شمار می رود.از جمله ویژگی های ا..

نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات