منو
سبد خرید

Camry | کمری

ترازوی فروشگاهی کمری DIGI
ناموجود
معرفی ترازو فروشگاهی کمری DIGIترازوی کمری فروشگاهی DIGI محصولی با قابلیت بالا و مناسب تولید شده کشور چین است. ترازو دیجیتال مدل DIGI کمری از نوع ترازو ساده قرار دارد که با توزین 40 کیلو گرم مواد دارای دقت 5 گرم می باشد. ترازو بدون امکان تولید فاکتور برای مشتری و فروشگاه عملیات توزین را انجام می ..
0 تومان
ترازوی فروشگاهی کمری Camry ACS-JE11B
ناموجود
معرفی ترازو فروشگاهی کمری ACS-JE11Bاین باسکول دیجیتال صنعتی برای میوه فروشی ها، فروشگاه مواد غذایی، غصابی ها، بازار کشاورزان و فروشگاه ها مناسب است. ترازوی فروشگاهی کمری ACS-JE11B به شما امکان می دهد علاوه بر وزن کردن مواد بتوانید قیمت اجناس را هم محاسبه کنید. در ادامه به معرفی ترازو فروشگاهی کم..
0 تومان
ترازوی فروشگاهی کمری Camry ACS-JC21B
ناموجود
معرفی ترازو فروشگاهی کمری ACS-JC21Bترازوی فروشگاهی کمری ACS-JC21B به شما امکان می دهد علاوه بر وزن کردن مواد بتوانید قیمت اجناس را هم محاسبه کنید. این ترازوی دیجیتال فروشگاهی برای میوه فروشی ها، فروشگاه مواد غذایی، قصابی ها، بازار کشاورزان و فروشگاه ها مناسب است. ترازوی JC21B تا حداکثر وزن 30 کی..
0 تومان
ترازو آشپزخانه کمری Camry EK9710
ناموجود
قابلیت و مشخصات ترازو خانگی آشپزخانه کمری EK9710شرکت کمری یکی از معتبرترین شرکت های تولید کننده انواع ترازوی آشپزخانه است که توانسته با ارائه محصولاتی با کیفیت و با دوام توجه کاربران را به سمت خود جلب کند. از جمله با کیفیت ترین محصولات این شرکت، باید به ترازو آشپزخانه کمری Camry EK9710 اشاره کنی..
0 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات