منو
سبد خرید

میزان الکترونیک

باسکول دیجیتال میزان الکترونیک دها مدل ME1088
ناموجود
معرفی باسکول دیجیتال میزان الکترونیک دها ME1088اگر به یک باسکول دیجیتال با دوام و با کیفیت برای توزین انواع اجناس و کالاها احتیاج دارید، باسکول دیجیتال میزان الکترونیک دها مدل ME1088 انتظارات شما را به خوبی برآورده می سازد. این باسکول دیجیتال قابلیت وزن کردن حداکثر 750 کیلوگرم را دارد و می توان ..
0 تومان
باسکول دیجیتال میزان الکترونیک دها مدل ME1068
ناموجود
معرفی باسکول دیجیتال میزان الکترونیک دها ME1068باسکول یکی از تجهیزات ضروری و پرکاربرد در انواع محیط های فروشگاهی و کارخانجات است که برای توزین اجناس سنگین و دارای ابعاد بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. باسکول دیجیتال میزان الکترونیک دها مدل ME1068 یکی از انواع باسکول دیجیتال موجود در بازار می باش..
0 تومان
باسکول دیجیتال میزان الکترونیک دها مدل ME1056
ناموجود
معرفی باسکول دیجیتال میزان الکترونیک دها ME1056شرکت میزان الکترونیک دها یکی از شرکت های ایرانی با سابقه در زمینه تولید انواع ترازوی آشپزخانه، ترازوهای توزین اشخاص، ترازوهای فروشگاهی و باسکول به شمار می آید که محصولات آن همواره از کیفیت ساخت و دوام بالایی برخوردار بوده اند. باسکول دیجیتال میزان ا..
0 تومان
باسکول دیجیتال میزان الکترونیک دها مدل ME1045
ناموجود
معرفی باسکول دیجیتال میزان الکترونیک دها ME1045با استفاده از باسکول دیجیتال میزان الکترونیک دها ME1045 از بالاترین میزان سرعت و دقت در توزین بهره مند شوید! این باسکول برای استفاده در محیط های فروشگاهی، انبارها، بازارهای میوه و تره بار، سردخانه ها و فروشگاه های پروتئینی، صنایع شیمیایی، فلزی، دارو..
0 تومان
باسکول دیجیتال میزان الکترونیک دها مدل ME1011S
ناموجود
معرفی باسکول دیجیتال میزان الکترونیک دها ME1011Sاستفاده از باسکول های قدیمی و وزنه ای دیگر رایج نیست و باسکول های دیجیتال جای آنها را گرفته اند. باسکول دیجیتال میزان الکترونیک دها مدل ME1011S یکی از با کیفیت ترین و با دوام ترین باسکول های دیجیتال موجود در بازار است که تمام نیازهای شما برای توزین..
0 تومان
باسکول دیجیتال میزان الکترونیک دها مدل ME1011M
ناموجود
معرفی باسکول دیجیتال میزان الکترونیک دها ME1011Mباسکول دیجیتال میزان الکترونیک دها مدل ME1011M از جمله با کیفیت ترین باسکول های دیجیتال موجود در بازار به شمار می آید که در انواع محیط های فروشگاهی، انبارها، عمده فروشی ها، صنایع کشاورزی، بازارهای میوه و تره بار، کارخانجات، تولیدی ها و تمام مراکزی ..
0 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات