منو
سبد خرید
اسپلیت دیواری وستن ایر مدل WS-R184HC از لرزش و صدای کمی برخوردار است و کیفیت بالایی دارد.
اسپلیت دیواری وستن ایر مدل WS-R184HC از لرزش و صدای کمی برخوردار است و کیفیت بالایی دارد.
اسپلیت دیواری وستن ایر مدل WS-R184HC از لرزش و صدای کمی برخوردار است و کیفیت بالایی دارد.
ناموجود
اسپلیت دیواری وستن ایر مدل WS-R184HC از لرزش و صدای کمی برخوردار است و کیفیت بالایی دارد.
اسپلیت دیواری وستن ایر مدل WS-R184HC از لرزش و صدای کمی برخوردار است و کیفیت بالایی دارد.
اسپلیت دیواری وستن ایر مدل WS-R184HC از لرزش و صدای کمی برخوردار است و کیفیت بالایی دارد.

اسپلیت دیواری وستن ایر Westen Air WS-R184HC

Westen Air WS-R184HC

با اسکن کد روبرو

کالای مورد نظرتان را

به اشتراک بگذارید

ارسال رایگان در تهران برای سفارشات بالای

540 هزار تومان

  • وضعیت: ناموجود
  • تولیدکننده: Westen Air
  • کد کالا: 713000034021

تماس با 73027-021

ناموجود
0 تومان

پرداخت در محل

ضمانت کالا

ارسال سریع

7روز هفته

24 ساعته

مشاوره

کارشناسان

مشخصات پنل داخلی:
ابعاد پنل داخلی 910x315x230 میلی متر
ریموت کنترل
فیلتر تصفیه هوا
میزان صدا پنل داخلی 45 دسی بل
پرتاب باد تا 15 متر
مشخصات پنل:
وزن پنل داخلی 12.2 کیلوگرم
مشخصات کلی:
نوع کولر اسپلیت دیواری
برچسب مصرف انرژی B
مناسب برای مناطق معتدل
موقعیت نصب دیواری
مشخصات فنی:
بازدهی مصرفی سرمایشی (EER) 3.29
بازدهی مصرفی گرمایشی (COP) 3.74
حداکثر ارتفاع لوله کشی 7 متر
حداکثر جریان مصرفی در حالت سرمایش: 6.8 A
در حالت گرمایش: 7.30 A
حداکثر طول لوله کشی 12 متر
دامنه دمایی کارکرد از 15- تا 55 درجه سانتی گراد
سایر ویژگی ها دارای مصرف برق تک فاز و 240 ولت
جریان افقی هوا در سرمایش و جریان عمودی هوا در گرمایش
دارای فیلتر‌های چند گانه جهت تصفیه هوا
دارای فیلتر ویتامین C
فیلتر آنتی باکتریال
یونیزاسیون
تایمر 24 ساعته
تغییرات دمایی اتوماتیک در زمان خواب و قابلیت کنترل دما به صورت اتوماتیک
راندمان بالا و صرفه جویی در مصرف انرژی
سایز لوله مایع (رفت) 6.35 میلی متر
ظرفیت سرمایشی 18000 BTU/h
ظرفیت گرمایشی 19000 BTU/h
مصرف برق در حالت سرمایش 1.58 کیلووات
مصرف برق در حالت گرمایش 1.56 کیلووات
گاز مبرد R410a
مشخصات یونیت خارجی:
نوع کمپرسور روتاری
ابعاد یونیت خارجی 795x525x290 میلی متر
وزن یونیت خارجی 36.5 کیلوگرم

معرفی اسپلیت دیواری وستن ایر Westen Air WS-R184HC

شرکت وستن ایر یکی از برندهای اسپلیت است که در کشور چین مشغول طراحی و تولید انواع مختلف اسپلیت است. از نمونه اسپلیت های تولیدی برند وستن ایر می توان به اسپلیت دیواری مدل WS-R184HC اشاره کرد. شرکت وستن ایر در طراحی و ساخت این مدل از اسپلیت خود عملکرد گرمایشی و سرمایشی را تعبیه کرده است. این مدل از اسپلیت طراحی شده توسط شرکت وستن ایر همانند سایر مدل ها دارای ویژگی ها، امکانات و قابلیت های متعدد و متنوعی است.

قابلیت ها و ویژگی های این مدل شامل جریان افقی هوا در سرمایش و جریان عمودی هوا در گرمایش، دارای مصرف برق تک فاز و 240 ولت، دارای فیلتر‌های چند گانه جهت تصفیه هوا، دارای فیلتر ویتامین C، فیلتر آنتی باکتریال، یونیزاسیون، تایمر 24 ساعته، تغییرات دمایی اتوماتیک در زمان خواب و قابلیت کنترل دما به صورت اتوماتیک، راندمان بالا و صرفه جویی در مصرف انرژی، برخورداری از جریان برق مصرفی در حالت سرمایش 7.68 A و 7.30 در حالت گرمایش، گاز مبرد از نوع R410a، ظرفیت گرمایشی برابر با 19000 BTU/h، ظرفیت سرمایشی 18000 BTU/h، میزان صدای تولیدی 45 دسی بل، کمپرسوری از نوع روتاری، مناسب برای مناطق معتدل، ابعاد و وزن مناسب یونیت داخلی و خارجی، پرتاب باد تا 15 متر و ... می شود. در ادامه مفصل تر در مورد قابلیت های و امکانات اسپلیت دیواری وستن ایر Westen Air WS-R184HC توضیح خواهیم داد، با ما همراه باشید!

معرفی اسپلیت دیواری وستن ایر Westen Air WS-R184HC

مشخصات فنی اسپلیت دیواری وستن ایر WS-R184HC

شرکت وستن ایر در ساخت اسپلیت دیواری مدل WS-R184HC از کمپرسور روتاری بهره برده است. این نوع کمپرسور از لرزش و صدای کمی برخوردار بوده و برخلاف مصرف کم انرژی از راندمان بالایی برخوردار است. گاز مبرد استفاده شده در این اسپلیت نیز از نوع R410a بوده تا هیچ خطری محیط زیست را تهدید نکند. این مدل از گاز مبرد همچنین از ظرفیت تخریب لایه اوزون صفر برخوردار بوده و باعث ظریب انتقال بالا نیز می شود. از دیگر ویژگی های این نوع گاز مبرد می توان به ایجاد فشار بالا در اواپراتور حالت تقطیر اشاره کرد.

اسپلیت های ساخته شده توسط شرکت وستن ایر از دو واحد مجزای یونیت خارجی و داخلی ساخته می شوند. ابعاد طراحی شده یونیت داخلی این اسپلیت برابر با 910x315x230 میلی متر بوده و از وزن 12.2 کیلوگرم برخوردار است. ابعاد طراحی شده یونیت خارجی نیز برابر با 795x525x290 میلی متر و از وزن 36.5 کیلوگرم برخوردار است.

مشخصات فنی اسپلیت دیواری وستن ایر WS-R184HC

اسپلیت دیواری وستن ایر Westen Air WS-R184HC

شرکت وستن ایر در طراحی اسپلیت دیواری مدل WS-R184HC از فیلترهای گوناگون و چند گانه بهره برده است. از جمله فیلترهای استفاده شده در این اسپلیت می توان به فیلتری ویتامین C، فیلترهای چندگانه جهت تصویه هوا، فیلتر آنتی باکتریال، فیلتر یونیزاسیون اشاره کرد. فیلترهای موجود در این مدل از اسپلیت به منظور ایجاد هوای تازه با نابود سازی میکروب ها و از بین بردن آلودگی های موجود در فضا تعبیه شده است.

از دیگر ویژگی های موجود در این اسپلیت می توان به تایمر 24 ساعته اشاره کرد. این ویژگی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید ساعت کارکرد دستگاه را به صورت دستی و تا 24 ساعت تنظیم نمایید. با بهره مندی از ریموت کنترل نیز قادر خواهید بود از راه دور تنظیمات را اعمال نمایید. با استفاده از این وسیله قادر خواهید بود دمای فضای مورد نظر خود را از 15- تا 55 درجه سانتی گراد تغییر دهید. در ضمن ظرفیت سرمایشی این اسپلیت برابر با 18000 BTU/h و ظرفیت گرمایشی برابر با 19000 BTU/h است.

اسپلیت دیواری وستن ایر Westen Air WS-R184HC

قابلیت ها و ویژگی های اسپلیت وستن ایر مدل WS-R184HC به اینجا ختم نشده و از ویژگی های متنوع دیگری همچون جریان افقی هوا در سرمایش و جریان عمودی هوا در گرمایش، تغییرات دمایی اتوماتیک در زمان خواب و قابلیت کنترل دما به صورت اتوماتیک برخوردار است. در آخر باید به این نکته اشاره کنیم که با توجه به قابلیت ها و ویژگی هایی که در اختیار دارد می توانید از این دستگاه در مناطق معتدل استفاده کنید.

جمع بندی

شرکت وستن ایر در طراحی و ساخت این مدل از اسپلیت خود عملکرد گرمایشی و سرمایشی را تعبیه کرده است. در ساخت اسپلیت دیواری مدل WS-R184HC از کمپرسور روتاری بهره برده است. این نوع کمپرسور از لرزش و صدای کمی برخوردار بوده و برخلاف مصرف کم انرژی از راندمان بالایی برخوردار است. اسپلیت های ساخته شده توسط شرکت وستن ایر از دو واحد مجزای یونیت خارجی و داخلی ساخته می شوند. ابعاد طراحی شده یونیت داخلی این اسپلیت برابر با 910x315x230 میلی متر بوده و از وزن 12.2 کیلوگرم برخوردار است. ابعاد طراحی شده یونیت خارجی نیز برابر با 795x525x290 میلی متر و از وزن 36.5 کیلوگرم برخوردار است. در طراحی اسپلیت دیواری وستن ایر Westen Air WS-R184HC از فیلترهای گوناگون و چند گانه نیز بهره برده است. از جمله فیلترهای استفاده شده در این اسپلیت می توان به فیلتری ویتامین C، فیلترهای چندگانه جهت تصویه هوا، فیلتر آنتی باکتریال، فیلتر یونیزاسیون اشاره کرد.

جهت خرید اسپلیت دیواری وستن ایر مدل WS-R184HC و اطلاع از قیمت آن با شماره 73027-021 تماس بگیرید یا به سایت ما مراجعه کنید. همچنین می توانید نسبت به خرید اینترنتی این محصول یا سایر تجهیزات خانگی با بهترین قیمت بازار از سایت ما اقدام کرده و آن را در اسرع وقت درب منزلتان تحویل بگیرید.

نوشتن نظر
بد خوب
تایید امنیتی
با استفاده از روش های زیر می توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات