منو
سبد خرید

برند وستن ایر Westen Air

داکت اسپلیت وستن ایر Westen Air MWSD362A/H1
ناموجود
معرفی داکت اسپلیت وستن ایر Westen Air MWSD362A/H1 شرکت وستن ایر یکی از پیشرفته ترین و با کیفیت ترین تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع در جهان محسوب می شود. این شرکت آلمانی تمامی محصولات خورد را در کشور چین مونتاژ کرده و به سراسر دنیا صادر می کند. از نمونه محصولات تولیدی این شرکت می توان به داکت ا..
0 تومان
داکت اسپلیت وستن ایر Westen Air MWSD242A/H1
ناموجود
معرفی داکت اسپلیت وستن ایر Westen Air MWSD242A/H1 داکت اسپلیت ها را می توان یکی از رایج ترین سیستم های تهویه مطبوع محسوب کرد که در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. هزینه خرید ارزان تر، راه اندازی آسان و با صرفه و قابلیت گرمایش و سرمایش در سریع ترین زمان و حفظ دمای موجود محیط در دمای مطلوب از..
0 تومان
داکت اسپلیت وستن ایر Westen Air MWSD-602A/H1 60000
ناموجود
معرفی داکت اسپلیت وستن ایر Westen Air MWSD-602A/H1 داکت اسپلیت مدل Westen Air MWSD-602A/H1 که از محصولات شرکت وستن ایر می باشد، دارای کارایی و قدرت بالایی است که توانسته است نظر کاربران زیادی را مثبت نگه دارد. این داکت اسپلیت با کیفیت مجهز به بهترین فناوری های روز بازار است که موجب می شود هوای مح..
0 تومان
داکت اسپلیت وستن ایر Westen Air MWSD-482A/H1 48000
ناموجود
معرفی داکت اسپلیت وستن ایر Westen Air MWSD-482A/H1 داکت اسپلیت وستن ایر مدل MWSD-482A/H1 از جمله لوازم سرمایشی محبوب و پر طرفدار است که کارایی خوبی را ارائه می دهد. این داکت اسپلیت که توسط شرکت وستن ایر طراحی و تولید شده است، از کیفیت ساخت بالا، قدرت سرمایش و گرمایش فوق العاده و ... برخوردار است ..
0 تومان
داکت اسپلیت وستن ایر Westen Air MWSD-302A/H1
ناموجود
معرفی داکت اسپلیت وستن ایر Westen Air MWSD-302A/H1 داکت اسپیلت مدل MWSD-302A/H1 یکی از بهترین و با کیفیت ترین محصولات تولیدی شرکت نام آشنای وستن ایر است که روانه بازار شده است. این مدل از داکت اسپیلت تولیدی شرکت وستن ایر از ظرفیتی مناسب برای سرمایش و گرمایش برخوردار بوده تا به شما این امکان را می..
0 تومان
داکت اسپلیت وستن ایر Westen Air MWSD-182A/H1 18000
ناموجود
معرفی داکت اسپلیت وستن ایر Westen Air MWSD-182A/H1 داکت اسپلیت مدل MWSD-182A/H1 یکی از محصولات شرکت وستن ایر است که به منظور ایجاد سرما در فصل تابستان و ایجاد گرما در فصل زمستان تولید و روانه بازار شده است. این داکت اسپلیت گازی از امکانات و ویژگی های مناسبی برخوردار است که از میان آن ها می توان ب..
0 تومان
داکت اسپلیت اینورتر وستن ایر Westen Air MWSD-602A/H1
ناموجود
معرفی داکت اسپلیت اینورتر وستن ایر Westen Air MWSD-602A/H1 داکت اسپلیت یکی از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی پرکاربرد است که به صورت سقفی توکار قابل استفاده است و به خصوص در ساختمان های بزرگ با تعداد اتاق های زیاد کارایی بالایی دارد. از جمله این دستگاه ها باید به داکت اسپلیت وسترن ایر MWSD-602A/H1 اشا..
0 تومان
داکت اسپلیت اینورتر وستن ایر Westen Air MWSD-482A/H1
ناموجود
معرفی داکت اسپلیت اینورتر وستن ایر Westen Air MWSD-482A/H1 داکت اسپلیت وستن ایر MWSD-482A/H1 یکی از محصولات با کیفیت و کاربردی گرمایشی و سرمایشی موجود در بازار است که از قابلیت سرمایش و گرمایش برخوردار است. این داکت اسپلیت به صورت سقفی توکار قابل استفاده است و با ظرفیت سرمایشی 48000 BTU/h عرضه شد..
0 تومان
داکت اسپلیت اینورتر وستن ایر Westen Air MWSD-362A/H1
ناموجود
معرفی داکت اسپلیت اینورتر وستن ایر Westen Air MWSD-362A/H1 کمپانی آلمانی Westen Air از بهترین تولید کنندگان انواع مختلف اسپلیت در اروپا محسوب می شود که تمامی محصولات خود را در کشور چین مونتاژ کرده و سپس به بازارهای جهانی عرضه می کند. داکت اسپلیت اینورتر مدل MWSD-362A/H1 یکی از نمونه محصولات تولید..
0 تومان
داکت اسپلیت اینورتر وستن ایر Westen Air MWSD-302A/H1
ناموجود
معرفی داکت اسپلیت اینورتر وستن ایر Westen Air MWSD-302A/H1 از رایج ترین روش های ایجاد تهویه مطبوع که در بازار وجود دارد می توان به انواع مختلف داکت اسپلیت اینورتر اشاره کرد. هزینه خرید ارزان تر، راه اندازی آسان و با صرفه و قابلیت گرمایش و سرمایش در سریع ترین زمان و حفظ دمای موجود محیط در دمای مطل..
0 تومان
داکت اسپلیت اینورتر وستن ایر Westen Air MWSD-242A/H1
ناموجود
معرفی داکت اسپلیت اینورتر وستن ایر Westen Air MWSD-242A/H1 داکت اسپلیت اینورتر ها را می توان یکی از رایج ترین سیستم های تهویه مطبوع محسوب کرد که در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. هزینه خرید ارزان تر، راه اندازی آسان و با صرفه و قابلیت گرمایش و سرمایش در سریع ترین زمان و حفظ دمای موجود محیط..
0 تومان
داکت اسپلیت اینورتر وستن ایر Westen Air MWSD-182A/H1 18000
ناموجود
معرفی داکت اسپلیت اینورتر وستن ایر Westen Air MWSD-182A/H1 داکت اسپلیت اینورتر وستن ایر مدل MWSD-182A/H1 یکی از انواع داکت اسپلیت های موجود در بازار است که توسط شرکت وستن ایر تولید و طراحی شده است. این داکت اسپلیت با قدرت گرمایشی و سرمایشی مناسب قادر است یک محیط 60 تا 70 متری را به راحتی خنک یا گ..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 25 (3 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات