همه ی ما می دانیم ویژگی اصلی لپ تاپ این است که به راحتی می توان آن را جا به جا کرد ، همین ویژگی لپ تاپ ها موجب شده تا در بسیاری از موقعیت ها از آن ها استفاده کنیم. امروزه انواع مختلفی از لپ تاپ ها ساخته می شود که بتوان برای مشاغل متفاوت از اداره ها و آموزشگاه ها تا معادن و دکل ها مخابراتی از آن ها استفاده کرد که به این لپ تاپ ها، صنعتی گفته می شود. بعضی از افراد فکر می کنند که لپ تاپ های صنعتی، سنگین هستند و ظاهری زمخت  دارند و فقط در برابر ضربه و فشار مقاومت دارند. ولی این تصور اشتباه است و لپ تاپ های صنعتی تعریف دیگری داشته که در ادامه به آن ها می پردازیم.

ویژگی های لپ تاپ صنعتی

ویژگی های لپ تاپ صنعتی

یکی از ویژگی های لپ تاپ صنعتی این است که می توان از آن ها با خیال راحت و بدون هیچ نگرانی در محیط های پر خطر استفاده نمود. این لپ تاپ ها در برابر خش، ظربه، رطوبت و …. مقاوم هستند و معمولا نسبت به دیگر لپ تاپ ها از نظر ظاهری مقاوم تر بوده و بدنه  آن ها نیز از فلز آلومینیوم تیتانیوم ساخته شده است.

بعضی از لپ تاپ های صنعتی را بدون اینکه مشکلی به وجود بیاید می توان در میدان‌های مغناطیسی استفاده کرد. البته باز هم باید به این نکته اشاره کرد که ویژگی این لپ تاپ ها فقط ضخامت آن ها نیست بلکه دارای خصوصیت های منحصر به فرد دیگری نیز دارند.

برخی از لپ تاپ های صنعتی برای کارهای بسیار طولانی ساخته شده اند و توانایی این را دارند که تا مدت زمان زیادی روشن بمانند. به همین دلیل در آن ها از سیستم خنک کنندگی بسیار قوی استفاده شده است و علاوه بر آن دارای باتری دومی نیز می باشند که موجب می شود که گاهی می توانند تا ۱۰ ساعت بدون برق کارکنند.

برای اطلاع از اخبار جدید می توانید به بخش تازه چه خبر مراجعه فرمایید.