همانطور که می دانید، ویدئو وال به یک مجموعه از مانیتورهای صنعتی گفته می شود که در کنار هم قرار می گیرند و تصویر بزرگی را شکل می دهند. هر چقدر تعداد این مانیتورها بیشتر باشد اندازه نهایی ویدیو وال نیز افزایش می یابد.

البته این مانیتورها با فناوری های خاصی طراحی و تولید می شوند و قاب دور آنها بسیار باریک است تا هنگامی که در کنار هم قرار می گیرند تصویر یکپارچه تری تحویل دهد.

فروش انواع نرم افزار مدیریت ویدئو وال

اما این موضوع تنها بخشی از ظاهر ویدئووال را شامل می شود و عمده ویژگی های آن پنل نمایش تصویر و از همه مهمتر کنترلر آن است. این کنترلر که شامل یک بخش سخت افزاری می شود، با انواع نرم افزار مدیریت ویدئو وال برنامه ریزی شده و می تواند دستورات شما را دریافت کرده و به نمایشگر اعمال کند.

بنابراین اگر دقت کنید سازه ویدئو وال شامل موارد زیادی است که هر کدام وظیفه خاصی را به عهده دارد.

فروش انواع نرم افزار مدیریت ویدئو وال

از آنجایی که مانیتور ویدئو وال نمونه پیشرفته تر مانیتورهای صنعتی است، امکانات و تجهیزات بیشتری دارد. یکی از برتری های ویدئو وال صنعتی همان امکانات نرم افزاری آن است که به نرم افزار مدیریت ویدئو وال معروف است.

فروش انواع نرم افزار مدیریت ویدئو وال

این نرم افزار قادر است تا تنظمیات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار دهد تا هر شخص در هر حالتی بتواند تنظمیات خاصی را به آن اعمال کند. البته با توجه به خود دستگاه، انواع نرم افزار مدیریت ویدئو وال وجود دارد که ویژگی آنها متفاوت است.

فروش انواع نرم افزار مدیریت ویدئو وال

البته همین موضوع نیز در قیمت ویدئو وال تاثیرگذار بوده و باعث می شود تا با قیمت های مختلفی در بازار آن را پیدا کنیم. به هر حال مراکز تجاری و صنعتی با داشتن چنین دستگاه کاملی، نیاز خود را نسبت به داشتن یک مانیتور بی نقص رفع خواهند کرد.

فروش انواع نرم افزار مدیریت ویدئو وال

در همین خصوص شرکت ایده برتر پارسیان که نمایندگی فروش ویدئو وال ها را دارد، فروش انواع نرم افزار مدیریت ویدئو وال نیز در نظر گرفته است. علاوه بر این برای تهیه تجهیزات جانبی مانند انواع براکت ویدئو وال نیز می توانید به این مجموعه مراجعه کنید.