برنامه ی جدیدی به نام Predator طراحی شده است که به وسیله ی آن می توان قفل لپ تاپ یا کامپیوتر را به راحتی باز کرد. این برنامه به روی فلش مموری نصب می شود و هنگامی که فلش به کامپیوتر وصل می شود، قفل آن را باز می کند و  با در آوردن فلش مموری دوباره کامپیوتر قفل می شود.

از یک طرف نمی شود لپ تاپ شخصی خود را بدون رمز گذاشت و از طرف دیگر به خاطر سپردن رمزهای قوی و طولانی بسیار کار سختی است. اما با کمک برنامه ی Predator می توان با یک فلش مموری امنیت لپ تاپ خود را تامین کرد.

چگونگی باز کردن قفل کامپیوتر نوسط فلش مموری

چگونگی باز کردن قفل کامپیوتر نوسط فلش مموری

باید گغت که شما با نصب برنامه Predator به روی فلش مموری می توانید در هنگام اتصال فلش مموری از امنیت لپ تاپ خود مطمئن باشید به دلیل اینکه وقتی که فلش به لپ تاپ متصل است هر ۲۰ ثانیه یک بار این برنامه بررسی می کند که بفهمد همچنان رمز عبور وارد شده معتبر می باشد یا نه. باید گفت نیازی نیست که حتما از یک فلش خاص استفاده کنید، شما می توانید از هر نوع فلشی برای ایجاد امنیت به کامپیوتر خود متصل کنید.

اگر که فلش رمز عبوری پیدا نکند 20 ثانیه به شما فرصت می دهد تا یک رمز عبور وارد کنید، در صورتی که رمز عبور که وارد کردید اشتباه باشد و یا هیچ رمز عبوری وارد نکنید، اجازه دسترسی به کامپیوتر یا لپ تاپ شخصی شما را نخواهد داد. همچنین شما می توانید تنظیمات را به شکلی قرار دهید که اگر چنین شرایطی پیش آمد، برنامه آلارمی را پخش کرده و با خارج کردن فلش امنیتی موس و کیبورد کامپیوتر از کار افتاده و نور صفحه نمایش بسیار کم می شود، در این شرایط دیگر هیچ کاری با لپ تاپ نمی توانید انجام دهید.