همانطور که به یاد دارید، در گذشته نه چندان دور، دوربین های عکاسی از نگاتیو برای ذخیره عکس ها استفاده می کردند که با ظهور دوربین های دیجیتال، به سرعت کم رنگ شدند.

حال بسیاری برای حفظ نگاتیوها نیازمند اسکنر مخصوص آن هستند تا بتوانند با کیفیت بالا آن ها را بصورت فایل های کامپیوتری ذخیره کنند.

خرید انواع اسکنر نگاتیو

با وجود انواع اسکنر نگاتیو به سادگی می توان نگاتیوها را اسکن نموده و از خراب شدن آنها جلوگیری کرد. عکاسان و علاقمندان به عکاسی که از دوربین های قدیمی استفاده می کردند، امروزه نیازمند یک اسکنر نگاتیو مناسب کار خود می باشند تا از طریق آن تمامی نگاتیوهای خود را حفظ نمایند.

خرید انواع اسکنر نگاتیو

معمولا در دنیای امروز، همه اسکنر پر سرعت را ترجیح می دهند و سعی می کنند تا از اسکنر نگاتیو حرفه ای استفاده کنند. به دلیل اینکه انواع اسکنر مخصوص نگاتیو وجود دارد، همیشه توصیه می شود تا به نسبت نیاز خود هزینه کنید، زیرا قیمت اسکنر نگاتیو براساس امکانات هر دستگاه تعیین می گردد.

خرید انواع اسکنر نگاتیو

اگر بخواهیم که نحوه کار اسکنر نگاتیو و اسلاید را بطور کلی توضیح بدهیم، باید گفت که معمولا اسکنر نگاتیو عکس از یک نوع فیدر بهره می برد که محل قرار گیری نگاتیو است.

خرید انواع اسکنر نگاتیو

البته برخی از مدل ها حالت دستی و برخی نیز اتوماتیک هستند. در انواع اسکنر نگاتیو فناوری های بکار رفته در آنها نیز ممکن است تفاوت داشته باشد که معمولا از نور فرابنفش برای بالابردن کیفیت و حذف خش های روی نگاتیو استفاده می کنند.

گذشته از فناوری دستگاه و ویژگی های فنی، نکته مهم دیگری که در خرید انواع اسکنر نگاتیو مورد توجه قرار می گیرد، اندازه محل قرار گیری نگاتیو است که می بایست دقت کنید تا چه میزان پشتیبانی می کند.

خرید انواع اسکنر نگاتیو

بنابراین، اگر به دنبال خرید بهترین اسکنر حرفه ای نگاتیو هستید و نمی دانید که از کجا شروع کنید، شرکت ایده برتر پارسیان به شما کمک می کند تا راه درست را پیدا کنید.

این مجموعه با عرضه انواع اسکنرهای حرفه ای و اداری، تلاش کرده تا به همه سلایق پاسخ دهد و تجهیزات خود را با گارانتی اصلی ارائه نماید.