گسترش صنعت چاپ به میزان زیادی صورت گرفته است و توانسته بخش های مختلفی را تحت شعاع قرار دهد. پلاتر که مهمترین دستگاه در بخش چاپ صنعتی بشمار می رود، در انواع مختلفی طراحی و تولید شده است.

چاپ سابلیمیشن روی انواع پارچه مشکی

پلاتر سابلیمیشن که امروزه کاربرد بیشتری نیز پیدا کرده است، از انواع پرفروش پلاترهاست که در زمینه چاپ سابلیمیشن کاربرد دارد. اما به راستی چاپ سابلیمیشن چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که این نوع چاپ به چاپ کردن طرح ها بر روی اشیایی به غیر از رول های کاغذ گفته می شود.

چاپ سابلیمیشن روی انواع پارچه مشکی

سوال بعدی که ممکن است در ذهن شما نقش ببنند این است که دستگاه چاپ سابلیمیشن چیست؟ پاسخ این سوال نیز بسیار ساده است و می توان گفت که دستگاه چاپ سابلیمیشن نوعی پلاتر است که برای این نوع چاپ طراحی شده است.

شما می توانید از آن برای چاپ بر روی سطوح مختلف با جنس های متفاوت استفاده نمایید که یکی از پرکاربرد ترین آنها چاپ سابلیمیشن روی پارچه مشکی می باشد.

چاپ سابلیمیشن روی انواع پارچه مشکی

امروزه انواع تیشترت ها، پارچه ها و لباس های مختلفی وجود دارد که همه نیازمند چاپ طرح روی آنها هستند. با استفاده از چاپ سابلیمیشن روی انواع پارچه مشکی می توانید طرح های مختلف و مورد علاقه خود را بر روی آنها چاپ کرده و از ماندگاری و کیفیت بالای آن لذت ببرید.

چاپ سابلیمیشن روی انواع پارچه مشکی

به دلیل استفاده زیاد از پارچه هایی با رنگ تیره و مشکی، چاپ سابلیمیشن روی پارچه مشکی می تواند به آن روح ببخشد و در زیبا کردن پارچه کمک کند.

این تنها بخشی از کاربرد این پلاتر است اما یکی از موارد پر مصرف و پر مخاطب، چاپ روی تیشرت مشکی می باشد. بسیاری علاقمند هستند تا تیشرت های مشکلی خود را با طرح های دلخواه و مختلف تزیین کنند که شما می توانید با خرید یک دستگاه چاپ روی تیشرت مشکی به سادگی از آن بهره مند شوید.

چاپ سابلیمیشن روی انواع پارچه مشکی

شرکت ایده برتر پارسیان که در زمینه فروش صنعتی انواع دستگاه چاپ فعالیت دارد، می تواند بهترین مدل ها را با بالاترین کیفیت به شما عرضه کند و گارانتی رسمی را ارائه دهد.

شما می توانید برای آشنایی با پلاتر سابلیمیشن اپسون Epson و دریافت قیمت و خرید پلاتر سابلیمیشن به سایت ایده برتر مراجعه نمایید.