دستگاه پوز فروشگاهی با برند سانگو sango یکی از لوازم ضروری و پرکاربرد در اصناف مختلف و فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند که در بازار ایران و فروشگاه معتبر اینترنتی ایده برتر پارسیان موجود می باشد.

پوز فروشگاهی سانگو sango

پوز فروشگاهی سانگو sango در واقع یک کامپیوتر کوچکی است که با نصب نرم افزار صندوق فروشگاهی به راحتی می توانید اطلاعات خرید و فروش روزانه، موجودی کالا و نگهداری هزینه ها را ثبت و ضبط کنید.

دستگاه های پوز فروشگاهی در مدل ها و برندهای مختلفی از جمله پوز فروشگاهی نیکیتا، پوز فروشگاهی مادیران، پوز فروشگاهی شارپ، پوز فروشگاهی دارا، پوز فروشگاهی کاسیو، پوز فروشگاهی هایسنس، پوز فروشگاهی پارتنر، پوز فروشگاهی پوزیفلکس، پوز فروشگاهی سانگو Sango و .... طراحی و تولید و به بازار عرضه شده است.

پوز فروشگاهی سانگو به گونه ای طراحی شده است که قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل های ویندوز را دارد و به دستگاه های جانبی دیگر از جمله بارکد خوان، پرفراژچک، فیش پرینتر و لیبل پرینتر متصل می شود.

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی روز دنیا استفاده از سامانه ها یا تجهیزات مکانیزه فروش شیوه ای ایده آل و مقرون به صرفه برای فروشگاهای بزرگ و زنجیره ای است.

با استفاده از پوز فروشگاهی سانگو اطلاعات حساب و فروش فروشگاه را با دقت، به سرعت، با کمترین هزینه و بدون اتلاف وقت خریدار و فروشنده ثبت و ضبط و نگهداری می شود.

پوز فروشگاهی سانگو sango در دو نوع مختلفی شامل دستگاه پوز فروشگاهی لمسی سانگو sango و دستگاه پوز فروشگاهی کیبوردی سانگو sango موجود می باشند که هر کدام کارایی و کاربرد خاص خود را دارد.

دستگاه پوز فروشگاهی لمسی سانگو

دستگاه پوز فروشگاهی لمسی سانگو دستگاهی است که نیازی به کیس ندارد و تمامی قطعات دستگاه بر روی یک مدار طراحی شده است این نوع دستگاه پوز ضدآب هستند و به صفحه لمسی بسیار حساس می باشند. پوز لمسی sango را بیشتر در رستوران های زنجیره ای و فروشگاه ها استفاده می شود.

دستگاه پوز فروشگاهی کیبوردی سانگو

دستگاه پوز فروشگاهی کیبوردی سانگو در واقع همان کامپیوتری است که دارای گرافیک، هارد، سی پی یو، رم و مانیتور می باشند. از این مدل دستگاه در فروشگاه های زنجیره ای و اصناف و لباس فروشی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

 پوز فروشگاهی سانگو sango کاربردها و مزایای زیادی دارد که در اینجا مواردی را معرفی می کنیم که عبارتند از :

  1. امکان ارتباط با سیستم EFT/POS بانکی و دریافت یا ارسال اطلاعات فاکتور و تعریف کارت های اعتباری سیستم بانکی کشور
  2. افزودن امکان کار با Barcode Reader ،Magnetic Card Reader و Smart Card Reader برای استفاده از کارت های اعتباری و کارت های تخفیف
  3. امکان صدور فاکتور از طریق استفاده از بارکدخوان ، صفحه کلید و یا انتخاب کد
  4. امکان صدور اعلامیه قیمت برای یک و یا گروهی از کالاها و ...... خیلی مزایای دیگری را ارائه می دهند.

در کل استفاده از این دستگاه برای فروشگاه ها یا مراکز خرید شیوه ای ایده ال و مقرون به صرفه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاه پوز فروشگاهی یا خرید آن با 02173027 تماس بگیرید.