اغلب اوقات پس از اینکه درایورها را حذف می کنیم و مجددا به منظور به به روزرسانی آن ها را نصب می کنیم تمامی آنچه که از آنها باقی می ماند و در رجیستری و زیرشاخه های سیستم قرار می گیرد. دلیل اصلی این مورد ناتوانی Uninstaller ویندوز از حذف آنها است.

برای رهایی از آثار حذف درایور ها و نحوه حذف درایور کارت گرافیک با ما همراه باشید.

رهایی از مشکلات حذف یا ارتقای درایور کارت گرافیک

معمولا درایور های مربوط به کارت های گرافیک NVIDIA و AMD از کنترل پنل ویندوز حذف می شوند اما گاهی اوقات اتفاق می افتد که نمی توان درایور موردنظر را حذف کرد. برای رهایی از مشکلات حذف یا ارتقای درایور کارت گرافیک می توانید از ابزار DDU استفاده کنید

و باید گفت که بهترین گزینه می باشد. هم چنین درصورتیکه بخواهید درایور را به طور کامل حذف کنید بدون این که حتی کوچکترین ردپایی از آن باقی بماند می توانید از این نرم افزار کمک بگیرید. نرم افزار DDU طوری عمل می کند که گویی تاکنون هرگز گرداننده ای روی

سیستم عامل شما نصب نشده است.

رهایی از مشکلات حذف یا ارتقای درایور کارت گرافیک

لازم به ذکر است که اگر در نصب گراننده های قدیمی و یا جدید مشکل دارید، حتما از این نرم افزار پاک کننده استفاده کنید و آن را برروی سیستم موردنظر خود نصب کنید.

رهایی از مشکلات حذف یا ارتقای درایور کارت گرافیک

نکاتی درباره نرم افزار حذف درایور کارت گرافیک DDU

  • این نرم افزار قابلیت نصب روی ویندوز را دارد اما جهت اطمینان حتما از حالتویندوز Safemode استفاده کنید.
  • قبل از استفاده از DDU یک Restore Point (نقطه بازیابی) توسط system restore ویندوز تهیه کنید که هنگام بروز مشکل امکان بازگرداندن تغییرات وجود داشته باشد.
  • پیش از حذف اتصال خود با اینترنت را قطع کنید تا هنگام اجرای عملیات، ناخواسته درایوری توسط ویندوز دانلود و یا نصب نشود.