سامانه تشخیص و شناسایی امواج رادیویی که به اختصار RFID نامیده می شود یکی از بهترین روش های ممکن برای شناسایی اشخاص، کارت و یا کالا می باشد.

شاید شما نیز این اصطلاح را شنیده باشید و به خوبی ندانید که کارت rfid چیست؟ بطور کلی، هر کارت rfid شامل اطلاعاتی است که با توجه به فناوری که دارد، می توان آن اطلاعات را از طریق یک دستگاه کارت خوان بدست آورد.

قیمت کارت های rfid با توجه به جنس و کارایی آنها می تواند متفاوت باشد اما بطور کل هزینه زیادی را به شما اعمال نمی کند و کارایی فراوانی دارد.

فروش کارت های rfid در بسیاری از مشاغل و بخش ها انجام می شود و در هر کدام به نوعی خاص استفاده می شود. این فناوری به گونه ای طراحی شده است که می تواند برای شناسایی افراد، اشیا و حتی حیوانات نیز کاربرد داشته باشد.

هدف از بکارگیری این فناوری، افزایش سرعت و کارایی، شناسایی خودکار و کاهش بروز هر گونه خطای انسانی است که احتمال رخ دادن آن زیاد خواهد بود.

قیمت انواع کارت های rfid

همانطور که بیان شد، چاپ کارت rfid در کاربردها و انواع مختلفی انجام می شود که همین موضوع در قیمت کارت های rfid موثر است. البته هنگامی که این کارت ها را استفاده می کنید، نیاز دارید تا در مجموعه خود از تعدادی دستگاه کارت خوان نیز استفاده نمایید.

با استفاده از این کارت خوان ها، می توان به سرعت اطلاعات کارتهای RFID را در سامانه خود وارد کرده و ثبت نمود. بنابراین فروش دستگاه کارت خوان rfid نیز برای علاقمندان به این فناوری صورت می گیرد.

تمامی این عوامل بر روی قیمت کارت rfid می توانند موثر باشند. شرکت ایده برتر پارسیان که در این بخش نیز به فروش و عرضه این کارت ها می پردازد، قادر است تا با توجه به نیاز شما قیمت انواع کارت های rfid را ارائه کرده و راهکارهای مناسبی را در اختیار شما قرار دهد.

همیشه گرانترین محصول، بهترین نیست و شاید امکانات اضافه ای داشته باشد که برای شما کاربرد خاصی ندارد و صرفا هزینه را بالا خواهد برد.

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021