امروزه بسیاری از شرکت ها و سازمان ها ترجیح می دهند تا کارت های شناسایی و یا کارت های ورود و خروج کارمندان خود را بر روی کارت های محکم و یا الکترونیکی چاپ کنند.

کارت خام پی وی سی در واقع همان مواد اولیه برای چاپ این کارت هاست که به پی وی سی معروف هستند. برای کاربری های مختلف، انواع کارت پی وی سی وجود دارد که می توانند از نوع کارت های هوشمند، مغناطیسی، رنگی و از این قبیل باشند.

به دلیل جنس کارت pvc و کاربرد آنها و از همه مهمتر قیمت کارت خام پی وی سی، تقریبا همه ترجیح می دهند از این محصولات استفاده کنند. هنگامی که طرح مورد نظر شما روی این کارت ها قرار می گیرد، به خوبی روی آن باقی مانده و قدرت تثبیت خوبی دارد.

برای این کار نیز شما نیاز به یک پرینتر چاپ کارت پی وی سی دارید که بتوان روی این کارت ها چاپ نمایید. البته علاوه بر این مدل کارت ها، کارت پی وی سی جوهر افشان نیز وجود دارد که در مواردی خاص خود کاربرد دارد.

قیمت انواع کارت خام پی وی سی

موضوع دیگری که در خرید کارت پی وی سی خام اهمیت دارد، اندازه این کارت ها است که می تواند در قیمت کارت خام پی وی سی تاثیر گذار باشد.

تنوع بالای این کارت ها از نظر نوع، اندازه و کاربرد باعث شده تا خرید پرینتر چاپ کارت PVC نیز بر همین اساس صورت گیرد.

از ویژگی های مهم این کارت ها می توان به میزان بازه ای که می توانید طرح های خود را بر روی آنها چاپ کنید اشاره کرد، زیرا هیچ گونه محدودیتی برای این کار وجود ندارد.

شرکت ایده برتر که در بخش فروشگاهی خود، فروش کارت خام پی وی سی را در دستور کار دارد، می تواند انواع آنها را به مشتریان خود عرضه کند. علاوه بر این، وبسایت این شرکت به گونه ای طراحی شده است که بتوانید قیمت انواع کارت خام پی وی سی را مشاهده کرده و در کنار آن مشخصات آنها را بررسی کنید.

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027-021