امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی روز دنیا دستگاه پوز فروشگاهی یا همان صندوق فروشگاهی که یکی از تجهیزات فروشگاهی هستند کاربرد و کارایی وسیعی پیدا کرده اند.

پوز فروشگاهی برند پارتنر partner یک رایانه است که دارای نرم افزار فروشگاهی می باشد و برای ثبت اطلاعات خرید و فروش روزانه، نگهداری هزینه و موجودی کالا در یک واحد صنفی مورد استفاده قرار می گیرد.

در برخی از واحدهای شغلی در کنار پوز فروشگاهی پارتنر partner از لوازم جانبی مثل بارکد خوان، کشوی پول و فیش پرینتر برای سرعت بخشیدن به امور کاری خود و مدیریت و نظم بهتر استفاده می کنند.

دستگاه های پوز فروشگاهی در مدل های متنوع و با برندهای مختلفی از جمله پوز فروشگاهی نیکیتا، پوز فروشگاهی مادیران، پوز فروشگاهی شارپ، پوز فروشگاهی دارا، پوز فروشگاهی کاسیو، پوز فروشگاهی هایسنس، پوز فروشگاهی پارتنر، پوز فروشگاهی پوزیفلکس، پوز فروشگاهی سانگو Sango و .... طراحی، تولید و به بازار عرضه شده است که هر کدام کارایی و کاربرد خاص خود را دارد.

معرفی دستگاه پوز فروشگاهی پارتنر partner

در مورد معرفی دستگاه پوز فروشگاهی پارتنر partner باید گفت که به کاربر اجازه می دهد تا با به کار بردن از تجهیزات سخت افزاری و قابلیت های نرم افزاری فراوان در قسمت فروش یک فروشگاه با سرعت زیاد و دقت فراوان کنترل مدیریت کند.

این محصول یک سیستم تخصصی برای مصارف ویژه در پایانه های فروش است.

با استفاده از پوز فروشگاهی سانگو اطلاعات حساب و فروش فروشگاه را با دقت، به سرعت، با کمترین هزینه و بدون اتلاف وقت خریدار و فروشنده ثبت و ضبط و نگهداری می شود.

 پوز فروشگاهی پارتنر در واقع همان کامپیوتری است که دارای گرافیک، هارد، سی پی یو، رم و مانیتور می باشد.

معرفی دستگاه پوز فروشگاهی پارتنر partner

پوز فروشگاهی پارتنر partner

دستگاه پوز فروشگاهی پارتنر partner در حوزه های مختلفی از جمله رستوران ها، فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ، فروشگاه های کوچک، لباس فروشی های، سوپرمارکت ها و ...... استفاده می شوند که کاربرد و کارایی وسیعی دارند.

 مزایای مهم استفاده از پوز فروشگاهی پارتنر

از مزایای مهم استفاده از پوز فروشگاهی پارتنر به جای رایانه های معمولی عبارتند از :

هدف از استفاده یک سامانه فروش، مدیریت خود، فروش، هزینه، موجودی کالا، ارائه انواع گزارشات برای تصمیم گیری بهتر یا تهیه یک آمار مشخص، سرعت بخشیدن و بهبود در روند فروش و در نهایت صدور الکترونیک فاکتور فروش می باشد.

برخی از ویژگی ها و قابلیت های دستگاه پوز فروشگاهی پارتنر partner شامل: صرفه جویی در زمان، سرعت در پردازش محاسبات، صرفه جویی در هزینه ها، ارائه انواع گزارشات مدیریتی، افزایش دقت و نظم در امور کاری، امکان شناسایی اقلام خاص، کاهش درصد اشتباه به پایین ترین حد از مهم ترین قابلیت های پوز فروشگاهی هستند.

دستگاه پوز فروشگاهی پارتنر partner نسبت به رایانه های شخصی طول عمر بیشتری دارند به عنوان نمونه طول عمر متوسط یک دستگاه پوز حدود 10 سال می باشد در حالی که یک رایانه شخصی در شرایط استفاده عادی طول عمر آن حدود 3 سال می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاه های پوز فروشگاهی پارتنر یا خرید دستگاه پوز می توانید با کارشناسان فروش ایده برتر تماس بگیرید.73027-021