پرینترهای چاپ عکس، گروهی از پرینترها هستند که کاربران زیادی از آنها استفاده می کنند. این نوع پرینتر در آتلیه های عکاسی بیشترین کاربرد را دارند. البته ممکن است کاربران عادی نیز برای چاپ کردن عکس های خود به استفاده از این دستگاه ها علاقه مند باشند. شرکت سامسونگ Samsung، تولید کننده انواع ماشین های اداری مثل پرینتر، اسکنر و دستگاه کپی، محصول جدیدی را به عنوان جایگزین پرینترهای چاپ عکس ارائه کرده است. پرینترهای CLP-610ND، 660N و 660ND جدیدترین پرینترهای رنگی شبکه ای سامسونگ هستند. این چاپگرها قابلیت Sync Thru دارد و برنامه کنترلر چاپگر شبکه سامسونگ در آنها قرار داده شده است. نکته قابل توجه در مورد پرینترهای شبکه ای سامسونگ این است که لازم نیست درام و محفظه تونر جداگانه در آنها قرار داده شود. در این مدلها محفظه انتقال تونر درون نوار انتقال تصویر تعبیه شده است. همچنین هد درام و تونر دارای کارتریج CMYK هستند. خوب است بدانید که این نحوه ساخت تا حد امکان از خراب شدن پرینتر جلوگیری می کند و هزینه های دستگاه را کاهش می دهد.

چاپ عکس با پرینتر لیزری سامسونگ

چاپ عکس با پرینتر لیزری سامسونگ

برای چاپ عکس با پرینتر لیزری سامسونگ، بهتر است برخی از خصوصیات هر یک را بررسی کنیم. مدل CLP-610ND توانایی چاپ 20 صفحه در دقیقه را دارد و شاید بتوان گفت که کندترین چاپگر در بین این سه مدل است. در حالی که مدل های 660N و 660ND هر یک توانایی چاپ 24 صفحه در دقیقه را دارند. پرینتر 610ND سامسونگ دارای یک پردازشگر 360 مگاهرتزی است که در مقایسه با پردازشگرهای 533 مگاهرتزی چاپگرهای 660N و 660ND سرعت و عملکرد بسیار بالاتری دارد. پرینتر 610ND سامسونگ، سرعت چاپ متن بسیار بالایی دارد. همچنین خصوصیت دوپلکس داخلی آن، چاپ بر روی هر دو طرف کاغذ را راحت تر کرده و موجب صرفه جویی در مصرف کاغذ می شود.خصوصیت جالب این مدل پرینتر سامسونگ Samsung، کیفیت بسیار بالای آنها در چاپ سیاه و سفید و رنگی است. این چاپگرهای لیزری با اینکه برای مصارف اداری طراحی شده اند، مانند پرینترهای چاپ عکس، تصاویری زیبا، واضح و شفاف را چاپ می کنند.

 شما می توانید برای دریافت مشاوره و اطلاعات در مورد قیمت و خرید پرینتر از طریق شماره تلفن 73027-021 کارشناسان ایده برتر در ارتباط باشید.