یکی از روش های تبلیغاتی نوین که برای شرکت ها وجود دارد و یکی از مواردی که به عنوان هدیه به افراد می توان انتخاب کرد چاپ عکس روی لیوان است .

چاپ بر روی لیوان به دلیل خلاقیت و جذابیتی که دارد بیشتر بین مردم شناخته تر شده است و برای مناسب های مختلفی مانند تولد، سالگرد ازدواج، روز معلم، روز پدر، روز مادر وو غیره می توان سفارش داد.

چاپ عکس روی لیوان با دستگاه پرس حرارتی

علاوه بر این برخی از شرکت ها هم برای تبلیغات برند خود تعدادی از این لیوان ها را که لوگوی شرکت بر روی آنها چاپ شده است  را به مشتریان و یا کارمندان خود هدیه می دهند.

چاپ عکس روی لیوان با دستگاه پرس حرارتی

چاپ عکس روی لیوان که می تواند هدیه ای ماندگار و جالب برای فرد به حساب بیاید از طریق دستگاه پرس حرارتی انجام می شود.

چاپ عکس روی لیوان با دستگاه پرس حرارتی

چاپ عکس روی لیوان به روش چاپ سابلیمیشن یا پرس حرارتی سریع است و تقریبا به مدت 10 دقیقه زمان می برد و در مقایسه با روش چاپ مستقیم کیفیت بیشتر و زمان کمتری دارد.

نوع دستگاه پرس برای این نوع چاپ از نوع دستگاه پرس حرارتی 6 کاره است که انواع مختلف لیوان مانند سرامیکی سفید، سرامیکی سیاه، سرامیکی جادویی و لیوان داخل رنگی را برای چاپ می توان انتخاب کرد.

چاپ عکس روی لیوان با دستگاه پرس حرارتی

فرآیند چاپ روی لیوان به این صورت است که طرح را روی لیوان می چسبانیم و آن را جای مخصوصی که در دستگاه پرس حرارتی دارد قرار می دهیم. سپس تنظیمات فشار و دما را به درستی انجام می دهیم تا طرح مورد نظر از طریق جوهر سابلیمیشن چاپ شود.

چاپ عکس روی لیوان با دستگاه پرس حرارتی

کیفیت چاپ عکس بر روی لیوان سرامیکی به مواردی از جمله جوهر چاپ، جنس کاغذ، نوع بستر چاپ و کیفیت دستگاه هیت پرس بستگی دارد و از موارد لازم برای داشتن چاپ با کیفیت هم کاغذ سابلیمیشن، لیوان، دستگاه پرس حرارتی چند کاره با جوهر سابلیمیشن و تنظیمات مناسب دما و فشار است.

منبع: recordsd.com