همانطور که می دانید، استفاده از سانترال در سال های اخیر رو به رشد گذاشته است، زیرا توانسته امکانات مفیدی را در اختیار همگان قرار دهد.

با استفاده از سانترال می توانید تعدادی خط تلفن را در میان کاربران زیادی به اشتراک گذاشته و شماره های داخلی تعریف کنید. به جرات می توان گفت که سانترال پاناسونیک بهترین برندی است که محصولات خوبی را روانه بازار کرده است.

آشنایی با کدهای تلفن سانترال پاناسونیک

این سانترال ها به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند با همه تلفن ها در ارتباط باشند اما اگر قصد دارید تا بیشترین استفاده از امکانات سانترال ببرید، بهتر است از استفاده کنید، زیرا این دستگاه ها بیشترین سازگاری را با سانترال برند همنام خود دارند.

آشنایی با کدهای تلفن سانترال پاناسونیک

شرکت ایده برتر پارسیان در همین راستا سعی کرده است تا آموزش های لازم در رابطه با خرید و نصب و راه اندازی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد و کدهای تلفن سانترال پاناسونیک را به مشتریان خود ارائه کند.

آشنایی با کدهای تلفن سانترال پاناسونیک

برای آشنایی با کدهای تلفن سانترال پاناسونیک و نحوه راه اندازی آن، نیاز دارید تا وارد تنظیمات تلفن سانترال شوید.

در همین خصوص برای دسترسی به کدهای تلفن سانترال پاناسونیک می بایست ابتدا دکمه program را زده و پس از آن به ترتیب دکمه های * و # را بفشارید. پس از آن نیاز دارید که رمز عبور را وارد کنید که بصورت پیش فرض 1234 است.

آشنایی با کدهای تلفن سانترال پاناسونیک

در این مرحله کدهای برنامه ریزی سانترال پاناسونیک نمایان می شود. حال لازم است تا کدهای مورد نظر را وارد کنید تا تلفن برنامه ریزی شود. ممکن است که هر مدل تلفن، کدهای برنامه ریزی تلفن سانترال متفاوتی داشته باشد، اما عموما کدهای یکسان زیادی دارند که در دفترچه راهنمای آن ذکر شده است.

آشنایی با کدهای تلفن سانترال پاناسونیک

شرکت پاناسونیک تلاش کرده تا این تنظیمات را بصورت آسان در دسترس کاربران قرار گرفته و تنظیمات پیچیده ای نداشته باشند.

شرکت ایده برتر پارسیان در این باره اطلاعات کاملی را برای هر مدل از تلفن ها و سانترال های موجود در اختیار مشتریان خود قرار داده و می تواند آنها را راهنمایی کند.