اگر دقت کرده باشید اکثر صندلی های اداری چرخ دارند که در این صورت به عنوان مبلمان اداری شناخته می شوند. البته وقتی می گوییم صندلی چرخ دار منظور صندلی مخصوص افراد معلول و یا اشخاصی که قادر به راه رفتن نیست. قاعدتا به این دسته از صندلی ها، ویلچر گفته می شود که خارج از موضوع صحبت ماست.

چرخ صندلی اداری هم مانند مکانیزم صندلی اداری از اجزای مهم به شمار می رود. دلیل آن هم وارد شدن تمام وزن صندلی و وزن فردی که روی آن می نشیند، است.

انواع چرخ صندلی اداری

انواع چرخ صندلی اداری

در تمامی صندلی های اداری و بخصوص صندلی های چرخدار اداری، چرخ باعث آسان شدن حرکت صندلی می شود که استفاده نادرست از آن موجب اسیب رساندن به صندلی و خود فردی که از آن استفاده می کند است.

معمولا هر پایه صندلی دارای 5 چرخ می باشد که تنوع مدل بسیاری دارند از جمله چرخ صندلی پیمی، چرخ صندلی پیچی، چرخ صندلی پلی آمید و چرخ صندلی پایه ثابت. البته خود چرخ ها به دو دسته کلی چرخ pvc و چرخ معمولی تقسیم می شود. پس در خرید چرخ صندلی دقت کنید.

انواع چرخ صندلی اداری

به مرور که از صندلی استفاده می شود چرخ های آن کیفیت اولیه خود را از دست می دهند باید بگوییم که در این مواقع نیازی به خرید صندلی جدید نیست بلکه با تعویض چرخ صندلی اداری موردنظر خود می توانید آن را به حالت قبل بازگردانید.

همان طور که گفته شد چرخ صندلی اداری انواع مختلفی دارند که هر کدام از آنها برای مکان های خاصی قابل استفاده هستند که این مورد مربوط به جنس کف محلی که صندلی روی آن حرکت می کند مربوط می شود.

انواع چرخ صندلی اداری

شما می توانید برای تمامی اطلاعات و خدمات مربوط به انواع صندلی کارمندی، صندلی کارشناسی، صندلی مدیریتی، صندلی کنفرانسی و سایر مبلمان اداری به همراه قطعات آنها شامل چرخ صندلی و مکانیزم آن از کارشناسان فروش ایده برتر به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021