همیشه در بازار گوشی موبایل برای خریداران محترم این سوال پیش می آید که تلفن همراه که در حال خرید هستند آیا اصالت قانونی دارد یا نه ؟ و یا اینکه گوشی اورجینال بوده است یا نه ؟

و از طرفی در هنگام خرید گوشی موبایل اندرویدی یا گوشی موبایل ios آنچه بیشتر مورد توجه خریداران قرار میگیرد، بحث گارانتی های تلفن همراه می باشد.

راهنمای خرید گوشی موبایل

یعنی اطمینان از کیفیت و سالم بودن دستگاه در یک بازه زمانی مشخص که توسط شرکت های معتبر وارد کننده گوشی با نام گارانتی به خریداران محترم ارائه می گردد و خود آن را می توان از مهمترین موارد در انتخاب هر کالایی در بازار دانست.

از طرفی با توجه به تعداد زیاد این شرکت ها در ثبت گارانتی مختلف و ارائه آن در بازار و همچنین با توجه به گسترش تقاضا در بازار کسب و کار تلفن همراه طرح ریجستری گوشی های تلفن همراه برای جلوگیری از واردات غیر قانونی به داخل کشور برنامه ریزی شده است.

راهنمای خرید گوشی موبایل

بدین ترتیب هدف اصلی این طرح تعیین اصالت دستگاه و آگاهی از راهنمای خرید گوشی موبایل برای خریداران محترم می باشد که در هنگام خرید بدون نیاز باز کردن گوشی با وارد کردن سریال IMEI رو جعبه گوشی، در سامانه همتا کلیه اطلاعات از مدل گوشی برای خریدار قابل رویت می باشد.

اجرای این برنامه در تعیین هویت گوشی، شاید هزینه هایی بیشتر از قبل را برای خریداران شامل باشد ولی می توان آسودگی خاطر را از خرید گوشی موبایل اورجینال و با اصالت واقعی خود آن برند را برای مصرف کننده در بر داشته باشد.

راهنمای خرید گوشی موبایل

با توجه به گسترش این طرح در آینده برای کلیه برندهای معتبر گوشی مانند شرکت اپل و سامسونگ می توان آن را از اصلی ترین موارد لازم در هنگام خرید گوشی موبایل دانست.

راهنمای خرید گوشی موبایل

از دیگر مواردی که می توان در هنگام خرید گوشی موبایل و در طول استفاده به آن اشاره کرد بیمه گوشی است که می توان آن را مکمل گارانتی به شمار آورد.

با این تفاوت که گارانتی با وجود تبصره های مختلف و بازه زمانی مشخص تعریف شده است.

راهنمای خرید گوشی موبایل

ولی در بیمه گوشی همراه با پرداخت هزینه ایی جداگانه گوشی همراه خود را با یک قرارداد مشخص ( تعمیر و تعویض رایگان قطعات، پرداخت غرامت در قبال سرقت، خرابی و بلایای طبیعی و...)که قابل تمدید است بیمه خواهیم کرد.

شرکت ایده برتر پارسیان به خوبی می داند که زمان و هزینه، دو معقوله بسیار مهم هستند که برای همه ارزشمند است به همین دلیل در جهت راهنمای خرید گوشی موبایل، وب سایت فروشگاهی خود را راه اندازی کرده است تا به همه امکان دسترسی آسان و یکسانی داده باشد.

راهنمای خرید گوشی موبایل

شما می توانید با مراجعه به وب سایت ایده برتر، تمامی اطلاعات فنی محصولات به همراه لوازم جانبی آن را به طور کامل مشاهده کنید.

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027-021